320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jõhvi-Flora avavooru mängust väike videomeenutus:

    Kommentaar


      Ilus töö!

      Kommentaar


        Indeed!

        Kahju ainult, et Loko ajaloolist väravat ei jäädvustatud.

        Kommentaar


          Tuleb mainida, et päris kena videokene tõesti. Nagu näha, siis isegi Rakverest jõudsite läbi. Õige asutuse valisite.

          Päts nimelt üks JK Tarva toetajatest. Kodutöö tehtud.

          Kommentaar


            Sai üks väike raadiosaade ka käima lükatud. Kuna telesaadete tegemise ajast pikk vahe sees, siis natuke kramplik oli, aga eks Max ja Froll olid jällegi nii mõnusad vestluskaaslased, et see erilist probleemi vast ei tekita.

            Igatahes tagasiside vägagi teretulnud ja kes tervet saadet ei jaksa kuulata, saab osad lood eraldi ette võtta.

            http://fcflora.ee/fc-flora-alustas-r...ega-floraadio/

            Kommentaar


              Intervjuu Rähniga oli igatahes väga huvitav. Hiljem kuulab ka terve saate ära.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Lokomotiv - Flora 1:3 http://www.youtube.com/watch?v=zNzL0...ature=youtu.be

                Kommentaar


                  Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                  Sai üks väike raadiosaade ka käima lükatud. Kuna telesaadete tegemise ajast pikk vahe sees, siis natuke kramplik oli, aga eks Max ja Froll olid jällegi nii mõnusad vestluskaaslased, et see erilist probleemi vast ei tekita.

                  Igatahes tagasiside vägagi teretulnud ja kes tervet saadet ei jaksa kuulata, saab osad lood eraldi ette võtta.

                  http://fcflora.ee/fc-flora-alustas-r...ega-floraadio/
                  Väga lahe! Võiks olla ka allalaaditav/iTunesi versioon, sest nt. mina kuulan raadiosaateid-podcaste pidevalt on-the-go ehk siis nt. trenni tehes. Ilmselt pole ma ainuke kiire elutempoga inimene.

                  Kommentaar


                    Väga äge asi jah. Loodan, et ühel päeval see töö, mis Pruuli teeb, kajastub ka publikunumbrites. Edu!

                    Kommentaar


                      Pruulile ikka väga kõrge viis kogu tehtud töö eest! Pole küll kaugeltki Flora pooldaja, aga nii FloraTV-d kui nüüd ka Floraadiot jälgin küll põnevusega. Kui pooledki klubid viitsiks järjepidevalt samaväärseid asju teha, siis saaks sellest liigast varsti ka asja.

                      Igatahes jõudu, Pruuli!

                      Kommentaar


                        Aitäh heade sõnade eest!!!

                        Allalaadimise soovi osas link:
                        http://fcflora.ee/wp-content/uploads...-Floraadio.mp3

                        Kommentaar


                          No kõik mis internetis on ka allalaetav aga tore olekski kui saaks feedi tekitada, et mingi podcasti esitajaga lihtsal tkord nädalas uurida kas uusi saateid on ja siis kuulata millal ja kus soov tekib. Selline mp3 nõuab, et otsiksin telefoniga selle aadressi üles, laadiksin alla ja siis kuulaksin, kui lõpuni ei saa kuulata, oleks vaja järgmine kord "õige koht" üles leida.

                          Podcast raadio tekitamine oleks aga ühekordne väheke suurem pingutus ja edasi oleks paljudel mugavam ning sellega saaks kindlasti ka kuulajaid juurde. Olen kindel, et paneksin ka selle enda podcasti listi, kuid hetkel vaevalt ma saadet kuulama hakkan, kui ma olen arvuti ees, siis reeglina ma tegelen ka millegiga mille juures on vaja mõelda ja samal ajal jutusaadet kuulata on suhteliselt mõttetu tegevus - pool juttu läheb kaduma.

                          Igaks juhuks mainin ka, et mu juttu ei tasu võtta vingumise, olen sellise ettevõtmise osas väga positiivselt meelestatud. Siiski tõin välja oma sõbraliku soovituse - sellise sisu podcasti teel jagamine on hetkel ainuõige tee kuhu areneda.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            No kõik mis internetis on ka allalaetav aga tore olekski kui saaks feedi tekitada, et mingi podcasti esitajaga lihtsal tkord nädalas uurida kas uusi saateid on ja siis kuulata millal ja kus soov tekib. Selline mp3 nõuab, et otsiksin telefoniga selle aadressi üles, laadiksin alla ja siis kuulaksin, kui lõpuni ei saa kuulata, oleks vaja järgmine kord "õige koht" üles leida.

                            Podcast raadio tekitamine oleks aga ühekordne väheke suurem pingutus ja edasi oleks paljudel mugavam ning sellega saaks kindlasti ka kuulajaid juurde. Olen kindel, et paneksin ka selle enda podcasti listi, kuid hetkel vaevalt ma saadet kuulama hakkan, kui ma olen arvuti ees, siis reeglina ma tegelen ka millegiga mille juures on vaja mõelda ja samal ajal jutusaadet kuulata on suhteliselt mõttetu tegevus - pool juttu läheb kaduma.

                            Igaks juhuks mainin ka, et mu juttu ei tasu võtta vingumise, olen sellise ettevõtmise osas väga positiivselt meelestatud. Siiski tõin välja oma sõbraliku soovituse - sellise sisu podcasti teel jagamine on hetkel ainuõige tee kuhu areneda.
                            Ei ole selle valdkonnaga väga kursis. Flora koduleht jookseb WordPressi peal, mis pluginat podcasti osas soovitad?

                            Seriously Simple Podcasting
                            Podlove Podcast Publisher
                            Podcasting Plugin by TSG
                            Buzzsprout Podcasting
                            Cocatech Podcast
                            Message Flow

                            midagi muud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                              Ei ole selle valdkonnaga väga kursis. Flora koduleht jookseb WordPressi peal, mis pluginat podcasti osas soovitad?

                              Seriously Simple Podcasting
                              Podlove Podcast Publisher
                              Podcasting Plugin by TSG
                              Buzzsprout Podcasting
                              Cocatech Podcast
                              Message Flow

                              midagi muud?
                              Kahjuks saan rääkida peamiselt kasutaja seisukohalt. Olen ise asja vähe uurinud, sest reaalset vajadust pole olnud. Enam-vähem on põhimõte selge, kuid nii peenelt pole asja uurinud, et midagi konkreetselt soovitada. Usun, et veidi googeldamist-uurimist-katsetamist ja asjast huvitatud inimene närib selle suhteliselt kiirelt läbi.
                              Ma vaatan, et player on teil Mixcloudi oma, Mixcloudis endas pole mingit podcastimise võimalust?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Paistab, et ka Flora on veidi patustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X