320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas znaaga Vaata postitust
    Et teemale joon alla tõmmata, mõtle Wironia natuke loogiliselt. Kommentaar on küsitud 16.52 ehk 6-7 minutit pärast vaheajavilet ja Ivar Lepikul on number 200-250 kohe võtta, ehk "hinnang" jõudis temani mõni minut varem, või poolaja lõpus. 16.47-16.50 esinesid tantsutüdrukud ning 16.50-st alates algas Brasiilia MM-iga seotud loos, kus idatribüüni täituvus oli mängu lõikes maksimaalne.

    Flora eesmärk on anda väga täpne number, et selle statistikaga oleks tulevikus ka midagi teha. Loeme publikut koostöös EJL-iga ja fotode analüüsi põhjal. Fotocombo idatribüünist esimese poolaja lõpuminutitest:
    http://fcflora.ee/wp-content/uploads...%BC%C3%BCn.jpg

    Ja veel korra loogika juurde tagasi tulles - kas Sa tõesti arvad, et kui keegi küsib, kui palju on publikut mängul, soovib ta saada hetkenumbrit (koos WC-s, suitsul, puhvetis olijatega) või reaalset hinnangut? :-)
    Ok, tõmbame siis. Lõpetuseks paar sõna siiski ja paneme lukku - ALCA'lt laivitades ka mina sageli olin eksinud publikunumbriga. Põhjus on pmst lihtne - inimesed ALCA'l istuvad seal kus tahavad - 2 tribüünil ning kui pakud mitte lambilt vaid hinnanguliselt siis tglt reaalsusest tavaliselt pakud välja 2 korda vähem kui tegelik siis see number on. Pmst sama lugu on ka Kadriroruga, kuid seal tribüün väiksem ning kokku lugeda pealtvaatajaid tavaliselt suur probleem ei ole.....
    Aga: Ivar ei viibinud staadionil, vaid laivitas Tartus olles - seega tõesti objektiivset pilti tal vist polnud. Ma ise vaatasin ETV'd (väljalülitatud heliga) ja mulle tundus, et rahvast mitte rohkem kui 300-350 inimest.

    Kokku võttes: ei eksi see, kes ei tee midagi.

    dixi

    Kommentaar


      Kambakaitse on hoos, üks ei oska umbkaudugi lugeda ja teine kaitseb rind juba paljas.

      Kommentaar


        Floral peaks nüüd eurokoht olemas olema vä ?

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Floral peaks nüüd eurokoht olemas olema vä ?
          Kui Santos homme võidab, siis mitte.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kahjuks suht vähetõenäoline, et Flora edasi saab ja Emmaste täna võidab, kuna Santos on ikka päris heas hoos. Mida Santos seal euroopa liigas tegema hakkab üldse? Muidugi papp on hea, mis klubile tuleb võidu puhul.

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Kahjuks suht vähetõenäoline, et Flora edasi saab ja Emmaste täna võidab, kuna Santos on ikka päris heas hoos. Mida Santos seal euroopa liigas tegema hakkab üldse? Muidugi papp on hea, mis klubile tuleb võidu puhul.
              Kellele kahjuks, kellele mitte.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Kellele kahjuks, kellele mitte.
                Okei, Flora pole just ka kõige paremini esinenud euroopas aga siiski ma eelistaksin, et nemad esindaksid meid ennem kui Santos (mitte et mul midagi Santose vastu oleks). Tulemuse pärast lihtsalt, eeldan et Flora jõuaks kaugemale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Okei, Flora pole just ka kõige paremini esinenud euroopas aga siiski ma eelistaksin, et nemad esindaksid meid ennem kui Santos (mitte et mul midagi Santose vastu oleks). Tulemuse pärast lihtsalt, eeldan et Flora jõuaks kaugemale.
                  Ega suurt vahet pole kes esimeses ringis välja kukub. Santose puhul on siis lihtsalt hea meel näha värsket verd ja samuti ei saa kuidagi halvaks osutuda, kui eurorahasid ka veidi laiemale ringile jaotub.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Selles teises asjas olen täiesti nõus sinuga. Tartus võiks tõesti olla üks korralikult tasemel vutiklubi. Mitte selline kes alati relegatsioonimänge meistriliigas mängima peaks..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kui ma 6igesti m2letan, siis vist karika reglementi muudeti, nii et edaspidi ei p22se enam finalist Euroopasse, seega j22b see tykiks ajakas Tartu klubide ainukeseks Euroopas k6iguks.
                      Nii Pohlak kuskil ülekandes mainis jah, et see aasta/hooaeg on selline võimalus väiksematel klubidel ka viimane kord sedasi Euroopasse pääseda ja tulevikus on eelisseisundis kõrgliigadest esimesena Euroopa kohtadelt väljajääjad.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        ot küll, kuid: Miks Tammeka aastaid tagasi finaali pääsenuna euroopasse ei saanud?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          ot küll, kuid: Miks Tammeka aastaid tagasi finaali pääsenuna euroopasse ei saanud?

                          siukse uudise leidsin, aga põhjust mitte.
                          siis oli muidugi uefa cup...
                          eesti neljas läks hoopis intertotosse
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Mu teada saab/sai karikafinalist siis koha, kui karikavõitis meister. Kui aga karikavõidab meeksond kes on välja võidelnud eurosarjakoha, mitte meistrina, tõuseb karikavõiduga saadud koht primaarseks kohaks @ eurosari.
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            ot küll, kuid: Miks Tammeka aastaid tagasi finaali pääsenuna euroopasse ei saanud?
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              ot küll, kuid: Miks Tammeka aastaid tagasi finaali pääsenuna euroopasse ei saanud?
                              Sa pead silmas 2008 aastat kui Maag/Tammeka Florale karikafinaalis kaotas? Sel aastal oli asi selline, et kui oleks Levadia toona Flora asemel finaalis mänginud, siis oleks Maag/Tammeka saanud ka UEFA karika koha, kuna Levadia mängis valitseva meistrina Meistrite Liigat.

                              FC Flora 2007. aasta hõbedana mängis UEFA karikat ja seega oleks pidanud Maag/Tammeka selle finaali võitma, et ise ka samasse sarja saada.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                T6esti ei saa aru, miks oli vaja seda head systeemi muuta.
                                See olevat olnud juba kaua õhus, reeglite muudatus siis. Asi puhtalt sportlikus aspektis ja eks ta ju tegelikult ole ka tõsi. Väikeste üllatusklubide jaoks küll elu kõrghetk, aga ega tegelikult nad ju Euroopa Liigale konkurentsi huvides suurt midagi juurde ei anna.

                                Pealegi, ega see uus reegel ei välista üllatusklubidel Euroopasse jõudmast. Võida vaid karikas ja voilaa! :P
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X