320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võiduvärav otsajoone kaamerasse tabatuna:

    Kommentaar


      Tausta ka natuke.

      Jalgpalli Eesti meistriliigas tänu Gert Kamsi hilisele väravale 1:0 Paide alistanud ja liigatabelis liidriks tõusnud FC Flora saatis üleminekuteakna viimasel päeval laenule kaks seni olulist mängijat – poolkaitsja Karl-Eerik Luigend siirdus hooaja lõpuni Paide Linnameeskonda ja soomlasest ründaja Sakari Tukianen Viljandi Tulevikku.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Noh, keskkonnavahetust...ikka trenniks Sportland Arenal (varem hommikul) ja sõidab Paidesse kodu mängu eest. Suur vahetust ma ei näe, välja arvatud varem hommikul üles ärkata. Ja ei usuks et surve on vahem kui Flora. Paide mängib Esiliigasse mitte minema, ja iga mäng on tahtis täpselt nagu Floras.
        Ma ütleksin et see kaitsev poolkaitsja eksperiment on olnud feil, jooksev hooaeg lihtsalt paljastas.
        Tukiainen on küll vaja mängupraktikat, aga miks ise ei andnud? Ei tasu Prosa ja Tamm tuua nüüd kui mõlemad taas liitusid hiljutiselt. Ehk lihtsalt treener ei saanud oma resurss kasutada. 'Lenda Viljandisse lenda'.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Noh, keskkonnavahetust...ikka trenniks Sportland Arenal (varem hommikul) ja sõidab Paidesse kodu mängu eest. Suur vahetust ma ei näe, välja arvatud varem hommikul üles ärkata. Ja ei usuks et surve on vahem kui Flora. Paide mängib Esiliigasse mitte minema, ja iga mäng on tahtis täpselt nagu Floras.
          Ma ütleksin et see kaitsev poolkaitsja eksperiment on olnud feil, jooksev hooaeg lihtsalt paljastas.
          Tukiainen on küll vaja mängupraktikat, aga miks ise ei andnud? Ei tasu Prosa ja Tamm tuua nüüd kui mõlemad taas liitusid hiljutiselt. Ehk lihtsalt treener ei saanud oma resurss kasutada. 'Lenda Viljandisse lenda'.
          Tukiaineni kohta ütles Hurt ju selgelt ära. Sakaril läks tahtmine liiga suureks ja seega treenis ise end üle ja mingil hetkel oli täiesti tühi omadega. Floras oli tal enne Tamme tulekut juba seetõttu väga raske mänguaega saada. Praegune variant on ideaalne talle ja usutavasti järgmiseks hooajaks on vend tagasi paremana kui varem.
          FC Flora

          Kommentaar


            Keskkond tähendab muu hulgas ka vaimset keskkonda, Angelo. Hurt ja Luigend on kaks parajat pähklit ja mulle selles mõttes väga meeldib see, et mõlemad said aru, et oleks vaja time out võtta suhetes. Rooba-Mella ei ole muidugi ka mingi lihtne mees, aga täitsa vabalt võib just tema heas mõttes toores ja emotsionaalne stiil olla see, mis Luigendil end taasleida aitab.

            Kommentaar


              Alati on ka võimalik see variant, et Luigendi ego saab veel lisaboosti kui ta on ühel hetkel meeskonnas mitte üks teistest, vaid staar. Ehk väga palju on tema enda peas kinni ja sõltuv. Seni nagu näha, pole tema peast eriti kasu olnud. Kõrvalt vaatajana ei tundu just eriti intelligentsiga hiilgav mängija.

              Igal juhul kõike paremat talle, ootasime me kõik temast ju järgmist koondislast.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Mina arvasin, et läheb keskkooli, kui Florast maha regati.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Luigend on värvikas mängija ja mõne aasta taguse U19 turniiri( või oli see U21) järel lootsin küll, et mehest sirgub koondisele järelkasvu. Kahjuks ei ole asjad läinud nii ja Paidesse laenamine vaid kinnitab seda. Ma muidugi loodan ka, et see käik tuleks talle kasuks ent võib ka mitte tulla. Võibolla ei ole lihtsalt temasugusel karakteril piisavalt enesedistsipliini ja tahet kõrgemale murda.
                  Pärnule kaasaelajana on muidugi sellised üleminekud otsese drop zone konkurendi ridadesse pigem negatiivse väljundiga
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Mina arvasin, et läheb keskkooli, kui Florast maha regati.
                    Ammu oleks juba aeg see samm ette võtta!

                    Kommentaar


                      U19 turniir oligi tema lagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Luigend Vaata postitust
                        Hetkel, kui sain aru, et jalgpall pole tegelikult mitte midagi tähtsat, et võin igal hetkel trennikoti klubisse ära viia, jalgpalliga lõpetada ning midagi muud tegema hakata, saabus vabanemine,"
                        Ega tegelikult kui jaanuarikuus oleks keegi öelnud, et Luigend saadetakse suvel laenule, siis oleks seda inimest üpris rumalaks pidanud, aga samas elab see mees täiesti omas maailmas ning liiga põnevuse mõttes kindlasti vägev täiendus Paidele. Arvan, et teeb korralikud sooritused Paide eest kui popsutamise kõrvalt aega üle jääb.

                        Kommentaar


                          Noniii hooaja murdepunkt on ukse ees: 13 päeva 4 mängu( Leva, Info, Sillamäe ja Trans), kui nendest mängudest 10 punkti ei võeta, on tiitel läinud. Saame siis näha, kas meeskonnas on piisavalt sisu ja kas Nopi suudab koosseisu osas õiged valikud platsile saata. Kinkima ei hakka vastastest meile keegi midagi, ise tuleb võtta.
                          ROHE-VALGE SURMANI

                          Kommentaar


                            Sõbralik värk. Tapjainstikti pole ja kõik. Otsustavust pole. Eks nii nagu pea nii ka jalad.

                            Kommentaar


                              Alates 1999, kui Meistriliigas võistleb Levadia, pole Flora kunagi meistritiitlit võitnud liigahooajal Levadiat vähemalt korra võitmata.

                              Uriseks ka, miks kogu tänane rahvamass mängu lõpus ainult ühest väljapääsust välja lasti ja miks Flora fännisektori all olev koridori uks suletud oli?

                              Kommentaar


                                Mis Hurda saldo oma pukis oleku ajal Levadia, Kalju ja Sillamäe vastu on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X