320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas vandersell


    Algselt postitas kaitz

    On ikka KÜLL videost on näha pall ei olnud sees käib küll latis siis Londak püüab ja HR Nuuma ei saanud objektiivselt näha kuna ta platseeris üldse nurga lipu juurest vähemalt 5m kaugusel nii,et Flora sai läbi ussimunni tänu mõne inimese näpukale Flora on siiski PASA
    Uskumatu, sa tunned sellist kirjavahemärki nagu koma! Minu õnnitlused.
    ja seegi on minu arvestuste kohaselt vales kohas
    jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      kuulsin,et kohtunikud apndi hästi

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Algselt postitas kaitz
        On ikka KÜLL videost on näha pall ei olnud sees käib küll latis siis Londak püüab
        No mis siin nüüd enam kiunuda! Oli, mis oli. Järgmine hooaeg läheb paremini. Ja pealegi - minu teada pärineb selle \"video\" pilt kusagilt keskjoone juurest ja sealt on võimatu midagi objektiivset näha ja hiljem väita.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas sosku


          Algselt postitas kaitz
          On ikka KÜLL videost on näha pall ei olnud sees käib küll latis siis Londak püüab
          No mis siin nüüd enam kiunuda! Oli, mis oli. Järgmine hooaeg läheb paremini. Ja pealegi - minu teada pärineb selle \"video\" pilt kusagilt keskjoone juurest ja sealt on võimatu midagi objektiivset näha ja hiljem väita.
          Asi on põhimõttes, ma tean, et see midagi tagasi ei too, kuid see on niitore näide ikkagi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Paraku kahjuks küll
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Kas keegi oskab öelda kuidas Reim värava lõi? Ise ei käinud kohal tahaks teada. Elagu FLORA!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Seda videot tahaks isegi näha tegelikult... samas senised kogemused kehade liikumisest ja füüsikast ei luba mul ka parema tahtmise juures Nuuma \"löödud\" väravat seaduslikuks lugeda. Mängijad kes kõrval olid ütlesid, et ei olnud väravat ja pall põrkas isegi osaliselt väljaspoole värava joont, mitte sissepoole ja sama ütles ka üks flora mängija teist florakat rahustades. Kõige veidram on muidugi see kuidas hr Nuuma seisis külje joonel ja olevat ütelnud vahetult peale situatsiooni tema taga sooja teinud flora ja tuleviku mängijatele \"Ei olnud väravat\" ja jäi oma kohale(mitte ei jooksnud keskjoonele nagu värava puhul kombeks), peakohtunik ka, kes olukorra ajal oli karistusalas väga hea koha peal, vaatas korra veel äärekohtuniku poole ja näitas, et mängime edasi ja siis mõne hetke pärast äkki pistis Nuuma oma lipukesega vehkima ise näost punane ja segaduses ning ütles, et ikka oli värav... eks igaühe otsustada ole mis seal siis toimus...Kõik eksivad ja vahel ka mina ning vahel eksivad sama situatsiooni vaadates mitu inimest ja ainult ühel on õigus... Tihtipeale on küll selleks üheks kohtunik Edu siis Florale edaspidi, muidu oleks see segane kaotus ka veel kasutu
                Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas mart44


                  Kas keegi oskab öelda kuidas Reim värava lõi? Ise ei käinud kohal tahaks teada. Elagu FLORA!!!


                  Kobistas
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Reim on selline vend, kes vist ei oska üldse väravat üles leida. Sul on niipalju mänguminuteid, oled keskpoolik ja oled nii vähe väravaid löönud?!! Eesti liigas peaks Flora sugusest satsist iga vend Dünnile mõne ära lööma.

                    Värav iseenesest oli selline, et äärelt tuli tsenderdus, Reim oli pennu koha juures ja lõi üle puusa. Selgelt oli näha, et jalg tudises, vist suurest hirmust värava ees. Seega lasi latipõrkest, pall maandus värava ees hetkeks, kuni Londak minema lükkas. Peagi vibutas äärekohtunik umbes 10 sekundit hiljem lippu, kuigi Vinogradov oli mängu jätkanud juba. Siis arutasid seltsimehedkohtunikud, et ei.. peab Florale koti ära väänama - 1:1.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Kõige parem hinnang selle loo kokkuvõtteks on tänases Sakalas.

                      /-/Mäng läks juba edasi, kui piirikohtunik Gunnar Nuumal meistriliiga tugevate keskmikute hulka kuuluvast Florast hale hakkas. Tema lipulehvitamine andis mõista, et pall ületas väravajoone./-/

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas sosku


                        Algselt postitas kaitz
                        On ikka KÜLL videost on näha pall ei olnud sees käib küll latis siis Londak püüab
                        No mis siin nüüd enam kiunuda! Oli, mis oli. Järgmine hooaeg läheb paremini. Ja pealegi - minu teada pärineb selle \"video\" pilt kusagilt keskjoone juurest ja sealt on võimatu midagi objektiivset näha ja hiljem väita.
                        On võimalik, pall 1)ei olnud väravas 2)Nuuma ei olnud isegi NURGALÖÖGI koha juures

                        Esimesel võimaluse riputan selle netti, siis näete missugused \"Colinad\" meil on

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Eestis võiks mingi kuradi organisatsioon vms olla selliste juhtumiste tarbeks,mis ei ülistaks florat

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Mis paanitsete. Kas seda mäletate, kui aastaid tagasi Vessenberg tõmbas mängus Floraga selgelt sees olnud palli väravast välja ja kohtunik ei näinud. Kui nüüd väravat ei olnud, siis vähemalt sai see vana võlg tasutud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Eks ta ole, maailmas on kõik tasakaalus ja kõik mida teed, tuleb kord ringiga tagasi...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Siim089, jääme ootama!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X