320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    ai ülilahe!!!kõik oli viimase peal, fännimang super! seal ma nägin neevitseri õiget palet, niiet teinekordgi! mäng oli ka päris hea, tammeka fännidest meile vastast polnud. Pärast nende viigiväravat oli neid kuulda. Need väiksed rüselused olid mingite mõtetute asjade pärast, niiet ärge teemat üles võtke! paari aasta pärast on veel hullemad fännid.

    FLOOOOOOOOOOOOOOOORA!!!
    Pilt kus trumm on?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      See vahejuhtum, mis sai alguse mingitest vene keelt kõnelevatest tüüpidest ja kuhu sekkusid hiljem Sen ja paar mitte nii kainet Tammeka fänni, oleks tõesti võinud olemata jääda. Lihtsalt on nii, et teinekord tasuks kõrvust mööda lasta need kohalike kommentaarid ja muud sellised asjad. Ja olen totaalselt nõus päkapikuga, kes siin eespool kirjutas. Krt, Eestis on fännikultuur niigi alles arenemisjärgus, alles hakkavad tekkima eri klubidele oma toetajapundid ja MILLEKS on vaja juba selliseid ragistamisi? Fännid on selleks, et omasid toetada. Sen, peace düüd. Järgmine kord tõmban su särkipidi tagasi, kui mölisemiseks läheb, okei?

      Vastasfännidesse võiks siiski suhtuda austusega, provotseerimine on pehmelt öeldes nõme.

      Mina näiteks Tammeka fänne debiilideks ei nimetaks. Kui välja arvata need mõned provotseerijad, kelle suust tõesti midagi normaalset ei tulnud, oli publiku näol tegu täiesti tavaliste jalgpallihuvilistega... Tammeka poolehoidjatega, kes kohaliku klubi mängu tulnud vaatama. Nendel võib-olla tõesti pole veel see kaasaelamine nii innukas jne, aga aegamööda kindlasti midagi tekib, nii et edu teile!

      Keegi ei kujuta ettegi, kui halb on mul lugeda siin neid postitusi, kus järjest Flora fänne sõimatakse. Paljud kommenteerijatest ei käinud kohalgi ja juba on midagi meie kohta öelda. Mina arvan, et kui see vahejuhtum tribüünil ja muu nokkimine kõrvale jätta, siis oli tore! Tänud kaasvõitlejatele ja järgmise reisini.

      Nagunii madistate siin teemas veel mingi paar-kolm lehte, aga mina olen oma arvamuse asjast vähemalt öelnud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Algselt postitas Evu

        Mis see on siis, \"...........(vastane) on Pasa ja võit on meie oma\". Kas te ei suuda sellega leppida, seda hüüdlauset on juba aastaid öeldud mängudel, niirahvuskoondise kui ka meistriliiga mängudel.
        [vabandust vahele segamast]
        igavesti rõve ja mõttetu lause minu arust. mis \"pasa\"? \"pasa\" on \"pask\" omastavas käändes ja antud lausesse kohe kuidagi ei istu. saaks aru, et \"pasa\" ja \"oma\" riimuksid või midagi. nii palju vaimupotentsiaali ikka võiks olla, et midagi originaalsemat välja mõelda.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          need floralaste fännid tundusid küll pigem grotesksetena - purupurjus ja räuskavad, või äkki on Tartu intelligentsem publik minu arusaamad ära hellitanud. See nn. insident leidis aset poole tosina tartu fänni ja flooralaste poolehoidjate vahel, ülejäänud kolmsada inimest hoidis soliidset distantsi ja ei sekkunud. Provintslasena ei oska muud soovitada, kui et mõningad kodanikud võiksid saavutada vaimse küpsuse, siis jäävad ka sellised probleemid ära. Loodaks, et flora toetajate parimad pojad polnud pühapäeval tartus.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas Diana

            Lihtsalt on nii, et teinekord tasuks kõrvust mööda lasta need kohalike kommentaarid ja muud sellised asjad. Ja olen totaalselt nõus päkapikuga, kes siin eespool kirjutas. Krt, Eestis on fännikultuur niigi alles arenemisjärgus, alles hakkavad tekkima eri klubidele oma toetajapundid ja MILLEKS on vaja juba selliseid ragistamisi? Fännid on selleks, et omasid toetada. Sen, peace düüd. Järgmine kord tõmban su särkipidi tagasi, kui mölisemiseks läheb, okei?
            Sina Diana võid sellised asjad kõrvadest mööda lasta aga kui on tegu minu õepoja Siimuga ja tema sõbra Simmoga siis mina nii lihtsalt mööda ei lase.
            ja kui terve mäng käib mingi tammeka fänn meie juures provotseerimas ja räiget iba ajamas kes on maani täis ja segab meie kaasaelamist siis see ei lähe mitte.
            Ja see 1 tont ei olnud ainuke, neid tammeka joodikuid oli seal päris palju.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas fatherG


              need floralaste fännid tundusid küll pigem grotesksetena - purupurjus ja räuskavad, või äkki on Tartu intelligentsem publik minu arusaamad ära hellitanud. See nn. insident leidis aset poole tosina tartu fänni ja flooralaste poolehoidjate vahel, ülejäänud kolmsada inimest hoidis soliidset distantsi ja ei sekkunud. Provintslasena ei oska muud soovitada, kui et mõningad kodanikud võiksid saavutada vaimse küpsuse, siis jäävad ka sellised probleemid ära. Loodaks, et flora toetajate parimad pojad polnud pühapäeval tartus.

              BWAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Eelmine aasta käisime kaalaga kahekesi Tartus Tammeka - Kure mängul. Elasime oma meeskonnale kaasa. Ei kiskunud kellegagi tüli. Aga ei, INTELLIGENTSED tartlased hakkasid ise nokkima. Kes soigus, et kured on juba ära sõitnud, kellele ei meeldinud trummitagumine ning kolmandad virisesid niisama. Intelligentsusest ja intelligentsetest väljenditest oli asi kaugel.

              Sorri ot pärast, aga ma lihtsalt pidin.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Algselt postitas 17


                Algselt postitas fatherG


                need floralaste fännid tundusid küll pigem grotesksetena - purupurjus ja räuskavad, või äkki on Tartu intelligentsem publik minu arusaamad ära hellitanud. See nn. insident leidis aset poole tosina tartu fänni ja flooralaste poolehoidjate vahel, ülejäänud kolmsada inimest hoidis soliidset distantsi ja ei sekkunud. Provintslasena ei oska muud soovitada, kui et mõningad kodanikud võiksid saavutada vaimse küpsuse, siis jäävad ka sellised probleemid ära. Loodaks, et flora toetajate parimad pojad polnud pühapäeval tartus.

                BWAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Eelmine aasta käisime kaalaga kahekesi Tartus Tammeka - Kure mängul. Elasime oma meeskonnale kaasa. Ei kiskunud kellegagi tüli. Aga ei, INTELLIGENTSED tartlased hakkasid ise nokkima. Kes soigus, et kured on juba ära sõitnud, kellele ei meeldinud trummitagumine ning kolmandad virisesid niisama. Intelligentsusest ja intelligentsetest väljenditest oli asi kaugel.

                Sorri ot pärast, aga ma lihtsalt pidin.


                novot,seda ma räägin koguaeg
                tartus on alati mingid kompleksidega tegelased


                isegi trummipõrin käis neile närvidele(kahjuks teine poolaeg pidime trummi kuivatama)



                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  masendavad debiilikud olete seal
                  arenege debiilikud
                  provintsivärdjad
                  väike tartu värdjas
                  võid oma kirstu ära tellida.


                  Braavo
                  Milline osav sõnasepp.
                  Teised fännid on kindlasti uhked su üle.
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    mh. aga teate, kui lõbus kogu see mäsu kõrvaltvaatajale oli dannar sattus esimest korda sel aastal EML-i mängule ja kohe nii palju nalja. Mulle meeldis eriti florafänn kristi päevapoliitiline arutlus teemal, et mitu rahvust võiks solvuda ahjuajamise lause peale, see oli võimas. aga enivei. kui rüseluseks läks, siis oli dannar puu all vihma käest varju otsimas, damn. aga kui ma diktofoni ja arvuti ühenduskaabli üles leian, siis võin üles laadida selle toreda ahjuteemalise vaidluse

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Algselt postitas Peppone


                      Algselt postitas Evu

                      Mis see on siis, \"...........(vastane) on Pasa ja võit on meie oma\". Kas te ei suuda sellega leppida, seda hüüdlauset on juba aastaid öeldud mängudel, niirahvuskoondise kui ka meistriliiga mängudel.
                      [vabandust vahele segamast]
                      nii palju vaimupotentsiaali ikka võiks olla, et midagi originaalsemat välja mõelda.
                      Aga palun......ettepanekud on ju alati oodatud.Originaalsed mõtted võtame avasüli vastu.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Krt, aga Manu hümni Flora versioon nagu ei kõla õieti, kas te mitte pole võtnud liiga võimsat viisi endale, mille effekt tuleb välja alles siis kui seda laulavad Old Traffoldi täis fänne
                        MU FCUK

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          kas Jevgeni Novikul on võimalus ka Eesti koondisse pääseda millagil? pole teda ise näind see hooaeg veel mängimas

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Noh. Tammeka fännide kiituseks pole Maagi fännidega eriti tüli norinud viimasel ajal. ning kõik on korrekne. Minu kallal viimati nokiti ja ähvardati eelmine suvi. See et seal on agressiivslet meelestatud pole mingi uudis kellegile.
                            Flora fännidega olen koguaeg hästi läbi saanud. Lõõpimisi on olnud aga need on teistsugused sõbralikud võrreldes Tammeka omadega. Aga agressiivselt meelestatud ei ole Flora fännid kokkupuutel nendega üldse olnud ka siis kui mõni ei ole eriti kaines olekus. Sest neil on aastatega kujunenud mingi eetika ja austus mida aga ei saa öelda Tammeka tegelaste kohta. Kes purjus peaga karjudes \" Tammeka, Tammeka\" au ja kuulsust klubile toovad. Ning näitavad Tammeka trenni poistele ja tüdrukutele eeskuju. Maagile on kasulik, et Tammekal on sellised fännid võibolla mõni andekas trennipoiss võtabki eeskuju ja hakkab alko käes traditsioone hoidma ja karjuma samamoodi. Võibolla oleks ta andnud niigi nigelale Tammeka mängu pildile rohkem juurde kui karjudes purjuspäi \" Tammeka, Tammeka.\"

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas Peppone


                              Algselt postitas Evu

                              Mis see on siis, \"...........(vastane) on Pasa ja võit on meie oma\". Kas te ei suuda sellega leppida, seda hüüdlauset on juba aastaid öeldud mängudel, niirahvuskoondise kui ka meistriliiga mängudel.
                              [vabandust vahele segamast]
                              igavesti rõve ja mõttetu lause minu arust. mis \"pasa\"? \"pasa\" on \"pask\" omastavas käändes ja antud lausesse kohe kuidagi ei istu. saaks aru, et \"pasa\" ja \"oma\" riimuksid või midagi. nii palju vaimupotentsiaali ikka võiks olla, et midagi originaalsemat välja mõelda.

                              kui flora fännid karjuvad pasa siis on see sinu arust hästi rõve jne aga kui koondise mängul karjutakse siis täiesti normaalne nagu ma olen aru saanud. koondise teemal sa küll pole mitte midagi öelnud mis viga võiks olla. nüüd on sul hilja seda öelda koondise hüüdlausete kohta. sen võta natuke rahulikumalt ära sõima neid tontideks jne - seal siiski normaalseid fänne ka neevits jah libises päris kõvasti ja ega ma isegi ei saa hetkel väga hästi istuda....marrastused annavad tunda päris korralikult aga sellepärast järgmine kord mäng pidamata ei jää

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Huvitav ikka, et kui foorumis saaks kedagi maha lüüa, siis oleks 30 inimest juba surnud. Aga kui flora fänn ja tammeka fänn turvadega poolajal rääkimas käisid, siis oli florakal suu lukus ja kui pauk käis oli ta puu otsas. Ei suutnud kuidagi tunnistada, et kedagi solvanud oli. Siin aga lubatakse kirstud ette tellida.

                                Tartus on mängul enamikel juhtudel kõige rohkem publikut, aga see publik vaatab mängu vaikselt ja ei sega teisi oma kohalolekuga. Jah, nagu tennisepublik enamasti. Ja see on tartlaste omapära ehk. trummid ja muu karnevalimaterjal pole populaarne, seetõttu vaadataksegi igasuguseid kaugelt kohale sõitnud lärmajaid veidra pilguga ja öeldakse vahel mõni sõnagi selle peale. Mis siin imestada on, kui aastas käib üks kord flora fänn ja ükskord kure fänn mängul trummi põristamas, muidugi häirib see paljusid, kuna siin pole see kombeks. Ja paljud Tammeka mängude pealtvaatajatest pole koondise mängul kunagi käinudki ja nende ainus jalgpallielamus pärinebki ehk Tartust. Seetõttu on mõistetav selline konflikt.

                                Isiklikult ma ei mõista, mis erivärdjalik fännikultuur see on, kus peab lihtsalt lärmi tegema nagu segane ja laulma fänniloosungeid, mida kasutavad tugevalt põhikooli koolidevaheliste pallimängude kaasaelajad a\'la \"flora suru tammeka vastu muru.\" Ei saa kuidagi rääkida mingisugusest arengust, kui laulud on igavad ja neis puudub sõnum. Solvaku siis läbi mõnusa huumoriprisma vastaseid, aga põhimõtteliselt olid need eilsed lood ja sõnad maitselagedad. Eks koondiselgi on sama lugu ja ei laulagi neid kaasa.

                                Trummiga tundub küll selline lugu olevat, et keegi kunagi mingil koondise mängul vedas trummi kaasa. Foorumis leiti, et see on jõle lahe. Trumm teeb ju jubedat müra. Ja siis mõni tegelane veabki oma kogukat sõpra kaasas, kuna see on mõnede arvates jube lahe, teeb müra! Ei pane seda üldse pahaks, koondise mängul ongi tore, kui katel (A LE Coq) keeb ja kisa on meeletu. Aga siin Tartus ei tehta nii(va TÜ-Õlu mängul) ja seetõttu siin trummimehi hästi vastu ei võetagi. See on Tammeka fännide kodu ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X