320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Sooh! Jaanid seljataha ja loodetavasti on kõik Flora fännid jälle elu ja tervise juures.:P

    Pikemat aega on mõeldud selle üle ,et 5.juulil sõita külla Vapruse fännidele ja pidada maha üks jalgpallilahing enne põhimeeste mängu.

    Millises on arvamused ja kui palju oleks neid ,kes saavad kindlasti tulla. Arvestame ,et on tööpäev ja Pärnus tuleb olla üsna varakult ning ,kui tahame veel ka MM-i vaadata siis tulerb vist Pärnus ööbida. Võibolla saame oma bussi aga see sõltub jällegi tulijate arvust.

    Ootan siis vastukaja ja kiiresti.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Mina,Diana,Maarja,Maris on siitpoolt tulemas. Loodan, et ikka bussitäie saab kokku ja siiralt loodan, et ka fännimängu saab maha peetud..
      Pilt kus trumm on?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Mina nii nagu paljudele varem öelnud, siis annan ka siin teada, et kahjuks ei ole töölt võimeline vabaks saama.
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Nagu ma Dianale juba ütlesin. Võin ka koos trummiga tulla, kui mulle bussisõidu välja teete ja samal päeval tagasi tulete

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            ei ole võimalik töölt minema saada.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Hetkel on seis selline, et töölt ei paista takistusi tulema. Buss oleks muidugi positiivne.
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Aivar Pohlak: meile võivad mängima tulla aafriklased
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Tegelikult ei pea nad olema just aafriklased, vaid ükskõik millised välismaalased, mängijatüübid keda Eestis sel hetkel pole. \"Aafriklased\" tundus aga selline ajakohane, on ju Eestis mõningad rassismiilmingud ning huvitanuks Pohlaku arvamus, kas ta jätaks selle pärast mustanahalise mängija ostmata, et vältida staadionil ja ühiskonnas
                  rõvedaid \"intsidente\", mida kompleksides inimesed on suutelised tekitama.

                  Jalgpalliliselt seisukohalt aga on soodsalt saadud välismaalased, kes on ka heal tasemel, tugevduseks kogu liigale (imho, samas Pohlak nii ei arva). Nad võivad tõsta kogu meeskonna keskmist taset, aidata esitada tugevamaid heitlusi Euroopas ning samas aidata Eesti mängijaid uuele rahvusvahelisele kogemusele, mis ühtlasi tugevdaks koondist ning kogu riigi vutti tervikuna. Selle kõrvalt jääks muidugi teisel eesti mängijal mänguaeg saamata, aga kui välismaalane ta koosseisust välja pressib (mis sunnib teda ka rohkem pingutama ja ISELOOMU näitama), siis tõenäoliselt poleks tolle eestlasega eurosarjas kaugele jõudnudki või nii.

                  edit: Lisaks veel seda, et minu arvates praegusel tasemel Eesti liigasse poleks ühtki välismaalast tarvis, s.t. ta pärsiks kohalike pallurite arengut, ilma heal tasemel kohaliketa pole mingit mõtet ka välismaistesse palluritesse investeerimiseks. Kui Flora puhul pole sellega mingit muret (sest neil tuleb noori peale külluses), siis kahe teise Tallinna \"suurmeeskonnaga\" on see mure päris tõsine. Pole neil noori ega pole ka eestlasi. Niivõrd-kuivõrd.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Mingi neegerkloun mängis ju paar aastat tagasi floras, aga see kadus sama kiirelt kui tuli. Tõenäoliselt võttis talvel pakane tal hinge kinni.

                    Sõnnikulehe ajakirjanik Vaher kutsus teda veel hellitavalt šokolaadipoisiks, mille peale negru kinkis talle järgmisel kohtumisel Snickersi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Algselt postitas ethan



                      edit: Lisaks veel seda, et minu arvates praegusel tasemel Eesti liigasse poleks ühtki välismaalast tarvis, s.t. ta pärsiks kohalike pallurite arengut, ilma heal tasemel kohaliketa pole mingit mõtet ka välismaistesse palluritesse investeerimiseks. Kui Flora puhul pole sellega mingit muret (sest neil tuleb noori peale külluses), siis kahe teise Tallinna \"suurmeeskonnaga\" on see mure päris tõsine. Pole neil noori ega pole ka eestlasi. Niivõrd-kuivõrd.
                      erinevalt Florast värbavad nood vähe tublimad meeskonnad tasemel noori. Flora saab oma värbab või ennistab tihti peale nn tavalisi noorukeid. Ja just mõni peäv tagasi kaotati jälle üks andekas noor ühele teisel tln. meeskonnale. Ehk õpitakse oma vigadest ja hakatakse tulevikus mõtlema et kvaliteet on palju tähtsam kui kvantiteet.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Algselt postitas ROOTSI KUNN


                        Sooh! Jaanid seljataha ja loodetavasti on kõik Flora fännid jälle elu ja tervise juures.:P

                        Pikemat aega on mõeldud selle üle ,et 5.juulil sõita külla Vapruse fännidele ja pidada maha üks jalgpallilahing enne põhimeeste mängu.

                        Millises on arvamused ja kui palju oleks neid ,kes saavad kindlasti tulla. Arvestame ,et on tööpäev ja Pärnus tuleb olla üsna varakult ning ,kui tahame veel ka MM-i vaadata siis tulerb vist Pärnus ööbida. Võibolla saame oma bussi aga see sõltub jällegi tulijate arvust.

                        Ootan siis vastukaja ja kiiresti.
                        Kunn kas miskit täpsemalt selgunud ka praeguseks,üldiselt mul plaanid veidi muutunud ja olen ka 99% tulemas...a veidi täpsemat inffi mis kell plaan minna ja millal tagasi kas samal õhtul või siis järgmine omk,mul endal vaja olla 6-l kella 1200 tööl nii et...kõik oleneb
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Nuh ajage meeskond kokku. Mul on teisse usku.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas Rein


                            Mingi neegerkloun mängis ju paar aastat tagasi floras, aga see kadus sama kiirelt kui tuli. Tõenäoliselt võttis talvel pakane tal hinge kinni.

                            \"Klouni\" all SA mõtled Surinami pärit Ray Frankel (2002 hooajal FC Flora ridades) ?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas Sats1


                              Algselt postitas Rein


                              Mingi neegerkloun mängis ju paar aastat tagasi floras, aga see kadus sama kiirelt kui tuli. Tõenäoliselt võttis talvel pakane tal hinge kinni.

                              \"Klouni\" all SA mõtled Surinami pärit Ray Frankel (2002 hooajal FC Flora ridades) ?
                              Sa oled taibukas poiss.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                REIN,


                                sa ISE (!!!) nägid Ray Frankel mängimas FC Flora ridades ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X