320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Räägiks äkki asjast?
    No üks roosa plagu lõigati/tõmmati katki. See selleks, otseselt mind ei häirigi, kuigi teise vara kallal käia on inetu. Pigem, miks ma sellest üldse rääkisin, oli just see, et eelmine aasta kurdeti ise sama muret ning nüüd tehakse ise samamoodi.

    Jah, olen laps.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      No üks roosa plagu lõigati/tõmmati katki. See selleks, otseselt mind ei häirigi, kuigi teise vara kallal käia on inetu. Pigem, miks ma sellest üldse rääkisin, oli just see, et eelmine aasta kurdeti ise sama muret ning nüüd tehakse ise samamoodi.

      Jah, olen laps.
      No aga minge siis nende konkreetsete inimeste juurde kes tegid ja laske ära parandada. Nägite kes tegi seda?

      Kommentaar


        jah türa, arvad tõesti, et kui minna mõne nende flora fänni juurde ja öelda, et sina tegid, paranda ära siis tõesti keegi parandab sul? vaadake kui põikpäised te olete, ükskõik milles teid ka ei süüdistada, kõik ajate tagasi, süüd ei võta omaks kunagi.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          keri perse even ... te olete kõik sellised kusikud, et kui teile midagi tehakse siis te ei julge sittagi teha vaid lähete kõik koju lööte pihku ja tulete foorumisse kisama.. tra kui teil midagi katki tehakse minge nende fännide juurde ja pange otse kellegile molli.. nahhuii ei julge jah!?!?!?

          Kommentaar


            Leppige privaatselt kokku aeg ja koht, kus te teineteisele molli panete, 16-aastane poiss võiks sellest veel hoiduda.

            Kommentaar


              noh lõhuti ära jah, aga jõle lahe on see, et inimesed tulevad jalkat vaatama/mõne puhul lihtsalt täis jooma ja nuga on kohe taskus olemas, veits imelik sellisesse kohta noaga minna? ega Flora fännid seda ära ju nkn ei paranda ega kompenseeri..

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Leppige privaatselt kokku aeg ja koht, kus te teineteisele molli panete, 16-aastane poiss võiks sellest veel hoiduda.
                mina jagan ainult häid soovitusi.. nagu treener poksijale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  keri perse even ... te olete kõik sellised kusikud, et kui teile midagi tehakse siis te ei julge sittagi teha vaid lähete kõik koju lööte pihku ja tulete foorumisse kisama.. tra kui teil midagi katki tehakse minge nende fännide juurde ja pange otse kellegile molli.. nahhuii ei julge jah!?!?!?
                  Sa ole ise vait.Tra kes käis Sillamäel ja sai seal kohalikelt peksa ja siis läks meediasse halama,et oi kül need Sillamäelased on tiblad ja oi küll meile tehti liiga ja armetult lennati peale kui meie rahulikult mängu vaatasime.Ja ei meie ei ole provakateeerind ega midagi.Lihtsalt sõnagi lausmata vaatasime mängu.Tra sa ära tule siia ise kisama ,et teised ei julge midagi teha ja Flora fännid on need kõvad lööma mehed kes kõigile vastu hambaid annavad !!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    keri perse even ... te olete kõik sellised kusikud, et kui teile midagi tehakse siis te ei julge sittagi teha vaid lähete kõik koju lööte pihku ja tulete foorumisse kisama.. tra kui teil midagi katki tehakse minge nende fännide juurde ja pange otse kellegile molli.. nahhuii ei julge jah!?!?!?
                    ok, kle tattnina. ma olen kindel, et tean flora fännidest sinust kordades rohkem, millised on normaalsed kutid ja millised nii normaalsed pole. olen isegi flora mänge käinud võõrsil vaatamas fännidega ja palju kodumänge, seda küll juba mitu head aastat tagasi, erinevalt sinust. ja teadmiseks ka, et ma pole mitte ühtegi eesti klubi pooldaja, kui üldse, siis pigem flora kuna nende fännide seas on mul rohkelt sõpru ja tuttavaid. käisid nüüd fännidega võõrsil eesti mängu vaatamas ja suured juhid panid sulle pähe, et flora on parim ja nendega nussida ei tohi? vali oma sõnu teinekord.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      ei pannud keegi mulle midagi pähe. lihtsalt nad on kõige sümpaatsema mulje jäänud. nad ei ole vähemalt nii pussyd

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        ei pannud keegi mulle midagi pähe. lihtsalt nad on kõige sümpaatsema mulje jäänud. nad ei ole vähemalt nii pussyd
                        siis oled sa ilmselgelt liiga vähe eesti vutti ja nende fänne vaadanud. kui see nn pussysus võrdub sellega kes esimesena suudab kellegile molli, siis võibolla ole jah nad nii pussyd. flora on sümpaatsuse pingereas mugavalt viimane, sealt edasi juba kalju, levadia ja sillamäe. miks viljandi, tartu ja kasvõi pärnu fännidega nii harva mingit kammi on? pärnule üldse kiitus, ainuke rühmitus kes suutis esiliiga turniiril meeskonda korralikult toetada.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Olen üpris kindel, et enamus nö eelmisel hooajal tekkinud grupeeringust ei ole sellest vingest surinamlasest kuulnudki.

                          Sina Nuutu tundusid ennist normaalne, aga eks sa püüa.
                          Mis ma muud oskasin öelda. See ju nii vana teema, et ei võta enam isegi muigama. Aastast- aastasse on seda räägitud, kuidas me ise tõmbame endale vee peale ja teeme seda ja toda. Ainus lause, mis mulle pähe torkas oli, et "Äge"... jälle sama teemaga 120km/h edasi.

                          Targem oleks teha "flora- värdjad" teema ja kogu selle jama saaks sinna koondada, võite päevast- päeva lakkamatult florat ja nende fänne kiruda, nii, et silme eest läheb mustaks.

                          Ei teadnudki, et keegi midagi teil ära lõhkus. Kui annab parandada, siis võta ühendust, mõtlen ehk välja miskit, kui raketiteadus just ei ole.
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Even Vaata postitust
                            siis oled sa ilmselgelt liiga vähe eesti vutti ja nende fänne vaadanud. kui see nn pussysus võrdub sellega kes esimesena suudab kellegile molli, siis võibolla ole jah nad nii pussyd. flora on sümpaatsuse pingereas mugavalt viimane, sealt edasi juba kalju, levadia ja sillamäe. miks viljandi, tartu ja kasvõi pärnu fännidega nii harva mingit kammi on? pärnule üldse kiitus, ainuke rühmitus kes suutis esiliiga turniiril meeskonda korralikult toetada.
                            esimese lausega on sul õigus aga tammeka on ka tegelt sitaks norm.. aga flora on ju ikka selletõttu sümpaatne, et kõmu müüb ja nende ümber on alati kõmu .. see on hea, see annab kõvasti vürtsi juurde Eesti jalgpallile..

                            Kommentaar


                              jonn, jonn, jorupill jonn. aga head uut aastat, sõbrad!
                              Ka mina esimest korda kuulen, et kaljukatel miskit ära lõhuti. kurbkurb.
                              FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                              Kommentaar


                                Te kõik olete nii andekad ,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X