320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    hea, et sul trumm kaasa oli, muidu oleks flora fännid suisa häbisse jäänud :P
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Väga kift ju! Täna oli tribüünil lausa koondise mänguga võrreldav elamus! Nii palju rohelisi polegi väga ammu olnud mängul!
      Igatahes väga võimas oli koos teiega! Sänks!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Ei olnud täitsa vigagi, kuid kahe nädala pärast teises ringis võiks seda publikut ka rohkem olla. Esma muljed on võrratud, ei saandki kohe peale mängu lõppu aru, kas mul on külma- või õnnevärinad. Flora edasi pääs esmakortselt 15 aasta jooksul jääb ehk tükiks ajaks meelde. Nüüd aga selle juurde, mida te olete ilmselt oodanud ehk siis teisi sõnu öeldes fotod. Millegi pärast on tekkinud arusaam, et nende nägemine on teile sama tähtis, kui se mäng ise. Olge siis viisakad ja vaadakse neid nii nagu mina seda mängu näen.

        Mulle meeldis üks Pasi lausetest, mida ta mängueelses intervjuus andis:

        Nende fännide ja mängijatega on kõik võimalik, kuid me teame, et ei tohi teha mingeid vigu.\"

        Õnneks vigu ei tehtud ja fännid olid omal kohal.
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Kes Floral hiilgas ja silma paistis, Lindpere?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Juki on praegu flora tõeline äss, super. Slava oli ka päris hea, üllatav lausa kuda mees \"norrakate\" vastu palli hoidis.
            Kaitse oli muidugi super, no comments.

            loodetvasti tuleb nüüd mingi mõnna vastane!
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              suured tänud super publikule........täna sai ikka väga kõvasti lauldud tehtud......kui mäng läbi sai siis olin ikka nii läbi omadega et ei tahtnud kuidagi enam püsti seista......aga läks pool tundi mööda ja siis oli jälle selline tunne et võiks üks mäng veel olla norra fännid jätsid alguses sellise mulje et laulavad veel meid üle kuid see kartus kadus juba esimese minutiga peale mängu algust

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Tore oli!
                Kuigi ajuti tekkis tunne, et asi läheb käest kui surve alla jäime, kuid lõpp hea kõik hea ootame siis tänase loosimise ära.

                Mängu lõpus oli tõesti tunne, et Ballack oli terve mängu platsil olnud ja vajaks turgutust
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Aitäh piltide eest!


                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    millal on UEFA CUP is uute paaride loosimine?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Algselt postitas eestimees


                      millal on UEFA CUP is uute paaride loosimine?
                      Täna peaks vist olema kui ma ei eksi.
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Algselt postitas eestimees


                        millal on UEFA CUP is uute paaride loosimine?
                        Tra küll, miks ei või kaks rida madalamale vaadata. Erikino küll.

                        http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=5370
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Algselt postitas mart44


                          KAs keegi teab miks Flora mängis täna vanade vormidega?? Sellest tingituna ka vist valede numbritega.
                          teab keegi?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Algselt postitas Wuppi


                            Ei olnud täitsa vigagi, kuid kahe nädala pärast teises ringis võiks seda publikut ka rohkem olla. Esma muljed on võrratud, ei saandki kohe peale mängu lõppu aru, kas mul on külma- või õnnevärinad. Flora edasi pääs esmakortselt 15 aasta jooksul jääb ehk tükiks ajaks meelde. Nüüd aga selle juurde, mida te olete ilmselt oodanud ehk siis teisi sõnu öeldes fotod. Millegi pärast on tekkinud arusaam, et nende nägemine on teile sama tähtis, kui se mäng ise. Olge siis viisakad ja vaadakse neid nii nagu mina seda mängu näen.

                            Mulle meeldis üks Pasi lausetest, mida ta mängueelses intervjuus andis:

                            Nende fännide ja mängijatega on kõik võimalik, kuid me teame, et ei tohi teha mingeid vigu.\"

                            Õnneks vigu ei tehtud ja fännid olid omal kohal.
                            Neid pilte ma ootan alati!!! Eriti need mängupildid- lihtsalt super!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas mart44
                              Algselt postitas mart44
                              KAs keegi teab miks Flora mängis täna vanade vormidega?? Sellest tingituna ka vist valede numbritega.
                              teab keegi?
                              Ma pakun peast - ehk ma ei viitsi vorme piltidelt kontrollida. Kui Flora õigel vormil on nt. kaks reklaami, siis UEFA mängudel võib reklaame olla vaid üks. Ehk siis seetõttu.

                              Teine võimalus on, et pesumaja oli kinni
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Õnnitlused ka minu poolt Fc flora fännidele esmakordse edasipääsu eest Uefa Cup avaringist ja edu ning loosiõnne ka edaspidiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X