320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõned pildid siis eilsest mängust ja video pendlast - http://ugla.pri.ee/

    Kommentaar


      Aiko mängib kaks päeva järjest - täna duubli eest ka platsil. Floral väravavahid otsas?
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        Floral väravavahid otsas?
        Imelik jah! Ventsel oli duubli mängu ajal varus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Miks su pildid kõik mingi väga imeliku nurga all on? Jokkis olid?
          Vaata Silver, mis ilm meil sel päeval väljas oli. Väljas ei olnud meil tavaline kuiv ja päiksepaisteliselt soe ilm, vaid vastupidi negatiivselt külm ja märg. Kui sul on kaameral nii mõnedki detailid on metallist, siis paratamatult ei saa ja ei soovi sellise ilmaga kaua palja käsi korralikult kaamerat kasutatud. Lisaks kõigele on siin foorumi seltskonnas mingid kummalised futihuvilised, kes kannatamatu sooviga tahavad ka lisaks ugla piltidele ka minu töid näha. Kuna minul aga piisavalt vabaaege ei ole, et kõikide soovidele vastu tulla, siis ei ole ma neid ka ei kadreerinud ega horisontaali keeranud. Teisele küsimusele on sammuti vastus, ei olnud jokkis, pigem lihtsalt vähe külmetunud. Jokkis peaga mul ei ole tahtmist isegi kaamerat kätte võtta, ka siis kui sa mulle peaksid nende fotode eest maksma midagi. Aga kui sul on soovi, siis palun tee oma seebikarbiga paremaid ja ilusamaid ning täpsemaid fotosid kui arvad, et sulle minu tehtu ei meeldi.

          Midagi mõistliku jutu jätkuks, siin on järjgmised pildid Flora ja Kuressaare omavahelisest mängust. Siin kohal märgin ära, et antud fotode tegemiseks oli ideaalne ilm ja kadreeritud ka üht-teist. Kuid aga oluline see, et edaspidiseid fotosid enam ei lisa antud lehele just sel põhjusel, et oleks aeg asuda nende töödega raha teenima. Hilisemate pretensioonidega palun pöörduda privaatselt minu poole, mitte siia Flora rubriiki.
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Miks su pildid kõik mingi väga imeliku nurga all on? Jokkis olid?
            Tabasid vist õrna kohta!


            Ma nii puht huvi pärast küsin, et mis siis hinnaks ka kujuneb?

            Kommentaar


              Sõltumata tulemustest, sõltumata mängupildist, sõltumata sellest, et klubi ainus särav A-meeskonna liige on Hakola - kas te tõesti arvate, et Flora on õigel kursil oma klubi arendamisel?
              Ma küsin siiralt, kuradi siiralt.
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Algselt postitas uvv Vaata postitust
                Sõltumata tulemustest, sõltumata mängupildist, sõltumata sellest, et klubi ainus särav A-meeskonna liige on Hakola - kas te tõesti arvate, et Flora on õigel kursil oma klubi arendamisel?
                Ma küsin siiralt, kuradi siiralt.

                mehed mehed millest me siin üldse räägime, FCF parimatel aegadel või keskmistel aegadel ei mahuks mitte kui üks hetkene FCF pallur põhisse vä Hakola. müts maha venna ees, vend mängib väga hästi ja nauding on vaadata tema mängu, tema sugust äärt pole eestis nähtud peale seda kui Terja FCF Branni kolis, isegi Kinkist on Haola äärel parem.

                HAKOLALE EESTI KODAKONDSUS

                Aivar Pohalku tsitaat "Meile on areng tähtsam kui tulemus!"

                Kommentaar


                  mis sul Oti vastu on eestimees?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                    mis sul Oti vastu on eestimees?
                    pole mitte kui midagi aga ma tõin paraleeli kamsiga et otti suruti ka koondisse kuigi tast olid paremaid mehi nagu meil kombeks ju, ta pold kunagi koondise vääriline

                    Kommentaar


                      jalgpall ei ole ka et paneme 30 meest jooksma, hüppama vms ja 10 parimat lähevad olümpiale. Mulle lihtsalt ei meeldi kolkapatrioodina sellised mõisted, nagu "järgmine Ott" või "Kapa-Kohila" ilma et ütleja tegelikult teaks mis nende asjade taga on, aga nüüd rääkigem Florast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        viimased 9 aastat on perse keeratud, peale 1997 on kõik putsi läinud
                        Peale Ott Mõtsniku lahkumist ei ole mina eesti pallimurudel nn. ahnet pallivaldamist täheldanud. See teeb ettevaatlikuks. Tarmo Kinki paar trikitamist on muidugi soe puss Mõtsniku pallivaldamistehnika kõrval.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas uvv Vaata postitust
                          Sõltumata tulemustest, sõltumata mängupildist, sõltumata sellest, et klubi ainus särav A-meeskonna liige on Hakola - kas te tõesti arvate, et Flora on õigel kursil oma klubi arendamisel?
                          Ma küsin siiralt, kuradi siiralt.
                          Lausa masendav kuidas Flora mõnitab oma innukaid poolhoidjaid.
                          Aru ma ei saa mis sellel Enveril lahti on. Isegi IV liigas pole pooltel mänguvõluritel nii halba eismest puudet kui tal. Ja siis tema pikad pallid kasti.Kas tõesti täpsemalt ei saa?

                          Kamsil olid täna teised ülesanded kui äärel vuhamine.Nimelt oli Pasi talle spetsiaalse ül. andnud, et Lipratovil tuelb tuju ära ajada ning Kams oli nagu sitahais tal persses kinni.

                          Hakola oli hea, kuid transi äärekaitse suunas peaalati ta keskele, kus niipalju ohtu polnud.

                          KOhtunik oli ka täna omaette klass.Esmalt andis Viikmäelearusaamatu kollase teesklemise eest ning siis tõmmati Tara-d särgist ja alex kukkus ning sai jälle teesklemise eest kaardi. Miks on vaja alati neil esile tõusta

                          Peava olukord oli muidugi viimastel minutitel osav lüke kahekesi pall väravast ikka mööda saata 2lt meetrilt.

                          Masendav olukord on selles eliitklubis.

                          Kommentaar


                            eestimees,mis sul viga on?Mida sa ropendad?Koristage see arulage roppus.

                            Kommentaar


                              urmar, palun tee kiire parandus Flora kodukal !

                              1 - Janek Meet, Kuldar Kaljuste, Rene Aljas, Viljar Veskimäe (FC Kuressaare),

                              Kommentaar


                                Meie jaoks väga oluline mäng lõppes nagu ma kartsingi , Transi võiduga.
                                Sellise mänguga ei saanudki paremat tahta. Liiga palju peksti pikki palle ette ,kus Kulik need enamuses omale võttis. Mängu lõpus olid mõned poolvõimalused mida aga realiseerida ei suudetud. Üks olukord oli ka suluseisust. Kahjuks jah ,võib plusspoolele kanda vaid poolaja vahel toimunud show-võistlust läppari ,teleka ja veel mingi vidina peale. Just eile kommenteerisime oma vahel ,et muru vajaks väljavahetamist ja õhtul oligi uudis ,et l tehakse ära Praeguse muruga ei kujutaks kuidagi tippmänge ette.
                                Ja ikkagi tahaks teada ,mis saab Zahhovaikost? Millal ta mängida saab või ongi tema hooaeg perses. Kes selle eest vastutab ? Slvaga oleksime ehki veel esikohakonkurentsis.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X