320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
    JK TRANS NARVA - JK MAAG TARTU 4:1 (3:1) HETKESEIS

    Nii et Maag ei aita täna meid.
    Mis teha. Tuleb pühapäeval Levadiat teotama minna.

    Kommentaar


      minu rikutus lubab küll oletada, et meie vuti AU, MÕISTUSE JA SÜDAMETUNNISTUSE hiljutine haiglane pealehüppamine levadiale ja rüütlile toob kaasa kolmandaks ning väga tõenäoliselt ka järgmise hooaja uefa karikasarjast välja jäämise

      Kommentaar


        Algselt postitas jorss Vaata postitust
        minu rikutus lubab küll oletada, et meie vuti AU, MÕISTUSE JA SÜDAMETUNNISTUSE hiljutine haiglane pealehüppamine levadiale ja rüütlile toob kaasa kolmandaks ning väga tõenäoliselt ka järgmise hooaja uefa karikasarjast välja jäämise
        Ei imestaks tõesti kui Levadia viimase mängu kas "kaotaks" või "viigistaks"
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Noh, kui kolmas koht siis kindlalt Intertoto tuleb, sest karikast langes Flora välja. Võibolla Fairplay loosimises veab. Ei oska öelda, mis seal tabeliseis on.

          Kommentaar


            Flora edukas hooaeg fännluses: http://www.youtube.com/watch?v=6LBd7Ih63ic
            Pilt kus trumm on?

            Kommentaar


              Algselt postitas bomb Vaata postitust
              Noh, kui kolmas koht siis kindlalt Intertoto tuleb, sest karikast langes Flora välja. Võibolla Fairplay loosimises veab. Ei oska öelda, mis seal tabeliseis on.
              Jääb loota, et Trans ja Levadia jõuavad karikafinaali.

              Kommentaar


                mis see fännlus on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Jääb loota, et Trans ja Levadia jõuavad karikafinaali.
                  Võimatu.Trans langeb juba see voor.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Jääb loota, et Trans ja Levadia jõuavad karikafinaali.
                    Levadia langeb ka niiet..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pilt Vaata postitust
                      Flora edukas hooaeg fännluses: http://www.youtube.com/watch?v=6LBd7Ih63ic
                      Mina kui suurim Flora fänn ka kohe esimesel pildil nii änksalt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Mina kui suurim Flora fänn ka kohe esimesel pildil nii änksalt
                        Huvitav, kes see su kõrval triibulises on?

                        Kommentaar


                          No tase sellel nn. videol pole just kiita, aga vähemalt on Flora fännid ainukesed, kellel on midagi sellist pakkuda. Küll järgmine aasta juba parem video tehakse.

                          Kommentaar


                            OI krt millega see Sitrevicius hakkama on saanud. 90+3 eemaldamine ja 90+5 Dobrecovs realiseeris pendla..Hea et vanapoiss Reim enne sisse pani. Muidu oleks jälle mega tüüpish lõpp olnud kui oleks viimastel minutitel pähe saand.

                            Kommentaar


                              No elagu TVMK! Siin kohal kasutaks meie endi Martin Reimi sõnu..:"Floral või Eesti koondisel tasuks pigem liisku heita kui penalteid lüüa. Penaltitega alati kaotame!" Puhas kuld mis vanameistri suust tuleb

                              Kommentaar


                                Kes muidu pennud mööda lõid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X