320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    täna lahkudes statalt jäin silmitsema seda fc flora paraadukse suurt plagu.Ja kuidagi naljakas tundus,et sealt vaatab vastu hr.Tohver flora värvides särgis,kes ka oli just lõppenud mängu teenindavas kohtunike brigaadis.Pärast mõtlesin,et äkki ma ikka eksisin...
    FC Flora banner.jpg

    teinekord prillid on ehk abiks?

    Kommentaar


      Aaaah see plakat! ahahah see on Hurt
      Juba mõtlesin et misasja? Ainult pilt siin aitaks usuda
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        tänud.Hea,et eksisin.Aga mingi nurgaalt oli sarnasus igaljuhul vägasuur.

        Kommentaar


          Vaatasin pilti, zoomisin, googeldasin Norbert Hurta ja Kristo Tohverit. Ebaloogiline, et seal oleks Tohver, aga no oma silm on kuningas, Hurt see küll pole

          Kommentaar


            meeldiv üllatus oli,et nn."mängu palli"sai vist liiga-ajaloos esmakordselt tähtsustatud. 5+

            Kommentaar


              Raul, mis sul viga on ?

              Kommentaar


                Algselt postitas realking Vaata postitust
                aga no oma silm on kuningas, Hurt see küll pole
                Kindlasti mitte jah

                Kommentaar


                  midagi ei ole viga.Mulle meeldis seda palli ja liiga promomist esmakordselt siin näha.Mujal on see nii tavaline.

                  Kommentaar


                    Kas Floras sellist meest on,kes vaheajal mõnel mehel näo täis sõimab või on miski energiaringi teema....!?
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Znaaga!Prillid prillideks ja olengi juba selles eas,et prille ei häbene.Aga vaata seda plagu prillidega või ilma siis leiad sellelt plagult ka tatikast floora fänni,kes rahuldas oma vajadusi flora sallile ja vot see on juba tase.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        Znaaga!Prillid prillideks ja olengi juba selles eas,et prille ei häbene.Aga vaata seda plagu prillidega või ilma siis leiad sellelt plagult ka tatikast floora fänni,kes rahuldas oma vajadusi flora sallile ja vot see on juba tase.
                        Vähe sellest, et sa ei oska oma emakeeles kirjutada, oled sa ka lihtsalt madalalaubaline! Masendav tüüp oled, "härra" Puri!
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Ma oleks väga tahtnud,et see oleks olnud "flora"sall .Mitte fc floora sall.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Ma oleks väga tahtnud,et see oleks olnud "flora"sall .Mitte fc floora sall.
                            Just! Seda "floorat" ma silmas pidasingi...
                            No tõsiselt? Endal piinlik ei ole?
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              marcello.Mul on kahju,et sinu huumori taju on olematu ?!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                                marcello.Mul on kahju,et sinu huumori taju on olematu ?!
                                Talle jookseb verd ajule väga kiiresti...
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X