320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No suured mängud nüüd mõneks ajaks läbi ja Flora kindel 9p sai neist kätte. Mängu teisel poolajal küll mingi põnevus korraks tekkis, aga no Flora ikka liiga kindel. Igasse liini on korralikud valikud meie liiga tasemel ja hoitakse oma ära. Ei pea isegi super ründajat olema ega keskkaitsjat nagu eelmisel hooajal, aga ikka võetakse tiitel ära. Tehakse ikka mingeid asju selgelt paremini. Mõndade valikutega pannakse ka mööda, aga ka sellest pole suurt midagi. Soccerneti kommentaariumis oli hea kommentaar, et Kink ültes Betsafe podcastis, et VV-d pole mõtet välismaalt tuua, aga minu arust Vallner pole minu arvates just kõige kindlam valik, tuleb ikka palju eksimusi sisse eriti just top mängudes. Ega Eestist vast nii kedagi asemele võtta pole, Meerits ehk, aga ka tema lepinguga ju vast seotud.

    Kommentaar


      Kui nüüd võib Flora meistritiitlit kõigutada ehk ainult kui Flora mängiks viimase ringi duubliga, siis hoiab põnevust veel üleval võimalus ületada mõned Meistriliiga ja Flora rekordid.

      Liigahooaja punktirekordit hoiab enda käes Levadia - 2009 hooaeg - 97 punkti. 31 võitu, 4 viiki ja 1 kaotus
      Floral on võimalik saavutada 102 punkti max. 108-st. Hetkel 25 võitu, 3 viiki, 0 kaotust
      See eeldaks muidugi ka hooajal klubi võitude arvu ületamist, mis on 31 - Levadia 2009

      Flora kaotusteta mängude jada Meistriliigas on 44, hooaegadest 1993/94-1994/95 Seda koos 1993/94 hooajal meistritiitli toonud play-offi Normaga.
      Hetkel on seeria 43 järjestikus kaotuseta meistriliiga mängu.

      Liigarekord on aga parajalt kaugel, Floral tuleks seeriat jätkata ka 2023 hooajal.
      2008-2009 hooajegadel oli Levadial kaotusteta seeria 61 mängu.

      Kommentaar


        Rekordiline 45 kaotuseta järjestikust mängu Meistriliigas on tõsiasi.,

        Tony Varjund on noorim Flora eest Meistriliiga mängus osalenus mängija 15 a, 3 k, 10 p.

        Kommentaar


          Kui Mario sai teada, et on võimalus Flora võrku väravat lüüa, paranes ta tervis väga kiirelt.

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Heade inimeste kasvatamisest üks väga huvitav lugemine:
            Arizona ülikooli korvpallitiimi peatreener Tommy Lloyd (47) polnud paljude Wildcatsi – niimoodi kutsutakse kooli spordivõistkondi – poolehoidjate eelisvalik, ent esimese hooajaga on kõik kohalikud teda toetama asunud. Henri Veesaare ja Kerr Kriisa juhendajana on ta ka Eesti korvpallifännide kõrgendatud tähelepanu all ning uskudes ligemale 21aastase kogemusega treeneri sõnastatud ootusi uueks hooajaks, tasub meie koondise tulevikutähtedel silma peal hoida ka ookeani taga.

            Kommentaar


              Palun tooge tugevaid täiendusi järgmiseks hooajaks. Välismaalt. Palun.

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Palun tooge tugevaid täiendusi järgmiseks hooajaks. Välismaalt. Palun.
                nii kaua kui Norbert on spordidirektor, siis ei toodi ka kodumaalt tugevdusi järgmiseks hooajaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  Palun tooge tugevaid täiendusi järgmiseks hooajaks. Välismaalt. Palun.
                  Pigem on lahkujaid: Transfermarkt'i andmetel on Pürg-i leping lõppemas ja kuna uut pole sõlmitud, tekib küsimus kas ta lahkub vabaagendina.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                    nii kaua kui Norbert on spordidirektor, siis ei toodi ka kodumaalt tugevdusi järgmiseks hooajaks
                    Noh, kodumaalt oleks tugevdusi tuua kuskilt?

                    Kommentaar


                      Krestinin teab ,küsige temalt!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Tammekast ikka leiab kellegi duublit tugevdama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas käbi Vaata postitust

                          Noh, kodumaalt oleks tugevdusi tuua kuskilt?
                          Saarma (kellest jäädi eelmine hooaeg ilma - valis Flora asemel Paide). Nüüd tuleb rohkem maksta.

                          Reinkort (ma tean, et paljudele ta ei meeldi aga Kures on ta stats parem kui Flora enda ründajatel ehk Floras oleks ta ilmselt veel rohkem väravaid löönud).

                          Pauri leping peaks Nõmme Kaljuga ära lõppema see hooaeg (Transfermarkt andmetel "Contract expires: Dec 31, 2022") - kui ta välismaale ei lähe siis saaks vabaagendina tuua.

                          Ivanov, Yakovlev (selles osas kahtlen - seal on Ojamaa ja Kuraksin ees ehk suurt point poleks tuua teda - pigem NK, Leva või Paide võiks endale tuua), Nikita Mihhailov mängib ülihästi Transis (noortekoondislane), Virgo Vallik (vapruse alla langemisega - potentsiaali on minu arust palju tal ja oma kiirusega peaks Florale sobima küll), Flora enda poiss Männilaan.

                          Esiliigas on ka kindlasti huvitavaid mängijaid (kui Saarma pandi otse esiliigast tulles mängima 4-5 kuuga, siis miks mitte), Käblik Tammekast (tuleviku vaatega).

                          Ja praegu ma rääkisin ainult ründavamatest mängijatest.

                          Kommentaar


                            Šapovalov esiründajaks? Oleks nagu aeg ehk, kui talvel kõvasti tööd teeb. Kuraksini statistika on selline, et võiks isegi kuhugi välismaa akadeemiasse pääseda. Pürg ja välismaa? Kurat...Soome või Rootsi esiliiga aga ei rohkemat.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Ise usun et Pürg läheb välismaale, kuhugi sobitub kindlasti. Tegi väga head mängu siin teises hooaja pooles, koondiseski. Šapovalov ehk üritab kuhugi jälle? Noortetiimidesse vist enam mitte. Kuraksinit tasub veel jälgida aga ka väga lubav vend. Lahkujaid tuleb kindlalt 2-3, kostjal ka ikka vaikselt tõmbab koomale ma usun

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                                Saarma (kellest jäädi eelmine hooaeg ilma - valis Flora asemel Paide). Nüüd tuleb rohkem maksta.

                                Reinkort (ma tean, et paljudele ta ei meeldi aga Kures on ta stats parem kui Flora enda ründajatel ehk Floras oleks ta ilmselt veel rohkem väravaid löönud).

                                Pauri leping peaks Nõmme Kaljuga ära lõppema see hooaeg (Transfermarkt andmetel "Contract expires: Dec 31, 2022") - kui ta välismaale ei lähe siis saaks vabaagendina tuua.

                                Ivanov, Yakovlev (selles osas kahtlen - seal on Ojamaa ja Kuraksin ees ehk suurt point poleks tuua teda - pigem NK, Leva või Paide võiks endale tuua), Nikita Mihhailov mängib ülihästi Transis (noortekoondislane), Virgo Vallik (vapruse alla langemisega - potentsiaali on minu arust palju tal ja oma kiirusega peaks Florale sobima küll), Flora enda poiss Männilaan.

                                Esiliigas on ka kindlasti huvitavaid mängijaid (kui Saarma pandi otse esiliigast tulles mängima 4-5 kuuga, siis miks mitte), Käblik Tammekast (tuleviku vaatega).

                                Ja praegu ma rääkisin ainult ründavamatest mängijatest.

                                Tule paari aasta pärast selle postituse juurde tagasi ja vaata, kui täpselt ma ennustasin.

                                Šapovalov - finished, temast ei tule mängumeest. Tööeetika null; 90% otsustest, mille ta väga olulistel hetkedel vastu võtab, on valed. Minu silmis väga halb üleminek juba hooaja eel, täpselt nagu Koskor. Iga kord, kui ta mängib, kriibivad ta otsused ja liikumised mu silma. Ei ole praegu ja ei hakka kunagi ka Flora esiründajat temast saama.

                                Yakovlev - tase veab kuni Premium liiga 5. kohani välja, see ongi ta lagi. Fun to watch, aga jalgpalli mängitakse ka peaga.

                                Käblik - temast ei tule mängumeest. Lihtsalt ülehaibitud kõikide poolt, täpselt nagu Veelma pärast seda, kui ta Transi vastu 25 aastat tagasi risti lõi. Fun fact: Käblik löönud siiani igas mängus pallist mööda. Teen ehk alles 17-aastasele mängumehele hetkel liiga, kuid olen sellegipoolest täiesti veendunud, et temast ei tule kunagi Flora tasemel mängumeest.

                                Paur - meh.

                                Ivanov - meeletu potentsiaal. Jääb mulje, nagu oleks suhtumisprobleemidega (miskit peab viga olema, et ta endiselt Eestis on)? Mängulugemise, tehnika ja löögi poolest täielik Eesti tipp juba praegu, tööeetika annab tugevalt soovida. Kui keegi üldse, siis Flora oleks võimeline temast väga hea mängumehe tegema. Paides oleks tal samuti väga lõbus igasuguste Kalevite ja Vapruste vastu.

                                Mihhailov - veel paar aastat tagasi olin täiesti veendunud, et temast tuleb väga hea mängumees. Enam ei ole nii kindel, kuid endiselt tegu väga huvitava mängijaga.

                                Vallik - meh. Täpselt sama meh nagu Käblik.



                                Kolobov - juba Legionist ära võetud. Temast tuleb väga-väga hea keskkaitsja, kes võimeline ka kaitsva poolkaitsjana mängima. Paistab, et on valitud keskkaitsja tee.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X