320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    enne oli dannari jutt ka siin? või mul lihtsalt kammib?
    sul ei kammi, dannar sai kaineks

    mina pole veel saanud

    Kommentaar


      ma ka pole, selleks küsisingi, et kas mul lihtsalt kammib, aga see on juba täispeaga postitamise teema pigem.

      Kommentaar


        Paide omas esimesel poolajal lisaks väravale veel mitut head võimalust aga ära ei löödud. Aga muidu tubli esitus Paidelt , poleks oodanud. Meie muidugi olime nagu uimased kärbsed kevadel. Täpselt niipalju pingutati ,et vajalik võit saada ja kõik. Noh hea seegi ,muidu oleks roostetanud sopareezetsid meist ette jäänuud.
        Pedõki Stas ära põe, küll see kindlus ükskord tuleb ! Meestemängus peab enesekindlam olema.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
          Pedõk jagab käsklusi ka vist vene keeles.Vähemalt viimases mängus kuulsin kui ta vene keeles midagi kisas.
          tabasin end Flora nimekirja lugedes, et Eesti nimesid napilt üle poole. Paide on tubli Eesti sats, Flora enam mitte ...

          Kommentaar


            Algselt postitas spekter Vaata postitust
            tabasin end Flora nimekirja lugedes, et Eesti nimesid napilt üle poole. Paide on tubli Eesti sats, Flora enam mitte ...
            Aga nad on ju Eesti klubi. See loeb.

            Kommentaar


              Algselt postitas spekter Vaata postitust
              tabasin end Flora nimekirja lugedes, et Eesti nimesid napilt üle poole. Paide on tubli Eesti sats, Flora enam mitte ...
              Üle poole on ju veel väga tugev tulemus, arvestades maailmas levivaid trende.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas spekter Vaata postitust
                tabasin end Flora nimekirja lugedes, et Eesti nimesid napilt üle poole. Paide on tubli Eesti sats, Flora enam mitte ...
                Sõjapõgenikud?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Üle poole on ju veel väga tugev tulemus, arvestades maailmas levivaid trende.
                  Hahaha Eelmine hooaeg pidid Kalju fännid teile sama lauset pidevalt korrutama, nüüd tunnistate ise sama. Ilus vaadata kohe

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Hahaha Eelmine hooaeg pidid Kalju fännid teile sama lauset pidevalt korrutama, nüüd tunnistate ise sama. Ilus vaadata kohe
                    ja mis kasu teil neist võõrleegionäridest olnud on kah ?
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mister Vaata postitust
                      Hahaha Eelmine hooaeg pidid Kalju fännid teile sama lauset pidevalt korrutama, nüüd tunnistate ise sama. Ilus vaadata kohe
                      Kui see nüüd minule suunatud oli, siis ma pole kordagi Kalju võõrmängijate suunas midagi öelnud. Ainus, mida ma öelnud olen, on see, et nende võõrmängijate tase on kippunud allapoole igasugust arvestust jääma.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Leegionäre ei ole põhisatsis rohkem ,kui kaks. Vallu ja Zahar ja ülejäänud mitte eesti nimed on kõik meie omad siin sündinud teisest rahvusest Eesti kodanikud.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Leegionäre ei ole põhisatsis rohkem ,kui kaks. Vallu ja Zahar ja ülejäänud mitte eesti nimed on kõik meie omad siin sündinud teisest rahvusest Eesti kodanikud.
                          Põhikeel väljakul pidi juba vene keel olema. Oi, oi, oi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Leegionäre ei ole põhisatsis rohkem ,kui kaks. Vallu ja Zahar ja ülejäänud mitte eesti nimed on kõik meie omad siin sündinud teisest rahvusest Eesti kodanikud.
                            Aga kui teistes klubides poisid on slaavi nimedega siis nemad on aga tiblad. Loogilisus puudub. Ei mõelnud sind vaid kogu teie kampa pigem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Põhikeel väljakul pidi juba vene keel olema. Oi, oi, oi!
                              Noh naljavennad hakake aga % arvutama .mind isiklikult ei häiri peaasi ,et mägede poeg Zahar aru saab mida vv talle karjub . Las mängijad räägivad nii nagu neile meeldib peaasi ,et võidud tuleksid.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                mina arvan seda, et meie ja Kalju vahe ongi just see, et neile need sambajalgpalli vennad ei ole midagi erilist juurde andnud, võrreldes nende eesti poistega, aga meile annavad need mitte-eesti-nimedega poisid midagi juurde ka
                                FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X