320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mis Hurda saldo oma pukis oleku ajal Levadia, Kalju ja Sillamäe vastu on?
    Premium Liigas:
    vs Levadia - 0 võitu, 5 viiki, 4 kaotust, v -vahe 6-12
    vs Kalju - 1 võit, 2 viiki, 5 kaotust, v- vahe 4-13
    vs Sillamäe - 4 võitu, 1 viik, 2 kaotust, v-vahe 9-9

    Kommentaar


      Urin õigustatud. Kommunikatsioonihäire ja nii ta jäi, tuhaämber minu pähe. Enam ei tee. Olen ise ka mugisenud koondisemängudel samal teemal ja nüüd siis nii... Piinlik. Parandame.

      Kommentaar


        Marek sa oleks võinud nendelt jehoovakatelt ühe tabloo sebida aga noh eks järgmine kord.Aga see mis euromängudest tulemata jäi tõid vist jehoovakad Flora õuele.

        Kommentaar


          statka väliseid peldikuid oli piisavalt.Seda annab korrata kõigil teistel.

          Kommentaar


            Mõned mõtted eilsest üritusest:

            sellist 2000ndate alguse andmist, mis Levadia ja Flora vahelistes mängudes oli ning mistõttu ma kohalikku jalgpalli ka kiindusnin, päris ei olnud, kuid hakkab vaikselt tulema.

            super ilm, Eesti jalgpalli tipud võitlemas tiitli pärast, külm õlu, palju rahvast, mõlema võistkonna poolehoidjad elavad kaasa. miskit paremat, nagu esmaspäeva õhtust ei oskaks tahtagi.

            aga Flora on nõrk. Kardetakse, ei usuta endasse. Ei saa kuidagi nõustuda Hurda kommentaariga a.la stiilis, et alustasime nõrgalt, sest ei olnud piisavalt valmis vmt. Kui sa selliseks mänguks ka valmis ei ole, siis milliseks veel? Pigem oli küsimus selles, et tahtmine oli liiga suur, kuid vaimselt see pikk võiduta seeria kammitseb ikka täielikult. Esimene poolaeg oli Flora kvaliteet ikka täiesti kohutav. See olukord ehk vajab spordipsühholoogi abi.

            ühelt poolt oli mängule kasulik, et Levadia 10kesi jäi. Teisalt jälle oleks olnud huvitav näha, kas ja kuidas Flora mängu domineerida oleks suutnud 11 vs 11 vastu. Flora vajab edukaks soorituseks ruumi. See on ka üheks põhjuseks, miks Floral tuleb tihtilugu tabeli alumiste vastu kergemalt kui nt Levadial või Kaljul, et nõrgemad meeskonnad ei suuda terve kohtumise vältel pressida ning liine kinni panna.

            Peetsoni üle on äärmiselt hea meel. Ühe aastaga tõusnud Esiliigast tiitlipretendeni väga oluliseks lüliks. Ma pole üldse kindel, et Raudsepp seda rolli paremini hetkel täita suudaks.

            Tablool väga ei peatuks, sest kes seda kökatsit ikka vahtida tänapäeva maailmas viitsib, aga päikelise ilmaga ei paista see hädinegi info välja. Kui see eile üldse töötaski.

            Kui nii haavatavat Levadiat ka ei võideta, kellel oli puudu Pikk, Raudsepp, Antonov, Saag ning kellel ei olnud pingilt tuua põhimõtteliselt ühtegi sellisel tasemel meest, kes suudaks mängukäiku muuta, siis millal veel!?

            Kommentaar


              Kõige enam närvi ajab, et ei lasta teisele korrusele või siis varju istuda. See ajab nagu kõige enam närvi ja paljud pealtvaatajad on seda kurtnud, et peavad pidevalt küpsema päikese käes. .

              Kõige hullem näide on sellest kui oli siin mõned nädalad tagasi 1-2 palavat päeva ning Ale Coq's toimub see euroopa mäng siis tõesti päikese käes oli tõsine grillimine ja lõppes sellega, et minust paar isted eemal üks väike laps kurtis et jube palav olla ja lõpuks hakkas halb ning hakkas oksendama ja lõpuks isa läks minema.

              Ma saan aru, et telepildi jaoks vaja "näidata,et meil käib palju publikut" aga võiks mõelda ka pealtvaataja tingimuste peale ja vastas tribüün võiks avatud olla, kõik ei taha päevaitada ja ei kanna päikeseprille.

              Kommentaar


                +1
                See otse päikesesse vahtimine on tõesti päris rõve kohati.

                Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                Kõige enam närvi ajab, et ei lasta teisele korrusele või siis varju istuda. See ajab nagu kõige enam närvi ja paljud pealtvaatajad on seda kurtnud, et peavad pidevalt küpsema päikese käes. .

                Kõige hullem näide on sellest kui oli siin mõned nädalad tagasi 1-2 palavat päeva ning Ale Coq's toimub see euroopa mäng siis tõesti päikese käes oli tõsine grillimine ja lõppes sellega, et minust paar isted eemal üks väike laps kurtis et jube palav olla ja lõpuks hakkas halb ning hakkas oksendama ja lõpuks isa läks minema.

                Ma saan aru, et telepildi jaoks vaja "näidata,et meil käib palju publikut" aga võiks mõelda ka pealtvaataja tingimuste peale ja vastas tribüün võiks avatud olla, kõik ei taha päevaitada ja ei kanna päikeseprille.

                Kommentaar


                  Ole hea, võta kokku ennast. Eile oli mängu ajal 21 kraadi sooja. Sadanuks eile lausvihma mestis tõhusa küljetuulega a la karikapoolfinaal, saaksime praegu piki hambaid stiilis "mida kuradit te sellest publikust sinna üles tasandile topite, tuule ja vihma kätte".

                  Euroopa Liiga mängupäev sattus sel aastal tõepoolest suvele ja ei saa absoluutselt eitada, et publiku hulgas leidus inimesi, kellele see liiast oli. Teisalt palun pidage natuke silmas ka võimalusi. Ma julgen väita, et Flora panustab kodumängude korraldamisele kõige rohkem vahendeid kogu liigas üldse. Olles sel aastal külastanud kõigi klubide kodumänge, julgen väita sedagi, et üsna kindlasti on meil ainsa klubina liigas täidetud näiteks selline paljude klubide poolt täiesti ignoreeritud nõue, nagu turvatöötajate suhtarv pealtvaatajate arvu, mis peab võtma muuhulgas arvesse ka staadioni suurust. Kahe tasandi avamisel kaasneb sellega automaatselt ülemise tasandi jagu turvatöötajate hulga lisandumine, see tähendab vähemalt kaheksa inimest lisaks tasandile + 4-5 inimest tasanditevahelistele käiguteedele. Praeguses olukorras, kus me panustame pealtvaatajate nimel üsna finantsiliste ja loominguliste võimete piiril mängueelsete ja vaheajategevuste ja üleüldise mänguelamuslikkuse osas, käib luksus tervet staadioni igaks mänguks avada paraku lihtsalt üle jõu. Aga siis kui ühel hetkel avame ülemise tasandi vaadates mööda nõutud turvatöötajate arvust ja sealt mõni käblik ennast pea ees alla kukutab, on süüdi kes? Teate ju vastust.


                  See oleks siis niiöelda formaalne vastus.

                  Inimlikult teeb lihtsalt kurvaks see, et tee, mis sa teed, punnita või mitte, korralda või mitte, vastu pead saad sa ikka. Sest aprillis sajab lund ja juulis paistab päike ja tabloo on persses ja.

                  Kommentaar


                    Käisin eile ka mängul. Ei saa küll väita, et nii tapvalt palav oli. Teisel poolajal loojus ju päike põhimõtteliselt ära kah.

                    Igatahes, ega teisest küljetribüünist ei pea ju tervet tribüüni avama, las siis olla üks sektor neile kes päikest ei kannata ja oksele hakkavad. Või nii ei saa?

                    Kommentaar


                      Uus toode Flora nänniletti?

                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Kuradi hea idee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Ole hea, võta kokku ennast. Eile oli mängu ajal 21 kraadi sooja. Sadanuks eile lausvihma mestis tõhusa küljetuulega a la karikapoolfinaal, saaksime praegu piki hambaid stiilis "mida kuradit te sellest publikust sinna üles tasandile topite, tuule ja vihma kätte".
                          Täiesti vastupidi tegelt. Lilleküla katus peab ainult vihma, mis sajab alla püstloodis. Kui on vägegi tuult, siis alumisel tasandil on ainuke rida, kus istuda kannatab viimane rida. Ülemisel tasandil on vihmase ilmaga isegi parem tegelikult.

                          Kuigi ka mina vaataks parema meelega mängu pigem ülevalt (just mängujoonise pärast), siis saan sellest turvatöötajate suhtarvust aru. Eile oleks ju päike samamoodi ka teisele tasandile paistnud.


                          Mis puututab tablood, siis juhendis on ju lausa punkt, et igal staadionil peab olema seisu kajastav tabloo. Päris koomiline, et just "rahvusstaadion" sellest praegu ainukesena mööda läheb. Saan inimlikult täiesti aru, kui tabloo on katki ja selle parandamiseks läheb paar nädalat vms. Aga siis võiks/peaks asja lahendama kuidagi teisiti. Või oli kuskil nurgas "meie" ja "teie" stiilis tabloo?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mis puututab tablood, siis juhendis on ju lausa punkt, et igal staadionil peab olema seisu kajastav tabloo. Päris koomiline, et just "rahvusstaadion" sellest praegu ainukesena mööda läheb.
                            On Hiiul tabloo?
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                              On Hiiul tabloo?
                              Mitte elektrooniline oli seal küll, jah.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Täiesti vastupidi tegelt. Lilleküla katus peab ainult vihma, mis sajab alla püstloodis. Kui on vägegi tuult, siis alumisel tasandil on ainuke rida, kus istuda kannatab viimane rida. Ülemisel tasandil on vihmase ilmaga isegi parem tegelikult.

                                Kuigi ka mina vaataks parema meelega mängu pigem ülevalt (just mängujoonise pärast), siis saan sellest turvatöötajate suhtarvust aru. Eile oleks ju päike samamoodi ka teisele tasandile paistnud.


                                Mis puututab tablood, siis juhendis on ju lausa punkt, et igal staadionil peab olema seisu kajastav tabloo. Päris koomiline, et just "rahvusstaadion" sellest praegu ainukesena mööda läheb. Saan inimlikult täiesti aru, kui tabloo on katki ja selle parandamiseks läheb paar nädalat vms. Aga siis võiks/peaks asja lahendama kuidagi teisiti. Või oli kuskil nurgas "meie" ja "teie" stiilis tabloo?
                                See tabloo probleem selgus eile vaid veidi enne mängu, me ei jõudnud reageerida lihtsalt sellele. Otsus mitte tuua mingeid plastmassist koomilisi jurakaid kuhugi alla staadioniserva, oli puhtalt minu otsus ja eks ma olen sellega arvestanud, et kui tahetakse, siis on alus trahviväänamiseks olemas. Tablooproblemaatikaga ma tegelen tänasest päevast isiklikult väga keskendunult, loodame, et tulemuslikult - hetkel mul pole veel isegi seda aimu, kust ma selleks vahendid leian. Aga noh, selliseid poolimesid on ennegi tehtud.

                                Kui ilmast veel rääkida, siis karikapoolfinaali kogemus oli täitsa õudne. Mingil hetkel, kui ma nägin, et rahvas padu eest alltasandi ülemistesse ridadesse kolib, siis läksin ülemisele tasandile asja tsekkima. See oli päris kole, mis seal toimus. Püstloodvihma ta katab ära jah, aga kui tuul on, siis ülemisele tasandile tõusmisega nullid ära staadionikatlas vaibunud tuule efekti ja oled seal korraga nii vihma KUI tuule käes, all vähemalt tuulevari miskisugunegi olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X