320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    haha, oli ka nii? Oi rsk kohe saame näha...
    Paari korral tehti jah nalja, teine poolaeg oli juba parem
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Paari korral tehti jah nalja, teine poolaeg oli juba parem
      algab! Läheb lahti!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Selle telekast kuulmise peale, et keda rohkem kuulda oli.. selle kohta küsiks, et kas Kalju sektori juures oli äkki üks kaameratest vms? Seal EJL-i üleval või staadioni juures? Sest kui oli, siis ei imesta kah, miks üht rohkem ja teist vähem kuulda oli.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Miks Flora leht maas on?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
            Selle telekast kuulmise peale, et keda rohkem kuulda oli.. selle kohta küsiks, et kas Kalju sektori juures oli äkki üks kaameratest vms? Seal EJL-i üleval või staadioni juures? Sest kui oli, siis ei imesta kah, miks üht rohkem ja teist vähem kuulda oli.
            Kaamerad olid kõik teiselpool platsi, mis oli ETV poolt tehtud pildiga võrreldes väga hea, sest tribüünid koos fännidega olid ilusti näha ja suur staadion oli taustaks.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Leht nüüd taas üleval, aga Valga ja lasnamäe mängu kohta pole mingit infot. Kuigi see juba lõppes 3 tundi tagasi.

              Mis toimub, urmar?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Leht nüüd taas üleval, aga Valga ja lasnamäe mängu kohta pole mingit infot. Kuigi see juba lõppes 3 tundi tagasi.

                Mis toimub, urmar?
                Näe urmar hoopis Esiliiga laivi hoopis EJL kodukal teind.

                Kommentaar


                  Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


                  oijah...
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    0-2. .
                    eemaldamine: 87. Martin Hurt (viimase lootuse viga) ?

                    Kommentaar


                      Eilne mäng Ventspilsiga oli kohutav. Ventspils pani meie vastu 19-20 aastased noored ,kusjuures 2-3 meest olid isegi 91.a. sündinud.
                      Igatahes jäi eilne mäng mul viimaseks väisreisiks Balti liiga raames.
                      Kui esimesel poolajal vaatamata mängu alguses sisse lastud väravale , suuteti isegi survet avaldada ja ohtlikke olukordi luua aiia teine poolaeg oli mannetu pusimine. Kõik löögid läksid väravast mööda.Sander Postile pandi pall kaks korda tsenderdusest kandikule aga mees tagus järjekindlalt mööda.
                      Sellist noortesatsi peaksime me iga ilmaga võitma ,paraku oleme luuserid ,sitakotid, persevestid. Isegi fänne ei tulnud keegi peale mängu tervitama (:
                      Balti liigat ei võeta enam tõsiselt ,sest Eesti klubid on nii nõrgad ,et meil pole praktiliselt kellegiga võimalik enam võidu peale mängida. Juba panevad baabridki meie vastu noori mängima ja me ikka imeme .
                      Käib jutt ,et klubid ei ole kalendriga rahul ja selle pärast mängitavad noori . Aga miks siis tehakse selline kalender? Meie jaoks pole muidugi suurt vahet ,sest saame peksa ka vastaste noorte käest.
                      Kadestada võis Ventspilsi spordibaase ,!!! Puhtad staadionid kõik tribüünidega . Kes meil keelab näiteks Arenal puhtust pidada?
                      Viimasel koondise mängu välisreisil Poolas üllatas mind see ,et vaatamata suurele ja kirevale fännide hulgale ei kohanud ma enne mängu ühtegi purjus inimest.Väljaarvatud muidugi osa eestlasi ,kes üritasid ka poolakatele oma põuepudelist jooki pakkuda ,kuid said vastuseks üllatavalt näiteks selle: Tänan ,kuid me tulime siia jalgpalli nautima aga mitte jooma või siis : Meil jalgpalli vaatamise ajal viina ei jooda.
                      Eestis on kahjuks selline mentalittet välja kujunenud ,et kui oled maani täis siis oled kõva fänn . Eks seegi näitab ,mis tasemel on meie jalgpallielu.

                      Igatahes ,kui lätlased ja leedulased võtavad kevadist Balti turniiri tõsiselt siis ei ole meil viimasest kohast pääsu. Me oleme oma tasemelt neist väga palju maas.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        eks vaatab, mis Balti turniiril koondis teeb

                        Kommentaar


                          Oeh, ma olen Kunniga 120% nõus; ise ei hakka midagi lisama, mõni tunneb end ehk puudutatuna.

                          Kommentaar


                            Mina olen purjus pärast koondise mänge.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Eilne mäng Ventspilsiga oli kohutav. Ventspils pani meie vastu 19-20 aastased noored ,kusjuures 2-3 meest olid isegi 91.a. sündinud.
                              Igatahes jäi eilne mäng mul viimaseks väisreisiks Balti liiga raames.
                              Kui esimesel poolajal vaatamata mängu alguses sisse lastud väravale , suuteti isegi survet avaldada ja ohtlikke olukordi luua aiia teine poolaeg oli mannetu pusimine. Kõik löögid läksid väravast mööda.Sander Postile pandi pall kaks korda tsenderdusest kandikule aga mees tagus järjekindlalt mööda.
                              Sellist noortesatsi peaksime me iga ilmaga võitma ,paraku oleme luuserid ,sitakotid, persevestid. Isegi fänne ei tulnud keegi peale mängu tervitama (:
                              Balti liigat ei võeta enam tõsiselt ,sest Eesti klubid on nii nõrgad ,et meil pole praktiliselt kellegiga võimalik enam võidu peale mängida. Juba panevad baabridki meie vastu noori mängima ja me ikka imeme .
                              Käib jutt ,et klubid ei ole kalendriga rahul ja selle pärast mängitavad noori . Aga miks siis tehakse selline kalender? Meie jaoks pole muidugi suurt vahet ,sest saame peksa ka vastaste noorte käest.
                              Kadestada võis Ventspilsi spordibaase ,!!! Puhtad staadionid kõik tribüünidega . Kes meil keelab näiteks Arenal puhtust pidada?
                              Viimasel koondise mängu välisreisil Poolas üllatas mind see ,et vaatamata suurele ja kirevale fännide hulgale ei kohanud ma enne mängu ühtegi purjus inimest.Väljaarvatud muidugi osa eestlasi ,kes üritasid ka poolakatele oma põuepudelist jooki pakkuda ,kuid said vastuseks üllatavalt näiteks selle: Tänan ,kuid me tulime siia jalgpalli nautima aga mitte jooma või siis : Meil jalgpalli vaatamise ajal viina ei jooda.
                              Eestis on kahjuks selline mentalittet välja kujunenud ,et kui oled maani täis siis oled kõva fänn . Eks seegi näitab ,mis tasemel on meie jalgpallielu.

                              Igatahes ,kui lätlased ja leedulased võtavad kevadist Balti turniiri tõsiselt siis ei ole meil viimasest kohast pääsu. Me oleme oma tasemelt neist väga palju maas.
                              See oli tõsi küll jah, et isegi tänama/tervitama meid ei tuldud ega midagi muudki.
                              Samuti oli kohutav vaadata, kuidas esimene ja ka teine poolaeg oli pall suhteliselt vaid Flora valduses, lükati keskväljal ja prooviti siit ja sealt... aga ei sittagi. Nahhui.. kui sa mängu juba niipalju valitsed, et vastastele vaid kontrad jäävad, siis mingi värava sa sealt pead ikka ära lööma, eriti veel fucking noorte satsi vastu...

                              KUID, sitakottideks ja mida sa veel ütlesid... mina küll neid ei nimetaks. Omad pojad ikkagi ja päris nii ei tohiks öelda, Kunn.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                poolakad tuleb välja on siis puha kained vutifännid? kunni jutt ei klapi eriti tegelikkusega, kui meenutada, millega poolakad hiljuti Leedus hakkama said, ju süüdi kunni mittekaine pea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X