320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pooldan,mida sa teed,aga väga tahaks kuulda sinu arvamust.Kas oma klubi laste satsid peaksid osalustasu maksma oma turniiril.

    Kommentaar


      Inimesena tahaksin alati ja kõige eest vähem maksta või hoopiski mitte maksta. Selle eelduseks on paraku, et see raha võetakse mujalt, antud juhul siis teistelt klubidelt. Kui seda teeksime, jääks mitmetel väiksematel klubidel, kes meie turniiridel alati käivad, tulemata. Ka neile on väljundit vaja, ka nende lapsed tahavad mängida.
      Mõistan mõlemat poolt, nii sinu küsimust ja lapsevanemate muret kui ka klubi praktikat. Arenguruumi ja mõtlemiskohti on ka klubi jaoks, see on samuti selge. Mõnel perel käib mitu last korraga ühel turniiril, neil on kindlasti raske. Igati mõistetav ja tegelemist nõudev probleem ja küllap sellega ka tegeletakse. Aga nagu alul ütlesin, kulud tuleb katta ja alternatiiv on võtta see raha mujalt, kitsendades seeläbi teiste võimalusi ning seeläbi ahendades meie oma klubi lastele pakutavat. Seda teed me ei taha minna. Nii väikesed turniirid nagu meie korraldada suudame, ei ole klubile ka mingi tõsiseltvõetav - või, noh, üleüldse miskine - tuluallikas või raha kokkukraapimise koht. Paraku.

      Kommentaar


        Paraku olen näinud siin euroopas väga palju laste turniire ja suhelnud orgunni vendadega aga see kogemus oli esmane siin Flora cupil

        Kommentaar


          Ja laste turniire,tuleb alati tõsiselt võtta.Seeon minu kogemus.

          Kommentaar


            Algselt postitas ööö Vaata postitust
            pooldan,mida sa teed,aga väga tahaks kuulda sinu arvamust.Kas oma klubi laste satsid peaksid osalustasu maksma oma turniiril.
            Pane laps Kaljusse . Seal ei korraldatagi noorte turniire . Pole turniiri , pole probleemi .

            Kommentaar


              Asi ei ole rahas.Klubi filosoofia ja klubi tegevus erinevad nagu(siga ja kägu).

              Kommentaar


                Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                Pane laps Kaljusse . Seal ei korraldatagi noorte turniire . Pole turniiri , pole probleemi .
                Pühapäevaliiga.... Osalustasu kas 65 või 70 EUR tiim.....

                Kusjuures mu teada mõnes lastejalkakoolis klubi maksab osalustasu mängija eest, juhul kui mängija enda vanematel on toimetuleku teatud raskusi,aga seda juhul kui treeningmaks on ilusti makstud....

                Kommentaar


                  oot, mis spordialal muidu oma klubi korraldataval võistlusel klubi laste osalustasu maksmine by default on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Pühapäevaliiga.... Osalustasu kas 65 või 70 EUR tiim.....

                    Kusjuures mu teada mõnes lastejalkakoolis klubi maksab osalustasu mängija eest, juhul kui mängija enda vanematel on toimetuleku teatud raskusi,aga seda juhul kui treeningmaks on ilusti makstud....
                    Oi selle Pühapäevaliiga kohta on siin foorumis 3-4 a tagasi hästi kirjutatud . Ma ise nii hästi ja värvikalt ei oska väljendada . Kui viitsin siis otsin ülesse .

                    Kommentaar


                      oli aeg kui sai ruulitud SK-10.Siis sellised võtted nagu praegu toimivad laste klubide puhul on täiesti arusaamatud.Kõik ainult 20a. tagasi.Siis ei ostnud ükski ema või isa oma juntsule mängu vorme.Fc Flora elas oma kontoriga Toompeal,akna peal pleesitses 5,kassi ja kõik olid häppid

                      Kommentaar


                        Kle, sm. puri, kui sa ennast eestlaseks pead siis lase oma pasarahet mõnel haritumal, näiteks algkooli lõpetanul, toimetada. Valus hakkab silmadel kui sellist grammatikat lugeda.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Mulle meeldivad need Pohlaku hüäänid.Jõudu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Mulle meeldivad need Pohlaku hüäänid.Jõudu.
                            Tegelikult võiksid oma eelmise posti uuesti lahti kirjutada küll. Mitte midagi ei saanud aru.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              Mulle meeldivad need Pohlaku hüäänid.Jõudu.
                              Sa nagu oledki loll nagu puupulk?
                              Ausalt, mul oleks piinlik.
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Sa nagu oledki loll nagu puupulk?
                                Ausalt, mul oleks piinlik.
                                Kui vana sina jumbo olid 20a. tagasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X