320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
    flora-levadia teevad viigi ja kalju võtab liidrikoha endale :P ?

    Iskilikult arvan, et Flora saab Levadiast jagu ja Kalju mängib Tammekaga viiki.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Laupäevane FCF-Levadia saab kindlasti väga raju mäng olema, sest arvata võib, et vanad vaenlased on pärast viiki Tammekaga tigedad nagu herilased
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Algselt postitas Sen Vaata postitust
        oh sa vaene pervo, sa ei tee oma emal ka enam vahet
        kuule, kaalikas.

        Kommentaar


          Rahu-rahu. Vsjo nüüd.
          Teeme uue teema nt selliste asjade jaoks. Off Topicusse nt
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Maailma parim spordibränd NIKE ja FC Flora kuulutavad rõõmusõnumit: laupäevasel mängul saab Flora ametliku särgi kätte vaid 500 krooniga!

            Laupäeval kell 17 toimuva Eesti jalgpalli suurima vastasseisu - Flora ja Levadia meeskondade kohtumise eel saab staadioni trepilt Flora imeilusa triibulise särgi kätte väga soodsa hinnaga!

            Lühikeste varrukatega FC Flora särgid on täpselt samasugused kui need, mis näiteks seljas väravavabrikul Sander Postil ning Meistriliiga parima mängija tiitli saanud Juha Hakolal (pildil). Väikse flaieri leiad kampaania kohta siit!

            Varuge sularaha kaasa ja saagem Triibulisteks!



            Kas Flora särki pikkade varrukatega ei saa laup.?

            Kommentaar


              Tahaks näha seda särgi müüki.Iga kord kui ostma olen läinud siis kahjuks XL - suurust ei ole. Võtan pappi kaasa aga paluks korraldajatel siis XL- särke vähemalt paar tükki kaasa võtta.

              Ja kõik Flora fännid ja lihtsalt jalkafännid ajage ennast ükskord ometigi Arenale ja paneme Levadiale tabelisse ühe SUURE NULLI.
              Publikurekordit on oodata nii Tallinnas ,kui ilmselt ka Tartus.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Ja kõik Flora fännid ja lihtsalt jalkafännid ajage ennast ükskord ometigi Arenale ja paneme Levadiale tabelisse ühe SUURE NULLI.
                Publikurekordit on oodata nii Tallinnas ,kui ilmselt ka Tartus.
                Ajan end kohale ja loodan, et pidasid SUURE NULLI all silmas Levadia kaotusi
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Nagu ma hiljuti kuulsin siis fännidele visatakse jälle kaikaid kodaraisse ja antakse mingile pürofirmale suured õigused paugutamiseks aga meie süütud suitsuküünlad said justkui veto. Ausalt ,viskab kopa ette selline jama. Mis siis nüüd jälle ei meeldinud?
                  Ma tahaks Tõnu käeest küsida ,kõik oli ju korras viimane kord ja mingit probleemi ei tekkinud. Võtke lõppude lõpuks siis kindel positsioon selles asjas .Kord lubate ja siis jälle ei luba.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Nagu ma hiljuti kuulsin siis fännidele visatakse jälle kaikaid kodaraisse ja antakse mingile pürofirmale suured õigused paugutamiseks aga meie süütud suitsuküünlad said justkui veto. Ausalt ,viskab kopa ette selline jama. Mis siis nüüd jälle ei meeldinud?
                    Ma tahaks Tõnu käeest küsida ,kõik oli ju korras viimane kord ja mingit probleemi ei tekkinud. Võtke lõppude lõpuks siis kindel positsioon selles asjas .Kord lubate ja siis jälle ei luba.
                    Ma sain aru, et politsei oli mingi ettekirjutuse teinud. Minuarust kardetakse liigselt, kui ikka asja organiseeritakse läbimõeldult ja klubi vastutab ja on olemas inimene kes olukorda kontrollib, siis ei tohiks olla probleemi. Seda enam kui see tegevus on enne kooskõlastatud jalkaliiduga ja miks mitte ka politseiga.... Kui seda vaja on.... Juhuraketid ja kontrollialt väljas olevad asjad võivad ohtlikud olla, kõik muu lisab mängule atraktiivsust!
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Lähen ise Tartusse vaatama kuidas Kalju tähtede juurest alla tuuakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas non Vaata postitust
                        Lähen ise Tartusse vaatama kuidas Kalju tähtede juurest alla tuuakse.
                        Võiksid parem vaatama tulla kuidas Flora levadiale kotti pähe tõmbab!kui sa just muidugi Tartus ei ela.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Publikurekordit on oodata nii Tallinnas ,kui ilmselt ka Tartus.
                          Vaevalt,et reks tuleb, kuna kell neli hakkab Kalevi mängi Balti liigas. Hea kui 350 inimest kokku tuleb. On kusagil ka reklaamitud, et selline mäng on tulemas?

                          Kommentaar


                            Nikita Andrejev!!!

                            Xa Xa Xaaa!!!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Karl Palatu, vana Levadia mees, korralik töö!

                              Levada annab talle selle eest kindlasti ühe musi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Karl Palatu, vana Levadia mees, korralik töö!

                                Levada annab talle selle eest kindlasti ühe musi.
                                Sai punase ka nüüd
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X