320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    käputäis jobusid kes loopisid flora fännide pihta mingeid ajakirju ja pudeleid
    haledad jobud olete
    no anna abi tõesti
    ja Pärnu ja Kalevi fännidele tänud, toetamast meie klubi ja pärnakad rsk... supp oli/on ülihea, ahvid.

    Kommentaar


      Mängu tulemuses olen loomulikult kõvasti pettunud aga muus osas jällegi oli kõik fantastile. Vastasmeeskonna kirevad ja naljakd kostüümid ,ilusad lipud ,lõbusad fännid. Meie vanad sõjaratsud olid ka tasemel ja laulsime igatahes oma viimaste aegade parimad aariad. Püro osas peab taotlema uusi lubasid ,sest need ,mis me sinna tõime olid lahjemad ,kui LM - super light.
      Kalju võitles elu nimel aga meie olime nadid ja karistus oligi käes. Loomulikult järgmises voorus kostitame me neid vähemalt viiega.
      Meie uued lipud on veel kujunduses ning valmimisel ja sellel hooajal ei kavatse me fännide liidripositsiooni ühelegi teisele grupeeringule loovutada. Olgu need roosad rotid haisvate sokkidega või kollased karud ,persetäis haavlitega.
      Ootan põnevusega uut üllatusterohket vooru .
      FCF Forever

      Kommentaar


        kui aus olla siis polnud teidki kuulda , kui meie (kalju fännid) vait olime

        Kommentaar


          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
          seda arvavate ainult teie, flora fännid, et kalju fännid teist mingis elemendis üle polnud
          no nad ei olnud meist üle...
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas YuWo Vaata postitust
            kui aus olla siis polnud teidki kuulda , kui meie (kalju fännid) vait olime
            ja tegelikult teil oli trummi kuulda ainult
            FC Flora

            Kommentaar


              millega sa seda tõestad? sa oled ju erapoolik.
              ja telekas ei olnud kuulda ainult trummi...
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                millega sa seda tõestad? sa oled ju erapoolik.
                ja telekas ei olnud kuulda ainult trummi...
                ma olin Flora fännide keskel ja tean mida kuulsin...telekas telekaks...KÄI KOHAL saad teada kuidas tegelt oli
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                  ma olin Flora fännide keskel ja tean mida kuulsin...telekas telekaks...KÄI KOHAL saad teada kuidas tegelt oli
                  Loomulikult sa kuuled flora fännide keskel flora fänne.
                  Tule sa tartusse mänge vaatama, saad teada mis siin tegelt on..
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro
                    kas sa siis ei tea-mikrofonid olid kalju fännide keskel.
                    brandiscole tundus, et nende lärm oli kõvem kui kalju fännide oma. VÕIB-OLLA sellepärast, et ta ise oli flora fännide keskel. aga ei. arvan, et ta oli täpselt kahe vahel tegelikult.
                    kas ma olen öelnud, et kõik mikrofonid olid kalju fännide keskel???lihtsalt ütlesin, et meie lähedal ei märganud ühtgi mikrofoni
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                      no nad ei olnud meist üle...
                      ETV spordiuudistes räägiti muide ainult Kalju fännidest..
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        kuidas tegelikutl oli!!!! joptvaju matt.. kui sa oled möllu keskel, siis loomulikult kuuled oma möllu rohkem.. kui teleris kommentaator ka ütles, et kalju fännid on igatahes flora omadest palju lärmakamad... ja kõik, kes teleri vahendusel mängu jälgisid, kuulsid seda ise ka.. kaamera oli väljaku teises otsas ja võtis heli mõlema jaoks võrdselt, seega loll jutt flooooora hvännidelt!!! ma ei ütle, et flora fännid sitad olid, aga kalju omad olid kindlalt häälekamad. aga jah.. mis mõttega üldse arvamust avaldada, kui niikuini ei usuta. türademaa ja usa.

                        Kommentaar


                          kena vaidlus teil siin, aga ma olin enamvähem keskel ehk siis mõlemast sama kaugel ja kuulda oli mõlemaid võrdselt, florakad laulsid rohkem ja kaljukad avastasid, et tribüünid kolisevad mõnusalt!
                          ma pakuks, et seis oli 1:1 täna nii platsil kui ka tribüünidel!

                          ahjaa Vaprus saab pool punkti "Igavesti Pärnu Vapruse!" eest, mida oli ka ilusasti kuulda!

                          Kommentaar


                            Palju täna Flora fänne arvuliselt kohal oli?
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Straight Vaata postitust
                              vanna on praegu ka hea tehnikaga, kuid küsimusele milline ta praegu on vastaks- nagu oleks pool aastat erinevate vigastustega maadelnud

                              aga hooaeg tõotab tõesti põnev tulla- minimaalsed vahed skoorides, rahvas väljakutele tulemas, teleülekanded- vinge
                              Huvitaval kombel eelmisel hooajal põrkas pall temast pea alati vähemalt meetri kaugusele kui ta üritas seda omaks võtta. Lelov ja Ivo rikkusid Vanna igatahes ära.

                              Kommentaar


                                dobermanil tätitsa õigus selle laulukoori kohta, et suht võrdne. kuid siinkohal olgugi, et olen Flora fänn peaksin panema suu kinni (Ärge pikka viha pidage kaas Flora fännid), kuid ei tee seda ja ausalt öeldes, siis oli hetki kus teisel pool väljakut kus tribüünid puudusid ja olid kaamerad ja ka mina oli tõesti hetki, kus Roosad Kaljud tegid selgelt valjemat häält. Mis puudutab aga mängu, siis kahjuks läks se nõndaks et kaotasime need 2 vajaliku punkti. Pildi poolest meeldis mulle rohkem tänane Tallinna Kalevi esimene poolaeg, kus mängiti lausa korralikult. Samamoodi oli ka Floral, olgugi et nemad lõid oma värava teise poolaja alguses , mõlemad meeskonnad läksid juhtima, kuid kaotasid siis oma edu.

                                Aga see selleks, fotosid tänastest mängudest leiab: www.fotoshoot.pri.ee
                                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                                http://runplus.wordpress.com

                                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X