320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Türa kas te mujale teemasse ei saaks minna??? Näiteks sinna mis SPETSIAALSELT sai tehtud??? Ajukääbikud olete või?
    Kaduge sinna teemasse: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...e-teema/page12 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tõesti ärge tulgegi staadionile kui ei meeldi...istuge kodus edasi nagu siiani olete teinud ja kommenteerige teiste ütlusi edasi ja mõelge veel midagi juurde ka mis veel "tehti" staadionil.

    Kommentaar


      Flora pressiteade:
      Türa kas te mujale staadionile ei saaks minna??? Näiteks sinna mis SPETSIAALSELT sai tehtud??? Ajukääbikud olete või?
      Kaduge sinna staadionile: http://www.historyplace.com/worldwar...usch-lib10.jpg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tõesti ärge tulgegi Florat toetama kui käituda ei oska...istuge Woodstockis edasi nagu siiani olete teinud ja kommenteerige teiste nahavärvi ja rahvust edasi ja mõelge veel midagi juurde ka.

      Kommentaar


        Ei no mis ma oskan öelda, olete tublid poisid ja toredad humoristid! Raimo Aasa nimeline huumoriauhind on kindlasti teie oma. Nii head nalja ei ole kohe tükk aega näinud/kuulnud/lugenud. Viimati vist naersin nii kõvasti, kui üks mees teisele jalaga tagumikku andis ja see talle selle peale tordiga näkku virutas. Aegumatu klassika, poisid! Avaldan tunnustust ja soovin edu edasistes võitlustes. Ilme teiete oleks Maarjamaa neegreid ja poolakaid täis, mõni mängiks isegi Floras. Jumal hoidku selle eest!

        Fortsa Floora! Floora forever! Valge jõud!

        Kommentaar


          Algselt postitas tank Vaata postitust
          Ei no mis ma oskan öelda, olete tublid poisid ja toredad humoristid! Raimo Aasa nimeline huumoriauhind on kindlasti teie oma. Nii head nalja ei ole kohe tükk aega näinud/kuulnud/lugenud. Viimati vist naersin nii kõvasti, kui üks mees teisele jalaga tagumikku andis ja see talle selle peale tordiga näkku virutas. Aegumatu klassika, poisid! Avaldan tunnustust ja soovin edu edasistes võitlustes. Ilme teiete oleks Maarjamaa neegreid ja poolakaid täis, mõni mängiks isegi Floras. Jumal hoidku selle eest!

          Fortsa Floora! Floora forever! Valge jõud!
          Lõpuks ometi, kui keegi minu 7 aastat kestnud pingutusi minu nalju hindab. Aitäh

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Türa ... .Ajukääbikud ... . Tõesti ärge tulgegi staadionile kui ei meeldi...istuge kodus edasi ... .
            Ma olen siin ja teisteski teemades lugenud hädaldamist, et rahvast käib mängudel vähe. Ja nüüd tuled sina, suur tark, ütlema, et rahvas ei peakski mängudel käima? Las jalgpall olla vaid käputäie idiootide nädalavahetuse läbutamise koht? Milleks siis üleüldse jutt reklaami vajalikkusest ja selle puudumisest? Terves Euroopas on jalgpall perede meelelahutus ja teie poolt esile toodud ultrad moodustavad imeväikese häbiväärse osakaalu. Kuid ma ei kujuta ette ühtegi perepead, kes tooks lapse staadionile, et jalgpallurite kõrval tutvustada vastastribüünil lõugavaid väärastunud isikuid. Sinusuguste pärast jääbki jalgpall Eestis marginaalseks spordialaks. Sinusuguste pärast ei soovi ka Flora ennast oma fännidega samastada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
              Sinusuguste pärast ei soovi ka Flora ennast oma fännidega samastada.
              Kuna sa ei tea minust mitte midagi (peale selle, et Flora fänn olen) siis ole kuss...ära räägi asjadest millest sa ei tea. On selge?
              Need hädaldajad niikuinii ei tuleks mängudele (kus nad siis olid kui Paremat Tiiba ei olnud veel ah? Mitte kuradi kusagil polnud neid ja ei ole mõtet kirjutada, et paljud sellepärast mängudel ei käi...publiku numbrid ei ole väiksemaks jäänud sellepärast)...otsivad ainult põhjusi mitte tulla ja nüüd leiti mingi kont mida järada ja kõik.

              Moderaatoritele: tõstke need kuradi postitused nüüd sinna teemasse mille lingi ma ennist andsin. Aitäh.

              Kommentaar


                See on vist küll esimene kord, kui kollektiiv Raimo Aasa nimelisele huumoripreemiale kandideerib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                  Terves Euroopas on jalgpall perede meelelahutus ja teie poolt esile toodud ultrad moodustavad imeväikese häbiväärse osakaalu. Kuid ma ei kujuta ette ühtegi perepead, kes tooks lapse staadionile, et jalgpallurite kõrval tutvustada vastastribüünil lõugavaid väärastunud isikuid. Sinusuguste pärast jääbki jalgpall Eestis marginaalseks spordialaks.
                  Me võime ju eksperimenteerida. Kõik kiilakad ja natsid hoiavad mõnda aega staadionitelt eemale ja eks siis ole näha, kas hakkavad inimeste hordid Flora kodumänge vallutama.

                  Edit: vastust tead nii sina kui tean ka mina.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Tuleks nüüd ideoloogilise võitluse radadelt maisemate probleemide juurde.

                    Kõik räägivad vähesest publiku hulgast, kuid miks ei kajastu EJL-koduleheküljel olevas kalendris eesti klubide osalemine eurosarjas???
                    Ei Flora

                    Ei Levadia
                    tulevik on tunni aja pärast

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Me võime ju eksperimenteerida. Kõik kiilakad ja natsid hoiavad mõnda aega staadionitelt eemale ja eks siis ole näha, kas hakkavad inimeste hordid Flora kodumänge vallutama.

                      Edit: vastust tead nii sina kui tean ka mina.
                      Noh, samas ei saa sellisel kombel eriti nö. tavalisi fänne palju juurde tulla. Ses mõttes, et sa võid ju nats olla ja puha, aga miks peab seda tribüünil afišeerima, kui isegi klubi väga ei taha, et te seda teeksite? Tulete mängule, laulate enda laule, käitute korralikult, elate kaasa ilma vahepeal teisi inimesi ahju saatmata ja ongi kuivem ja puhtam tunne.

                      P.S. Mina muidugi pole inimene, kes käiks teiega või teieta rohkem staadionil. Lihtsalt täiskasvanud inimese tähelepanek. Seekord ilma irooniata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Me võime ju eksperimenteerida. Kõik kiilakad ja natsid hoiavad mõnda aega staadionitelt eemale ja eks siis ole näha, kas hakkavad inimeste hordid Flora kodumänge vallutama.
                        Ei, seda ärge küll tehke. Te toote natuke värvi juurde fänlusele. Kui te oma suu staadionil ainult mõne kohapealt suudaksite kinni hoida ja seda pruukida kellegi köögis viina juues või Woodstockis, siis oleksite täitsa tip- top vennad. Seni aga kuni te avalikult staadionil oma vaateid ja seisukohti kisate, mis lähevad vastuollu hea tavaga ärge lootke keskmiselt eestlaselt mingit respekti. Nende jaoks olete te sellise käitumisega kari madalalaubalisi natse.
                        Nagu Herr 818 siin ennem mainis- me oskame käituda küll kui me tahame.
                        Aga miks te siis ei taha?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Noh, samas ei saa sellisel kombel eriti nö. tavalisi fänne palju juurde tulla. Ses mõttes, et sa võid ju nats olla ja puha, aga miks peab seda tribüünil afišeerima, kui isegi klubi väga ei taha, et te seda teeksite? Tulete mängule, laulate enda laule, käitute korralikult, elate kaasa ilma vahepeal teisi inimesi ahju saatmata ja ongi kuivem ja puhtam tunne.
                          No käsi südamel, ma pole kunagi oma poliitilisi veendumusi staadionitel väljendanud. Ma leian, et see pole õige koht selleks, aga veel vähem saan ma aru inimestest, kes mind lihtsalt mu ideoloogiliste eelistuste pärast joodikuks, paksuks ja idioodiks peavad.

                          Tänapäeva inimestel on mingi kummaline arusaam, et me elame mingil erilisel valgustatud ajastul.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Türa kas te mujale teemasse ei saaks minna??? Näiteks sinna mis SPETSIAALSELT sai tehtud??? Ajukääbikud olete või?
                            Kaduge sinna teemasse: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...e-teema/page12 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tõesti ärge tulgegi staadionile kui ei meeldi...istuge kodus edasi nagu siiani olete teinud ja kommenteerige teiste ütlusi edasi ja mõelge veel midagi juurde ka mis veel "tehti" staadionil.
                            See teine teema on ju flora fännide laimamise teema. Meie sellega ei tegele. Kui keegi on end täis sittunud ja kõvasti hasieb, siis see inimene, kes sellele tähelepanu juhib, ei ole ju laimaja. Püksi on tehtud, tegijad isegi tunistavad oma tegu, hais levib ja mingit laimu ei ole.

                            Ja kuidas me sind siis ei tunne, ballack. Väga hästi tunneme. Läbi sunu soravate ja viisakate postituste saame me aimu sinu suurepärasest haridusest ning haritusest, hellast südamest, humanistlikkust maailmavaatest ja latentsest omasooiharusest.

                            Vaadake, natsipäkapikud, elu ei ole selline mustvalge asi: ei ole nats, järelikult antifa. On ka palju vahepealseid variante. Selleks, et natsitervituse või rassistlike hüüdlasusete peale pahandada, ei pea üldse antifa olema. Piisab täiesti sellest, kui sa oled normaalne inimene (nt haridust on vähemalt 9 klassi, sinu isa ja ema ei ole õde ja vend jne).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              No käsi südamel, ma pole kunagi oma poliitilisi veendumusi staadionitel väljendanud. Ma leian, et see pole õige koht selleks, aga veel vähem saan ma aru inimestest, kes mind lihtsalt mu ideoloogiliste eelistuste pärast joodikuks, paksuks ja idioodiks peavad.

                              Tänapäeva inimestel on mingi kummaline arusaam, et me elame mingil erilisel valgustatud ajastul.
                              No kui te hakkate kõige tõsisemalt 2. ms-is kannatanud riigi meeskonnale Auschwitz karjuma (kui sina sinna kampa kuulusid), siis tekkib ikka tunne küll, et kõik päris paika loksunud pole. Sellist asja lihtsalt ei tehta, asi pole multikultis, vaid lihtsalt viisakusreeglites. Kui ei kuulnud sinna kampa, siis on tore, et mõni suutis kaine mõistuse antud olukorras säilitada. Samamoodi võiks ju toppida mööda käivale jummala tundmatule naisele kätt seeliku alla ja siis kui keegi mingi märkuse teeb, siis pead teda automaatselt pedeks vms.

                              Kommentaar


                                Need "Auschwitz" hüüud oleks võinud tõesti Flora-Wisla mängul olemata olla. Absoluutselt ei poolda sellist käitumist staadionil, aga no mida mina ka tean, eksole...mina olen see neetud 9-klassilise haridusega, paks, joodikust madalalaubaline natsipäkapikk.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X