320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulda oli, et Prins pidi minema, kuigi kõrvalt vaadates ei anna nagu miski selleks vihjeid.
    Aga mida ma selle ülemineku juures mõtlesin oli see, et ei juhtu just tihti, kui esiotsa klubid mängijaid vahetavad. Päris huvitav oleks tausta ja tingimusi teada, kuigi ilmselgelt jäävad need asjaosaliste vahele.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Kuulda oli, et Prins pidi minema, kuigi kõrvalt vaadates ei anna nagu miski selleks vihjeid.
      Ja samamoodi on kuulda, et uueks peatreeneriks võiks saada Terehhov. Sellisel juhul küll "palju õnne" Kalju fännidele.

      Mis üleminekut puudutab, siis üsna üllatav kõik tõepoolest. Saab olema huvitav näha, kui palju Aland Floras mänguaega saab. Kindlasti rohkem kui Kaljus, aga kas ka märkimisväärselt enam. Summad oleksid küll iseenesest huvitavad. Aga teoreetiliselt peaks olema suurusjärku võimalik hinnata ka avalike aruannete põhjal millalgi.

      Kommentaar


        Tundub, et härrad räägivad siin erinevatest Prinsidest.

        Kommentaar


          Algselt postitas optiums Vaata postitust
          Tundub, et härrad räägivad siin erinevatest Prinsidest.
          Ahh, tra. Praegu tajusin alles ära . Aga üldine point jääb tegelt samaks. Mõlema Prinsi suhtes
          Vähemalt teine pool läks kenasti teemasse.

          Kommentaar


            Kas kuskil Luigendist EJL gala ajal tehtud pilti ka on? See mees tundub ikka väga usinalt popsutavat.

            Nüüd kui viimasel ajal nii mõnedki sportlased Eestis narkotestis põrunud kanepiga, siis oleks huvitav teada, et kui kontroll pärast igat kohtumist oleks, siis palju kohalike liiga mängijaid vahele jääks, kuigi tegelikult vist ei tohiks dopinguaineks kvalifitseerudagi kui vahetult enne ei ole peale tehtud.

            Kommentaar


              peale tehakse ikka sitaks

              samas, mis kuradi doping see kanep ikka on? pilves peaga platsile ei roni, ja kui trip läbi saab siis pole sellest mingit kasu.
              slimm.ee

              Kommentaar


                väga ot, aga see on küll vahva argument, et ega see aita sooritusele kaasa. paraku on praegu seadus selline, et nö niisama dopingu eest saad mängukeelu, aga narkootilise aine eest saad mängukeelu ja lisaks politsei poolt karistuse.

                Kommentaar


                  1416773086.jpg

                  selline pilt olemas

                  Kommentaar


                    Kas Smisko Adi kotikesest pole pilti? Milleks tal seda lavale oli vaja vedada jääb arusaamatuks. Või oli tal seal midagi eriti hinnalist peidus?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Las ta olla, teine kultuur. Ilus pole, aga sinu asi ka pole.

                      Kommentaar


                        Ma tahaks Ronaldot või Messit näha teksades ja mingi Smisko koti moodi asjaga laval kuldset pallikest vastu võtmas.
                        Aga aitab siin sellest OT-st.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas realking Vaata postitust
                          Las ta olla, teine kultuur. Ilus pole, aga sinu asi ka pole.
                          Enda arust küll kedagi solvata ei tahtnud, aga tundub, et sinu õrna hingekest riivasin.
                          Palun ole hea ja valgusta mind- miks kasutatakse sellist kotti ja mis seal sees hoitakse? Mul pole ühtegi tuttavat ukraina meestuttavat kellet küsida. Sa tundud asjaga kursis olevat.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            [ATTACH=CONFIG]3677[/ATTACH]

                            selline pilt olemas
                            Nagu noor Fidel
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Nagu noor Fidel
                              Mütsiga siseruumides.. mats noh.

                              Rein, mul just adi kotikest pole, kuid selline õla peale käiv väike kotike küll - kuhugi on vaja ju asjad panna, suvel ikka jube vähe taskuid kuhu asjad mahuks ja kuhu suuremad asjad mahuks pole sootuks.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Mütsiga siseruumides.. mats noh.

                                Rein, mul just adi kotikest pole, kuid selline õla peale käiv väike kotike küll - kuhugi on vaja ju asjad panna, suvel ikka jube vähe taskuid kuhu asjad mahuks ja kuhu suuremad asjad mahuks pole sootuks.
                                Aga kas sa võtaksid selle ka lavale kaasa?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X