320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Antud asjas on sügavalt isiklikke ja eraelulisi detaile, millest ei ole mitte kellelgi peale Niki enda voli rääkida. Olukord oli algul emotsionaalselt segane kõigi jaoks ja sellest ka kohatiselt ehk vastakad signaalid. Rumori jutt, et asi oli ainult rahas, on ebapiisavalt informeeritud allikast pärit ja seega mitte päris korrektne.

    Mingit tonti otsida ei ole asjast mõtet.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      Milleks otsida intriige sealt, kus midagi pole? Toimus tavaline lepingupikenduse eelne tegevus.
      Ei saa just öelda, et lepingut mitte pikendada plaaniva mehe kõrvale heitmine tavapärane on.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kes on kord roheline on koguaeg roheline. Paraleele tasuks tõmmata keskerakonnaga. Rääkige siis see asi ära või pange suud kinni ja ärge rääkige üldse. Niisama hämamisest pole ju absull kasu.

        Kommentaar


          Sa loed ka, mida ma kirjutan või räuskad lihtsalt niisama, nagu sulle tavapäraselt kombeks? Esimene lause mu eelmises postituses ei ütle sulle midagi? Asi tuleb ära rääkida, sest legend Vassiljev nõuab, et olgu olla? Jahuta end, vennas.

          Edit: et mitte taas ülbikumärki külge saada, võin niipalju täiendada, et inimese mure, millest kogu tants alguse sai oli nii piisavalt tõsine, et kui sarnane juhtum oleks leidnud aset ükskõik millises teises klubis, ei kahtle ma hetkegi, et samamoodi vaikiksid ka Romario või Mortan või <sisesta suvalise kodumaise klubi fänni nimi>. Prasi koha pealt ei oska arvata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Sa loed ka, mida ma kirjutan või räuskad lihtsalt niisama, nagu sulle tavapäraselt kombeks? Esimene lause mu eelmises postituses ei ütle sulle midagi? Asi tuleb ära rääkida, sest legend Vassiljev nõuab, et olgu olla? Jahuta end, vennas.

            Edit: et mitte taas ülbikumärki külge saada, võin niipalju täiendada, et inimese mure, millest kogu tants alguse sai oli nii piisavalt tõsine, et kui sarnane juhtum oleks leidnud aset ükskõik millises teises klubis, ei kahtle ma hetkegi, et samamoodi vaikiksid ka Romario või Mortan või <sisesta suvalise kodumaise klubi fänni nimi>. Prasi koha pealt ei oska arvata.
            Oh issand küll. Milleks sel siis üldse sõna võtta ? Las asi vaibub ja kõik. Aga on vaja ju flora fännidel mõista anda,et nad teavad midagi, kuid ei räägi. Vot sellest ma aru ei saa. Sinus polnd üldse probleem. Sorri kui sind suursugust fänni ja Flora töötajat solvasin mingil määral.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Oh issand küll. Milleks sel siis üldse sõna võtta ? Las asi vaibub ja kõik.
              Vot täpselt, noh. Käime sinu sõnade või tegude järgi? Või mille üle sa kipitad praegu üldse, ma ei saa aru? Siis kui on vaikus, siis on keskerakond. Siis kui seletatakse võimaluste piirides pulkadeks asi, on suursugusus ja solvumine. Maisaaarunoh.

              Kommentaar


                Parem annavad asjadega kursis olevad inimesed teada, et tõena levitatav jutt on vale ja ei jäta pastakast imetud asja siia levima.

                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Oh issand küll. Milleks sel siis üldse sõna võtta ? Las asi vaibub ja kõik. Aga on vaja ju flora fännidel mõista anda,et nad teavad midagi, kuid ei räägi. Vot sellest ma aru ei saa. Sinus polnd üldse probleem. Sorri kui sind suursugust fänni ja Flora töötajat solvasin mingil määral.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Parem annavad asjadega kursis olevad inimesed teada, et tõena levitatav jutt on vale ja ei jäta pastakast imetud asja siia levima.
                  Tiitsu häma ma ei hakkagi kommenteerima.
                  Selle jaoks on meedia mitte Soccerneti foorum(Rääkigu need inimesed kes peavad, mitte mingid reatöötajad). Annan teada,et see on vale soccerneti foorumis, kuid ei põhjenda miks see nii on. See on ju samaväärne kui valeinf. Üks väidab üht ja teine teist. Kuna on tituleeritud flora fänn siis usume teda mitte Angelot.

                  Ajuvaba!

                  Kommentaar


                    Miks üldse peab keegi rääkima, eriti olukorras, mille kohta ma viitasin põhjustele vaikuse osas? Kust sa tead, et meedia ei tea?

                    Või mida sa täpsemalt minult, reatöötajalt, ootad? Et lahkan pikalt ja laialt delikaatseid andmeid, sest üks pritsib suvainfot, nagu tal kombeks ja teine nõuab? Teen sulle või kellelegi liiga sellega, kui ütlen, et väljakäidud info on vale, aga teema delikaatsuse tõttu ei ole võimalik ega volitustepärane rohkem kommenteerida? Mida sa tõmbled???

                    Huvitav, et kogu see teema üldse sulle hirmsasti pinda käib. Muidu nii informeeritud mees. Uuri välja, saad laiata, see sulle istub ju.

                    Kommentaar


                      varajane ärkamine ja kella 9ne Tammeka mäng on vist Marek_T tasakaalukusele mõjuma hakanud
                      PraS räägib õigust, las asi vaibub. Niisama lärmamine teeb asja ainilt hullemaks.

                      Kommentaar


                        Ei, ega mina ei räägi, et las asi vaibub, ega ju? Mina koguaeg hoian teemat üleval ja kipitan ja kiunun.

                        Läksin emotsionaalseks jah, vabandan kõigi ees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Miks üldse peab keegi rääkima, eriti olukorras, mille kohta ma viitasin põhjustele vaikuse osas? Kust sa tead, et meedia ei tea?

                          Või mida sa täpsemalt minult, reatöötajalt, ootad? Et lahkan pikalt ja laialt delikaatseid andmeid, sest üks pritsib suvainfot, nagu tal kombeks ja teine nõuab? Teen sulle või kellelegi liiga sellega, kui ütlen, et väljakäidud info on vale, aga teema delikaatsuse tõttu ei ole võimalik ega volitustepärane rohkem kommenteerida? Mida sa tõmbled???

                          Huvitav, et kogu see teema üldse sulle hirmsasti pinda käib. Muidu nii informeeritud mees. Uuri välja, saad laiata, see sulle istub ju.
                          Marek, vaata nüüd asja. Ma võin ju teada ja eeldada, kuid ma ei lähe seda karjuma foorumi. Sa lihtsalt kõvatad,et see on vale vale ja vale, kuid seda ei põhjenda. Milleks siis üldse suu lahti teha ? Aru ma ei saa. Ja mis kuradi tõmblemisest sa räägid siin ? Sa ise ju tõmbled ja lähed isiklikuks. Ma räägin ja kirjutan juba mitmes post järjest ühte ja sama juttu. Sina ju ei saa aru.

                          Miks sinu väide on parem kui Angelo oma ? Mis on põhjendus sellele su väitele?
                          Sul võib õigus olla, kuid kui sa ei põhjenda oma väidet siis on see pulli kaka.

                          Ma ootaks hoopis,et suu teeksid lahti need inimesed kes asjasse puutuvad mitte sina, mina või keegi kolmas. Siis saaks sotid selgeks ja finito.

                          Kommentaar


                            Märt, saa aru. Sellele, et asjast ei ole (veel) räägitud, on väga konkreetsed põhjused, millele ma viitasin.
                            Ma vastasin Angelo artiklile nii laialt, kui ma sain, peale seda oli vaikus. Sina tõmbasid teema uuesti üles, süvenemata või tahtmata seda teha - olin ju väga otse välja öelnud, MIKS ei saa rohkem rääkida. Miks üldse reageerisin, oli see, et Angelo postitus ei olnud korrektne. Sellistele asjadele peab reageerima. Ongi kogu muusika.
                            Sina ootad, et suu lahti tehtaks. Oota, keegi ei keela. Aga ära laksi stiilis "keskerakond ja paralleelid". Räägitakse, kui aeg küps ja kui inimesed, keda asi puudutab, selleks valmis. Siin ei ole tegemist mingi piiärr huinjaaga või mingi meediainseneeringuga, mille tõttu infot ei anta, usu mind, palun.

                            Emotsionaalseks minemise eest vabandasin, võin seda sinu ees eraldi teha, kui vaja. Vabandust, Märt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Märt, saa aru. Sellele, et asjast ei ole (veel) räägitud, on väga konkreetsed põhjused, millele ma viitasin.
                              Ma vastasin Angelo artiklile nii laialt, kui ma sain, peale seda oli vaikus. Sina tõmbasid teema uuesti üles, süvenemata või tahtmata seda teha - olin ju väga otse välja öelnud, MIKS ei saa rohkem rääkida. Miks üldse reageerisin, oli see, et Angelo postitus ei olnud korrektne. Sellistele asjadele peab reageerima. Ongi kogu muusika.
                              Sina ootad, et suu lahti tehtaks. Oota, keegi ei keela. Aga ära laksi stiilis "keskerakond ja paralleelid". Räägitakse, kui aeg küps ja kui inimesed, keda asi puudutab, selleks valmis. Siin ei ole tegemist mingi piiärr huinjaaga või mingi meediainseneeringuga, mille tõttu infot ei anta, usu mind, palun.

                              Emotsionaalseks minemise eest vabandasin, võin seda sinu ees eraldi teha, kui vaja. Vabandust, Märt.

                              Marek, emotsioonid on elu osa Nende eest ei pea vabandama ja ma aksepteerin neid. Ise olen ka väga emotsionaalne inimene.

                              Kommentaar


                                Marek, asja ajasid haisema Flora enda inimesed. Alguses väideti, et Baranov ei jätka Floras, siis järsku muudeti meelt.
                                Inimlikus aspektis on Eesti jalgpall juba näinud mitmeid juhtumeid. Kes läheb tööle raha teenima, kuigi võiks kohalik tippmängija olla, teine jääb kokaga vahele jne.

                                Selline keerutamine on palju hullem kui tõe rääkimine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X