320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt, saage näiteks laupäeval kuskil kõrtsus kokku ja vaielge õllekannu taga nii palju, kui torust tuleb. Ma olen kindel, et tore ja sisukas ajaveetmine oleks garanteeritud

    Ilma arooniata
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Jumala mõistlik mõte ju! Noh Aivar Pohlak toob laokile jäänud väimehe klubisse juurde, normunn raisk! Aga noh Kasimirile ei ole siis kohta ju... mis teha! Pohhui et mees oli üks olulisimaid lülisid keskväljal
      Tundub, et Kasimiri osas on selgus majas, kui vaadata Flora koduleheküljel meeskonna nimekirja.

      Kommentaar


        Väga loll tegu flora poolt!

        Kommentaar


          Algselt postitas Grinch Vaata postitust
          Tundub, et Kasimiri osas on selgus majas, kui vaadata Flora koduleheküljel meeskonna nimekirja.
          nimekirjas veel Reim, pole viimaseid uuendusi lisatud
          samuti on Kõll ja Luts nii esindusmeeskonna kui ka duubli nimekirjas

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack
            Kasimiri kohta, et kuna ta koondise tasemel ei ole ja enam edasi ka ei arenenud ja ka näha ei olnud, et areneks siis seepärast müüaksegi maha.
            vau, see põhjendus mädaneb igast otsast.

            1) 28-aastaselt eeldati ühe hooajaga (või üldse) mingit meeletut arenguhüpet? tegu on end Eesti tasemel enam kui tõestanud mängija, mitte mingi lootustandva noorega.

            2) praegune tase ei vedanud välja? veerand soccernet'i lugejatest valis ta meistriliiga sümboolsesse koosseisu ja nii palju, kui ma ise näinud ja lugenud olen, siis Flora keskmisele tasemele ta küll alla ei jäänud.

            3) ei ole koondisetasemel? kelle hinnangul? aa, jah, koondise ja Flora treeneri hinnangul, kes juhtub üks ja seesama isik olema ..

            ei, pole hullu, usun, et Kaljul (koos Kasimiriga) on juba lähiaastatel perspektiivi Florast rohkemgi tegusid teha.

            Kommentaar


              Algselt postitas Grinch Vaata postitust
              Tundub, et Kasimiri osas on selgus majas, kui vaadata Flora koduleheküljel meeskonna nimekirja.
              kuhu Kasimir siis läheb?

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                kuhu Kasimir siis läheb?
                viitsi linki vajutada ...

                Kommentaar


                  Mina olen ütlemata rahul, et sellise kaliibriga mehe Nõmme Kaljusse saime. Vahepeal olid sahinad ka Anniste kohta, kuid minu arvates saime me Kasimiri näol parema mängija, kui seda on Anniste. See on muidugi puhtalt minu arvamus ja kõik võivad sellele vastu vaielda!

                  Kommentaar


                    kaifunn
                    Nõmme BSC OlyBet
                    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                    MIND Media Live Streaming services
                    www.mind.ee

                    Kommentaar


                      no eks kasimir tahaks ikka võitjate meeskonnas olla,tundub et flora seda hetkele i ole
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        no eks kasimir tahaks ikka võitjate meeskonnas olla,tundub et flora seda hetkele i ole
                        Kindlasti on SEDA Nõmme Kalju
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          Vahepeal olid sahinad ka Anniste kohta, kuid minu arvates saime me Kasimiri näol parema mängija, kui seda on Anniste. See on muidugi puhtalt minu arvamus ja kõik võivad sellele vastu vaielda!
                          Ma olen pigem Silveriga nõus.

                          Aga noh kui rahulikumalt võtta, siis ka Levadias olles ei meelinud ta Rüütlile vist väga, sest saadeti tagasi peale ühte hooaega. Ma loodan, et asi oli ikka sportlik ja seetõttu lasti mees minema...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Mina olen ütlemata rahul, et sellise kaliibriga mehe Nõmme Kaljusse saime. Vahepeal olid sahinad ka Anniste kohta, kuid minu arvates saime me Kasimiri näol parema mängija, kui seda on Anniste. See on muidugi puhtalt minu arvamus ja kõik võivad sellele vastu vaielda!
                            väga supper uudis ju!

                            Kommentaar


                              pedro vs. urmar
                              zaz vs. ballack

                              privaprivapriva.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                pedro vs. urmar
                                zaz vs. ballack

                                privaprivapriva.
                                puhka välja tont!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X