320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Muuseas täna oli neid igatsorti tegelasi kõigest ligi 30% kogu Paide staadionile ja ligi 5% kogu Premium liiga tänases voorus staadionitele kogunenud publikust.
    Kole lugu
    Ja seda võõrsilmängul.
    ja Sa arvad et Seni jt mõnitamised aitavad kuidagi selle arvu kasvamisele kaasa?
    ja et pildilt nähtu on igati tore seltskond kellega igaüks tahaks liituda?
    nii objektiivselt, ilma flora rohevalgete prillideta.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Igaüks ei liitu meiega niikuinii.
      Need, kes aga Rumori "Togliatti" võõrkeelset punamusta, antifašistlikku iba, eestlaste ajaloolist mälu tunnetades ülepingutatud euroreligioosseks lolluseks peavad, liituvad meiega kindlasti.

      Lisaks, et eelpoolnimetatud Sen on suuteline kordades rohkem rahvast V Sektorisse mobiliseerima kui vähemalt 10 antifarumorit oma eestlasi mitteaustava võõrkeelse soigumisega minema peletama kokku.

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        ja Sa arvad et Seni jt mõnitamised aitavad kuidagi selle arvu kasvamisele kaasa?
        ja et pildilt nähtu on igati tore seltskond kellega igaüks tahaks liituda?
        nii objektiivselt, ilma flora rohevalgete prillideta.
        Ära virise nagu eit, itaallane hakkas ise lambist norima ja keskmine näpp on siin täiesti asjakohane.

        Kommentaar


          Kesa - Togliattiks hakkasin Angelot mina kutsuma copyrihgt pliiiiiiiiis

          Kes ei tea kes on Palmiro Togliatti - see oli siis pärast teist maailma sõja lõppu Itaalia kompartei juht ja NSVL suur sõber - tema auks sai oma nime linn kus asub VAZ'i tehas

          Kommentaar


            Kõigele lisaks sai italano etv stuudios ilusasti eesti keeles räägitud, seega peaks ta ka siin eesti keeles postitma. Oma blogi tehku mis keeles tahab aga reklaamima ja siin kommima peaks ta eesti keeles.

            Kommentaar


              etv stuudios näen istumas täiesti adekvaatset ja asist inimest. ja blogis ilmub suht tihti huvitavaid intervjuusid, meistriliiga ülevaateid uudiseid jne eesti jalgpallist, rahvusvaheliselt kättesaadavas keeles, pakkudes vaatenurka mida siin kohapealt muidu oleks raske leida.
              töökas, sisukas, eesti jalgpalli heaks töötav inimene - selline üldmulje on jäänud.

              ok, flora atribuutika. aga no krt kui raske on inimese kombel ära seletada mis on mis, selge see et tal puudub siinse paigaga seostatav ajalooline mälu. normaalne on ära kuulata teine seisukoht. ja jääda endale kindlaks, kui tead et sul on õigus.
              aga miks peab otseste solvanguteni laskuma? või staadionilepääsu keelama? kusjuures kõikidele (!) so mitte ainult flora mängudele? kas te siis ei taha et ta seda blogi edasi peaks?

              minu jaoks arusaamatu. aga noh... juba mindki tituleeriti - "nagu eit".
              ma ei virise, vaid minu jaoks võsa-petsi moodi ärapanemine pole elu mõte, ja ma ei saa aru miks on üldse vaja "ära panna", kambakesi - seda enam.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Ära virise nagu eit, itaallane hakkas ise lambist norima ja keskmine näpp on siin täiesti asjakohane.
                Hakkas norima? Küsis vaid miks teil natsi seostega lipp on. Mingit selget vastust talle ei andnud vaid hakkasite mõnitama rahvuse põhjal. Pärast moka otsast Kesa tunnistas, et kui natsid ei meeldi tõmmaku siit minema. Urmar lisas veel õigustuse, et Hitler päästis Euroopa NSVL käest, mis on samal tasemel õigustus nagu venelaste mütoloogiline "Euroopa vabastamine", mis ajas mind murdma oma lubadust siia mitte rohkem postitada. Ise ka aru saate mille pärast tema peale vimma kannate? Mis ta teile teinud oleks, kui oleksitegi õelnud, et lipp on niisugune sest natsid meeldivad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas optiums Vaata postitust
                  Kõigele lisaks sai italano etv stuudios ilusasti eesti keeles räägitud, seega peaks ta ka siin eesti keeles postitma. Oma blogi tehku mis keeles tahab aga reklaamima ja siin kommima peaks ta eesti keeles.
                  Täpselt. Mees oskab eesti keelt küll, vaevalt teda mõne grammatikavea pärast kritiseerima hakataks.

                  Kommentaar


                    Hakkas norima? Küsis vaid miks teil natsi seostega lipp on. Mingit selget vastust talle ei andnud vaid hakkasite mõnitama rahvuse põhjal
                    Lisaks lollile küsimusele hakkas ka oma arvamust peale suruma, vaata ta järgnevaid sõnavõtte. Ja rahvus puutub asja niipalju, et ma välismaalasena ei hakkaks näiteks Livorno (oli vist Livorno see kommarite sats) fänne õpetama, et mida tuleb ja mida ei tule lehvitada.

                    Kommentaar


                      Vahelduseks naaseks eilse väravatesaju juurde:

                      Kommentaar


                        Ma kuulsin, et mingi makaron arvab, et kuna ta on "suure rahva" esindaja siis ta võib väikerahvaid käskida nagu tahab...

                        Ma arvasin, et ei tule rohkem foorumisse aga arvestades mida mingi makaron arvab, et hakkab kedagi käsutama siis...makaron...mida sa raisk arvad endast??? Sa saatsid ühes keeles "perse" meid...sa raisk oled juba varasemalt näidanud, et sa ei salli meid...sa saad spetsiaalselt rohkem oma fucking erinevaid ruune, lippe ja kõike muud!!!!! Nagu sa ise oled öelnud, et sa ei ole saladuslik tegelane keda keegi ei tea ja kõik saavad otse välja öelda siis mida vittu sa mölised SIIN??? Me ei ole nähtamatud, et ei saaks rääkida (sinu enda lause). On sinuga räägitud Soccerneti teemadel (erinevatel mängudel, teemal näiteks mitte läbustada erinevates teemades) ja sa raisk oleks võinud oma sita välja öelda aga tuled nagu munn idiooditsema siia??? MIKS KURAT SA EI ÜTLE MEILE OTSE VÄLJA VAID HAKKAD SIIN MÖLISEMA??? Sa makaron oled täiesti tavaline tähelepanuvajadusega indiviid ja mitte midagi muud!

                        Sinu ainuke motivatsioon siin foorumis olla on tähelepanuvajadus. Nagu keskmine Aafrika põgenik kes hakkab oma kultuuri peale suruma, et "kui tema kultuur on selline siis peavad ka uues kohas kõik samamoodi käituma".

                        Kustutage selle debiiliku konto ära siit kelle ainuke eesmärk on inimesi Soccernetist ära viia (tema isiklikule leheküljele). Lugedes üle paljude kuude postitusi siin foorumis siis ma ei saa aru kuidas Soccernet lubab üldse sellist "kaaperdamist".

                        Kommentaar


                          chac - pole seda tema "blogi" vaja. Kui mingit saasta tahaks lugeda siis vaataks ennem Delfi kommentaariumi...vähemalt leidub mõni naljakas või tõsine postitus 500 postituse hulgast erinevalt sellest Spogl...midaiganes asjast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                            Ühesõnaga, kuni 1 miis siin aktiivselt tegutsemas ja meile elu õpetamas ma lõpetan foorumis oma viibimise. Neile kes soovib muga mingil põhjusel ühendust võtta soovitan kirjutada mulle FB'sse ning võimalusel vastan inimestele nendele küsimustele Ida-Viru jalgpalli kohta jne.

                            Selline on minu protest siis.

                            Aitäh!

                            Jube naljakas on kogu selle loo juures hoopis jälgida sind, lubad et ei postita, siis kiidad heaks kõik flora fännide postitused ja otsid meeletult nende heakskiitu. Kusjuures fännid omakorda ei tee sinu lapsikust püüdest välja.

                            Lihtsalt jäi nagu silma...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
                              Jube naljakas on kogu selle loo juures hoopis jälgida sind, lubad et ei postita, siis kiidad heaks kõik flora fännide postitused ja otsid meeletult nende heakskiitu. Kusjuures fännid omakorda ei tee sinu lapsikust püüdest välja.

                              Lihtsalt jäi nagu silma...
                              Tuli meelde selle lausega üks film, kus räpparid seisavad ja räägivad omavahel ja siis üks väike vihane neeger hüppab üles alla nende juures üritades ka teemasse saada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                chac - pole seda tema "blogi" vaja. Kui mingit saasta tahaks lugeda siis vaataks ennem Delfi kommentaariumi...vähemalt leidub mõni naljakas või tõsine postitus 500 postituse hulgast erinevalt sellest Spogl...midaiganes asjast.
                                see mis toimub delfi venekeelse(te)s kommentaariumi(te)s, on sinu meelest parem kui see blogi?
                                kas sa oled lausidioot või kui VÄGA sa eestit ja eestlust vihkad, et sellist s*tta õigustada või millegagi võrrelda. see on ju kordades hullem kui pealinn või stolitsa kõiges tema kirkuses. ma isegi ei tea millega seda saaks võrrelda, võibolla kui ainult vene natsidega, kes lubavad enamvähem kõik mittevene rahvused üsna üheselt maha lüüa või orjadeks teha.

                                (üldiselt arvatakse et mõni vaenuliku välisriigi eriteenistus on küüned ühele punapeale taha saanud, muidu selline olukord ei kestaks juba aastaid... - ma ei oska seda vandenõuteooriat küll kommenteerida)
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X