320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reina Vaata postitust
    Jep Seppik sõna otseses mõttes karjus, Ojamaa ka. Mõned teised olid ka ikka täiesti vaimust väljas, pole ime et koondis niiviisi vaprusega viigistab
    Mis olukorrast jutt käib, vaataks ka üle

    Kommentaar


      Suht lõpupoole kui Seppik kattis Grünvaldi jaoks palli ja siis lõi ikkagi outi, kuna Grünvald ei tulnud palli peale.

      Kommentaar


        Algselt postitas HR1 Vaata postitust
        Suht lõpupoole kui Seppik kattis Grünvaldi jaoks palli ja siis lõi ikkagi outi, kuna Grünvald ei tulnud palli peale.
        see, et noor varavavaht teeb mingeid eksimusi oleks ju justkui taiesti normaalne asi, nii need koolirahad saabki katte, aga minu hinnagul ei lasku mitte mingisugunegi vastutus hetkel grunvaldil, vastupidi. kull aga see energia ja vibe mis kandub edasi kogu selles tiimis on paris narviline ja nagu peata kanad ollakse kui kasti joutakse naiteks. statistika teaduparast ei valeta ja toome siis faktid ette. flora on loonud viimasest viiest mangust 2 varavat ja lasknud 9. ei, asi ei ole endiselt grunvaldis, asi on kaitses ja runnakus. toon ka vb hupoteetilise mottevalgatuse hetkel, aga kas henni ajad ei pruugi ka labi olla?

        Kommentaar


          Ma olen olnud alati üks väga väheseid, kes on Henni meeletu hype suhtes olnud kahtleval seisukohal. Tegu on kahtlemata meie konnatiigi konteksti suhtes andeka treeneriga, aga olingi ootaval seisukohal, sest kui ta Florasse tuli oli tal algus suht raske ning ta pidi olude sunnil hakkama kasutama puitu, kes tal oli, sest talle ei võimaldatud paremat. Siis tuli Florale taevakingitus Kostjade,Zenjovide,Sappide,Ojamaade näol kelle rahvusvahelisele tasemele oli hea toetuda ja ehitada ning kes ka kandsid. Henn suutis sellest satsist maksimumi välja võtta ning tunduski über treener meie jalgpallimaastikul. Samas oli juba siis näha, et Henn, kas ei oska või ei taha absoluutselt vabatahtlikult noori meeskonda sisse tuua, mis Flora suguses projektis peaks olema kohustuslik ja vältimatu. Super hooaegadel Flora purjetas ikka kohati ebamääraselt õhukese koosseisuga läbi ja õnn oli nende poolel (vigastustega seoses). Nüüd on esimene hooaeg, kus on vigastusi ja kogu see tegemata töö maksab kätte ja tuleb esile. Hunnik välja suretatud talendikaid noori alustades Teeväljadega ja lõpetades Väljadega ning meie jalgpalli jaoks on see Eesti projekt tootnud pmst Kuraksini.

          Samas ma olen lihtne mees Eesti jalgpallifänluses ehk kui Flora põleb, siis on tuju hea.

          Kommentaar


            See tunne võib küll veidi petlik olla, aga mulle tundub, et Henn on ka sellest kõigest väsinud. Ambitsioonikas treener, kes tahab suuri asju teha, aga käed on ikkagi totaalselt seotud, et suuremat sammu Floraga astuda. Esimest korda pärast Rakowi mänge olid tema kohta veidi ootamatud signaalid mängujärgselt stiilis, et ega midagi teha ei olnudki, tasemel ründajat meil ei ole ja üleüldine jõuetuse tunne. Midagi otseselt valesti ei öelnud ja vigastustega tõepoolest on olnud rohkelt ebaõnne, aga olen üpris veendunud, et ta ootus ja lootus oli, et eurosarjaks ja ka hooaja teiseks pooleks mingid käigud klubi siiski teeb.

            Mis nüüd koduliigas pärast seda on järgnenud, siis seda oli isegi sellise seisu pealt keeruline ette näha. Isegi Nõmme Kaljus ei käärinud vast nii tuliselt. Ükskord võib ju olla tööõnnetus, kuigi isegi selleks on Flora standardeid ja lähiajalugu arvestades keeruline nimetada 1:4 allajäämist kodus Transile, kes oli kaks päeva vähem puhanud ja Pyunikust valgusaastate kaugusel. Täna hakkasid üllatused mu jaoks pihta juba Varjundi algkoosseisu nimetamisega. Oleks tihe graafik ja väga hea foon, et nvn võtame ära, mis viimastel aastatel Flora visiitkaardiks olnud, siis ei oleks midagi imestada, et noormehele võimalus antakse, aga täna tundus see ikka väga selge avaldusena. Ja noh, kuidas see kõik lõpuks veel välja joonistus, et enamus kohtumist 11vs10 ja lastakse vähemuses Vaprusel veel teisel poolajal endale momentum tekitada. Kui mitte midagi muud, siis vähemalt põnev on küll Premium liiga.

            Kommentaar


              Jah, tõesti veidi tunne, et Henn on küte otsa saanud, aga ega flora üldine vaib ka hetkel väga hea ei ole. kursis olevad inimesed teavad, et floral kontoripool on vähenenud võimsalt, ja kontrois on ka uusi inimesi, eks see ka mingil määral mõjutab. Aga rääkida sellest, et Henn on võitnud ainult tänu Vassiljevitele, Zenjovidele on ka loll jutt, väga hästi tõi duublist üles Sorga ja Kreida, oli ka ju Vlasiy tol ajal tiimis. Eks ongi raske, kui paremad mängijad lahkuvad, asenduste valik on ülipiiratud ja enda süsteem ei tooda piisaval hulgal kvaliteetseid noormängijaid. Üldiselt ootaks ka Floralt pigem Paide mudelit, et luua kontaktid ja proovida mustade teemantitega lisaväärtust klubile luua.

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                Jah, tõesti veidi tunne, et Henn on küte otsa saanud, aga ega flora üldine vaib ka hetkel väga hea ei ole. kursis olevad inimesed teavad, et floral kontoripool on vähenenud võimsalt, ja kontrois on ka uusi inimesi, eks see ka mingil määral mõjutab. Aga rääkida sellest, et Henn on võitnud ainult tänu Vassiljevitele, Zenjovidele on ka loll jutt, väga hästi tõi duublist üles Sorga ja Kreida, oli ka ju Vlasiy tol ajal tiimis. Eks ongi raske, kui paremad mängijad lahkuvad, asenduste valik on ülipiiratud ja enda süsteem ei tooda piisaval hulgal kvaliteetseid noormängijaid. Üldiselt ootaks ka Floralt pigem Paide mudelit, et luua kontaktid ja proovida mustade teemantitega lisaväärtust klubile luua.
                Ma Sorgasid ja Vlasyisid pidasingi ilmselgelt silmas, et Henn pidi neid olude sunnil kasutama. Iga vähegi asjaga kursis olev inimene teab, et Henn oli oma algusajal väga pettunud, et pidi neid kasutama ning nendega hooajale vastu minema.

                Minu point oli Henni eesmärgipärasest noorte arendamisest, mis on ju tegelikult siiamaani olnud suht 0 ning avaldub alles nüüd.

                Kommentaar


                  Arvestades, et Kuusk paneb minema ka peale euromänge + vigastatutega on ka seis nagu ta on, ei oska täpselt öelda, kes sealt lähiajal tagasi peaks tulema, siis ega olukord kergemaks ei lähe. Üllatav, et üleminekuturul nii vaiksed ollakse. Ehk tõmmatakse Iirimaalt hundipassi saanud Vatšuk endale?

                  Kommentaar


                    Varjund 16a oli küpsem ründaja kui Reinkort tipus Seda oli hea näha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HR1 Vaata postitust
                      Varjund 16a oli küpsem ründaja kui Reinkort tipus Seda oli hea näha.
                      Tegelt oli tubli, ei läinud pallid sisse aga juba, et löögile nii mängis oli täiesti korralik sooritus sellise noore mängija kohta. Paremal päeval oleks võinud nendest olukordadest vabalt värav ka tulla.

                      Kommentaar


                        Minuarust väga põnev seis, nüüd saame näha, kui suur treener Henn on, sest ta tundub selline päris kõrge egoga treener olevat ja sellised sündmused käivad kindlasti kõvasti ego pihta, lähiajal näeme kuidas ta sellega toime tuleb, väga põnev aeg. Lisaks saame aimu, kas on ka koondise treeneri levelil mehega.

                        Kommentaar


                          Füüsilise vormi poolest on Varjund oma eakaaslastest ees, aga ründajale omast instinktiivset kohavalikut kastis ma küll ei näinud. Pigem mulle tundus, et peitis ennast või võitles tühja. Eks 1 mängu põhjal ja suure debüüdi puhul närvilisus tõmbas esituse taset palju alla. Hetkel Sorga mantlipärijat ei paista, pigem Reinkort kaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eranio Vaata postitust
                            Füüsilise vormi poolest on Varjund oma eakaaslastest ees, aga ründajale omast instinktiivset kohavalikut kastis ma küll ei näinud. Pigem mulle tundus, et peitis ennast või võitles tühja. Eks 1 mängu põhjal ja suure debüüdi puhul närvilisus tõmbas esituse taset palju alla. Hetkel Sorga mantlipärijat ei paista, pigem Reinkort kaks.
                            Reinkort 2 tundub kuidagi vääga põhjapanev järeldus esimest korda algkoosseisu kuulunud mängija pihta, kes alles eelmine kuu sai 16. Enne eilset oli tal all tänavust vaid neli minutit Premium liigat vs 150+ PL mänguga Reinkort. Anname ikka natukene armuaega ka

                            Kommentaar


                              Lepiku tagasitoomine oli küll hea käik ja ei imestaks kui ta oleks aasta lõpuks Premium liiga top väravakütt. Männilaan võiks ka ühe võimaluse saada ja Dõmov ka ajutiselt kuni Kreida terve.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eranio Vaata postitust
                                Lepiku tagasitoomine oli küll hea käik ja ei imestaks kui ta oleks aasta lõpuks Premium liiga top väravakütt. Männilaan võiks ka ühe võimaluse saada ja Dõmov ka ajutiselt kuni Kreida terve.
                                Kas kalliks ei lähe selline teen-iga-päev-aineid elustiil?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X