320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
    Feeling oli super, mäng hea ja seltskond parim. II poolaeg oli veel eriti kõva, värav + uued laulud ning kokkuvõttes VÕIT!
    Ja kui flora võidab, siis fännid teevad nii

    Cerveza.

    Kommentaar


      Oskab keeg öelda, miks mängib Kallaste juba teist hooaega reservis.?
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        minu meelest ta küll vääriks kohta esindusmeeskonnas, eriti nüüd peale müügiperioodi .

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          minu meelest ta küll vääriks kohta esindusmeeskonnas, eriti nüüd peale müügiperioodi .
          Luts on vast ainuke pallur noortest kes peaks esinduses mängima.

          Kommentaar


            hmmm...
            tõesti, Post mängis väga hästi!

            Kommentaar


              Zahovaiko mängimine annab ikka meeletult juurde. Ründes oli märgata kohe tegutsemist ning kogu seltskond poolikus oli hulga aktiivsem. Ahjupera tagasi tulek peaks ehk veel elavndama mängu.
              Samuti võiks meeskonnas näha vahetusest sekkumas Vannat. Lätis jättis mees ikka väga hea märgi endast maha, töötahe ja täpsed söödud.. väga hästi mängis mees.

              Laup siis Viljandit murualla suruma!
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                ma nüüd küll ei ütleks, et zaho midagi juurde andis teile. pigem rikkus rünnakuid koguaeg. pooliku hea tegutsemine oli see, miks te nii hästi mängisite. reim, kasimir kontrollisid keskvälja ja lõpetasid enamus transi rünnakuid juba varakult.

                Tahaks näha, et zaho peab hakkama võitlema oma põhikoha eest. ahjupera on hea ja post on kasulik. niiet pole midagi, et zaho kindel põhiründaja.Ahjupera ja Post ees. Ma pole veel üheski klubis näinud ründes kahte nii pikka ründajat koos. Huvitav oleks. Hakola äärest neile oma häid tsenderdusi laskma ja usun, et väravaid peaks tulema küll.

                Rohkem tahaks näha teilt maast sööte ja kombinatsioone. praegu tekitate võimalusi ainult standardolukordadest.

                igatahes transist olite te kõvasti üle.
                Ära vaata nii must-valgelt mees. Juba mehe kooseisus oleks andis meestele indu + enamus rünnakuid käisid siiski läbi tema, söödud äärtele või tsenderdused karistusalla. See, et ta penalti mööda lõi, ei tähenda, et ta mängu ära rikkus. Mina näen Posti, pigem Ahjupera vahetusmehena, sest ahjul on siiski esimene puude märksa parem, kui Postil. Kahte pikka korraga ees ma kuidagi ette ei kujutaks.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Ilm oli ju meeletu... meeletu sitt siis. Nii kui pall põrkas, libises 10m edasi, palli veertada keskväljal oli üldse raske ja rääkimata siis triblamisest, mida Zaho ja Hakola küll proovisid, kuid alati jah välja ei tulnud. Üldse, hooaja algus ja ma usun, et Zaho veel muutab sinu praegust arvamust hooaja käigus.

                  Anier ei jäänud väga millegiga silma, kes jäi oli aga Vanna.
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                    Zahovaiko mängimine annab ikka meeletult juurde.

                    Sa oled vist Marsi elanik.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pedro
                      isiklikult tahaks näha ka noori ees teil. dupikov, kallaste peaksid vanuse järgi juba vaikselt tegusi hakkama tegema. nad pallivad ikka veel esiliigas. ei usu, et see nende arengule kasuks tuleb.
                      samuti võiks anieri proovida. oskab keegi öelda, kuidas ta ventspilsi vastu mängis?
                      Dupikov on juba selles eas kus ollakse enamvähem karjääri tipus. 23 aastane ei ole enam lootustandev noor. Kallastegi juba 20.

                      Kommentaar


                        Trans ja Kalev kaotasid

                        Eesti meistriliiga teine voor polnud meie maakonna meeskondadele edukas. Meistrivõistluste esimeses mängus ka esimesed punktid teeninud Sillamäe Kalev kaotas teises samuti esiliigast "kõrgemasse seltskonda" tõusnud Nõmme Kaljule. Tõsi, erinevalt peaaegu samas koosseisu jätkavast Kalevist on Kalju oma ridu vahepeal kõvasti tugevdanud. Sillamäelased lasid endale kolm väravat lüüa ja kõik need esimesel poolajal. Lõppseisuks 0:3.

                        "Minu arvates ei kajasta seis siiski tegelikult väljakul valitsenud olukorda. Loomulikult olid nad tugevamad, kuid mitte nii palju. Oma osa oli ka sellel, et nõmmelased on harjunud oma väljakul mängima, samal ajal kui meil pole tegelikult harjutamisvõimalust," kommenteeris Kalevi vanemtreener Vadim Dobiža. "Otsustavaks sai see, et me ei löönud väravat kohe pärast seda, kui seis sai 2:0 - Ametov ja Taar jätsid oma võimaluse kasutamata. Kaljul aga tuli kõik välja. Ma ei näe selles midagi hirmsat - hooaeg alles algab."

                        Ka Narva Trans kaotas põhimõttelise kohtumise. Mäng Floraga toimus pärast kurnavaid superkarika ja Balti liiga kohtumisi. Narva meeskond näis füüsiliselt väsinud, eriti torkas see silma Floraga peetud mängu teisel poolajal. Kuigi pärast eelmise hooaja meistriliiga parima väravaküti Dmitri Lipartovi esimest väravat näis, et mäng läks käima. Seda enam, et veidi varem oli Narva Transi väravavaht tõrjunud Zahhovaiko löödud penalti. Ent kaks pikakasvulise Sander Posti löödud väravat tõid Florale 2:1 võidu. "Pidasime tugevate vastastega peaaegu järjest viis mängu ja oleks põhjendamatu oodata, et meeskond on emotsionaalselt ja füüsiliselt valmis ühele Eesti jalgpalli liidrile vastu hakkama. Loomulikult ei jätkunud mehi, kuid oma osa oli selleski, et esimesel poolajal oli kohtunike tegevus pehmelt öeldes kummaline," nentis Narva Transi president Nikolai Burdakov.

                        Pärast kaht vooru on Narva ja Sillamäe klubi turniiritabelis ootamatult madalal kohal. Narva Trans jagab kolme punktiga 5.-6. kohta, Kalev on aga ühe punktiga 7.-8. kohal. Järgmises voorus on meeskonnad üle tüki aja omavahel vastamisi. Kohtumine peetakse 22. märtsil Rakveres. Dobiža sõnul tõotab tulla huvitav mäng. Burdakovi arvates peaksid narvalased kohtumise võitma.

                        ALEKSEI FJODOROV
                        Teisipäev, 18.3.2008
                        ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
                        Jälle need kohtunikud saavad vatti.

                        Kommentaar


                          Taijo Teniste: minu südametunnistus on puhas

                          Selline pealkiri siis õhtulehes. Ise kirjutab enda kohta jama ja nüüd on pahane. Miks ikka mõistus enne koju ei jõudnud? Kes teab vastust?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Taijo Teniste: minu südametunnistus on puhas

                            Selline pealkiri siis õhtulehes. Ise kirjutab enda kohta jama ja nüüd on pahane. Miks ikka mõistus enne koju ei jõudnud? Kes teab vastust?
                            Kui mõistusest rääkida, siis on FC Flora teema Taijo jaoks muidugi õige koht. Aga ehk peab urmar seda ka EJLi teemaks vms sarnaseks.

                            Avaldus on aga küllaltki kenasti tehtud.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Ma ka ei saa aru, nahhui sa urmar siin lagastad.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Taijo Teniste: minu südametunnistus on puhas

                                Selline pealkiri siis õhtulehes. Ise kirjutab enda kohta jama ja nüüd on pahane. Miks ikka mõistus enne koju ei jõudnud? Kes teab vastust?
                                krt kui seda teemat veel risustada,kle igaüks võib mida tahes sinna orkutisse kirjutada ,kõik ei pea alati tõsi olema ja kui paljudel on seal 100prossu tõde??aga see rohkem ikkagi levadia teema alla
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X