320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Toom minemas siis?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Toom minemas siis?
      Pigem Prinsõk

      Kommentaar


        Saab huvitav näha olema, kelle arvelt Alandile ruumi tehakse. Esmapilgul keeruline näha, et see mänguaeg väga kõrgliigas suurenema peaks, aga ju Floras usutakse temasse rohkem kui Kaljus, sest noortekoondistes on ta iseenesest head tööd teinud. Ma tõmbaks ise ka nahhui kui kahe hooaja peale ainult ühel korral puuri pannakse, kuigi Kalevi tasemel meeskondade vastu võiks iga IV liiga tasemel väravavaht ka mängida.

        Kommentaar


          Kuulda oli, et Prins pidi minema, kuigi kõrvalt vaadates ei anna nagu miski selleks vihjeid.
          Aga mida ma selle ülemineku juures mõtlesin oli see, et ei juhtu just tihti, kui esiotsa klubid mängijaid vahetavad. Päris huvitav oleks tausta ja tingimusi teada, kuigi ilmselgelt jäävad need asjaosaliste vahele.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Kuulda oli, et Prins pidi minema, kuigi kõrvalt vaadates ei anna nagu miski selleks vihjeid.
            Ja samamoodi on kuulda, et uueks peatreeneriks võiks saada Terehhov. Sellisel juhul küll "palju õnne" Kalju fännidele.

            Mis üleminekut puudutab, siis üsna üllatav kõik tõepoolest. Saab olema huvitav näha, kui palju Aland Floras mänguaega saab. Kindlasti rohkem kui Kaljus, aga kas ka märkimisväärselt enam. Summad oleksid küll iseenesest huvitavad. Aga teoreetiliselt peaks olema suurusjärku võimalik hinnata ka avalike aruannete põhjal millalgi.

            Kommentaar


              Tundub, et härrad räägivad siin erinevatest Prinsidest.

              Kommentaar


                Algselt postitas optiums Vaata postitust
                Tundub, et härrad räägivad siin erinevatest Prinsidest.
                Ahh, tra. Praegu tajusin alles ära . Aga üldine point jääb tegelt samaks. Mõlema Prinsi suhtes
                Vähemalt teine pool läks kenasti teemasse.

                Kommentaar


                  Kas kuskil Luigendist EJL gala ajal tehtud pilti ka on? See mees tundub ikka väga usinalt popsutavat.

                  Nüüd kui viimasel ajal nii mõnedki sportlased Eestis narkotestis põrunud kanepiga, siis oleks huvitav teada, et kui kontroll pärast igat kohtumist oleks, siis palju kohalike liiga mängijaid vahele jääks, kuigi tegelikult vist ei tohiks dopinguaineks kvalifitseerudagi kui vahetult enne ei ole peale tehtud.

                  Kommentaar


                    peale tehakse ikka sitaks

                    samas, mis kuradi doping see kanep ikka on? pilves peaga platsile ei roni, ja kui trip läbi saab siis pole sellest mingit kasu.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      väga ot, aga see on küll vahva argument, et ega see aita sooritusele kaasa. paraku on praegu seadus selline, et nö niisama dopingu eest saad mängukeelu, aga narkootilise aine eest saad mängukeelu ja lisaks politsei poolt karistuse.

                      Kommentaar


                        1416773086.jpg

                        selline pilt olemas

                        Kommentaar


                          Kas Smisko Adi kotikesest pole pilti? Milleks tal seda lavale oli vaja vedada jääb arusaamatuks. Või oli tal seal midagi eriti hinnalist peidus?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Las ta olla, teine kultuur. Ilus pole, aga sinu asi ka pole.

                            Kommentaar


                              Ma tahaks Ronaldot või Messit näha teksades ja mingi Smisko koti moodi asjaga laval kuldset pallikest vastu võtmas.
                              Aga aitab siin sellest OT-st.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas realking Vaata postitust
                                Las ta olla, teine kultuur. Ilus pole, aga sinu asi ka pole.
                                Enda arust küll kedagi solvata ei tahtnud, aga tundub, et sinu õrna hingekest riivasin.
                                Palun ole hea ja valgusta mind- miks kasutatakse sellist kotti ja mis seal sees hoitakse? Mul pole ühtegi tuttavat ukraina meestuttavat kellet küsida. Sa tundud asjaga kursis olevat.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X