320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minuarust on Reim küll viimane, keda milleski süüdistada. Ei jää ta seal keskväljal Kasimirile millegipoolest alla, pigem vastupidi.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas R10 Vaata postitust
      minu meelest ka mitte. jaksas terve mõidelda ja vastaseid tõmmata, pikke palle ette lüüa.
      MOTT

      Reimi teebki nõrgaks see, et tal puudub igasugune julgus palli hoida kauem kui 10-20 sekundit. Kui ta palli sai, siis enamvähem vaatamata ja mõtlemata lõi ta pika palli ette, kuhu enamvähem tavaliselt keegi jooksma peaks või seal ootama seda. Ta ei ole läbinisti sitt, aga minumeelest tema aeg on lihtsalt ära olnud.
      Mis mõte neil ülejäänud poolkaitsjatel on siis kui Reim-poiss pika palli ainult Posti või Hakola suunas saadab?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        10-20sek on jalgpallis suur aeg, niikaua ei tohikski peale vv keegi palli hoida. Reim valdab palli ca 5-7sek max. Eilse mänguga näitas minu arust küll Reim, et on vajalik.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          ju ma olen siis marsi elanik (:


          Aga ei, ma olen täiesti veendunud selles, et Reim ei sobi enam väljakule, raiun edasi oma joont...
          Ja tõesti 5-7 sekki on reaalsem, minu paha, aga ideaalis võiks mingi 20 sekki küll palli hoida
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Reimi kasutegur on ainult kaitsemäng ja seda ta etendaks aint juhul kui mängitaks Pasi algusaegade formatsiooni ehk siis 41221. Hakola panus jäi vist väljaku tõttu kesiseks. Pole ammu sellist põldu näind. Telekast vähemasti tundus nii. Kasimir alla ja Vunk oma õigele kohale ülesse ründajate taha ning asi ongi korras. Mosnikovi võiks ka nagu rohkem kasutada. Praegune murelaps ongi vist paremäär. Kams sinna mitte nagu ei sobi. Ta rohkem jooksja ja rapsija kui mingi terav äär. Ega midagi kuuke läheb veel ja siis on Flora jälle vormis. Loodetavasti pole siis enam hilja.

            Ja mis need venelased siis nii väga ütlesid, et teid nii marru ajasid?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              nad tulid kallale mitte nad ei öelnud midagi. nad ei olnud venelased vaid tiblad. venelane on normaalne inimene aga tibla on tibla ehk keelt ei õpi ja laamendab ja süstib ja joob ja varastab jnejnejne.
              Kunni jutust oli nagu aru saada, et nemad midagi ütlesid ja teie reageerisite. Kuidas siis oli?Tulid lambist teile kallale,Jah?

              Kurb.Kurb.

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                kurb on see, et sellised tiblad eestis elavad.
                kurb on see, kui meie enda inimesed hakkavad neid kaitsma.
                kurb on see, et paber enam ei aita ja peab käed käiku laskma

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack
                  nad tulid kallale mitte nad ei öelnud midagi.
                  Oligi kaks levadialast kuue teie vastu?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Oligi kaks levadialast kuue teie vastu?
                    Martin otsib lihtsalt lisainformatsiooni, et täiendada seda artiklit
                    http://www.elu24.ee/?r=0&id=13037 soovitan lugeda ka kommentaare.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Martin otsib lihtsalt lisainformatsiooni, et täiendada seda artiklit
                      http://www.elu24.ee/?r=0&id=13037 soovitan lugeda ka kommentaare.
                      Mulle jäi Kunni jutust lihtsalt mulje, et floralased seisid nagu 300 spartalast miljonilise Pärsia sõjaväe vastu. Aga kui nad kuuekesi kahte pikali löödud tüüpi jalgadega tagusid...
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        gde redpeks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          MOTT

                          Reimi teebki nõrgaks see, et tal puudub igasugune julgus palli hoida kauem kui 10-20 sekundit. Kui ta palli sai, siis enamvähem vaatamata ja mõtlemata lõi ta pika palli ette, kuhu enamvähem tavaliselt keegi jooksma peaks või seal ootama seda. Ta ei ole läbinisti sitt, aga minumeelest tema aeg on lihtsalt ära olnud.
                          Mis mõte neil ülejäänud poolkaitsjatel on siis kui Reim-poiss pika palli ainult Posti või Hakola suunas saadab?
                          Pallihoidmise osas veel seda, et oli mingi statistika, mis ütles, et üks keskmine mängija hoiab mängu jooksul kuskil 2-3 min. palli.

                          Reimi aeg saab siis läbi, kui ta ei anna enam meeskonnale midagi juurde, aga hetkel on ta tiimi üks kõige olulisemaid mängijaid.
                          Mis puudutab pikki palle, siis on päris naljakas lugeda su juttu. Sa vist ei jälginud väga mängu, aga Reim oli üldse üks kõige parema platsinägemise ja mängust arusaamisega mängija, kes eile platsil käis ja tegi hea mängu.
                          Pealegi teeb asja absurdseks see, et Reim tõmbas vastaseid ikka suht palju ja riskis nii mitmeski olukorras.
                          Pikkade pallide mängimine on lihtsalt Pasi poolt valitud taktika osa, mida meeskond peab täitma.
                          Skeem on umbes järgmine: mängitakse pikk pall ette target player'ile ehk tipuründajale, (antud juhul Post) kes selle omaks võtab või peaga edasi omadele suunab. Võimalusi on siis mitu: Post on kõige ees ja lükkab selle tagasi teisele lainele ( keskpoolikule või ründaja all mängivale mängijale), kes lööb või mängib äärde, kust tuleb läbimurre.
                          Või Post lükkab teisel ründajale edasi, kes lahendab olukorra.
                          Eilses mängus kahjuks kumbki väga ei õnnestunud, sest kaitsjad suutsid Posti enamikel juhtudel neutraliseerida. Sellisel juhul on seda taktikat raske rakendada. Aga näiteks Kalevi vastu tuli nii värav- Post sai pika palli karistusala joonel, lükkas tagasi Hakolale, kes umbes 20. meetri pealt pani ära.
                          Niisiis ma loodan, et nüüd ma tegin sulle selgeks, miks Reim lasi pikki ette, mitte ei hoidnud palli pool minutit nagu sina tahaks.
                          Kui sa ei saanud aru, siis palun ära vaevu kritiseerima Flora kaptenit. Ta ei peagi sulle meeldima.

                          Kommentaar


                            zaz sinult ikka pärlid tõesti "võiks 20-30 sek. palli hoida,Reim nõrk"Mis need teised
                            käivad riietusruumis joomas või kui Reim pool minti zongleerib?Soovitan Sul vuti
                            kohapealt peale igat Reimi mängu ta susse viksida ja siis tulevad muud asjad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas R10 Vaata postitust
                              Reimi aeg saab siis läbi, kui ta ei anna enam meeskonnale midagi juurde, aga hetkel on ta tiimi üks kõige olulisemaid mängijaid.
                              Mis puudutab pikki palle, siis on päris naljakas lugeda su juttu. Sa vist ei jälginud väga mängu, aga Reim oli üldse üks kõige parema platsinägemise ja mängust arusaamisega mängija, kes eile platsil käis ja tegi hea mängu.
                              Pealegi teeb asja absurdseks see, et Reim tõmbas vastaseid ikka suht palju ja riskis nii mitmeski olukorras.
                              Jah, Reim oli imeline!!! enda väljakupoolel teeb imetrikke niiet vastased ei saa arugi, mis toimub.
                              See kuidas ta vastaseid tõmbas oli ju imeline, paar korda kui tegi oli liigutus koguaeg seesama ja sellele järgnes kohe... üllatus-üllatus PIKK PALL ETTE!
                              Reim on juba aegadealgusest õpetatud kuidas pimesi kindlasse tsooni pall toimetada. See sinu nn hea platsinägemine ongi just see pikk pall mille Reim saadab ette automaatselt.

                              Pikkade pallide mängimine on lihtsalt Pasi poolt valitud taktika osa, mida meeskond peab täitma.
                              Skeem on umbes järgmine: mängitakse pikk pall ette target player'ile ehk tipuründajale, (antud juhul Post) kes selle omaks võtab või peaga edasi omadele suunab. Võimalusi on siis mitu: Post on kõige ees ja lükkab selle tagasi teisele lainele ( keskpoolikule või ründaja all mängivale mängijale), kes lööb või mängib äärde, kust tuleb läbimurre.
                              Või Post lükkab teisel ründajale edasi, kes lahendab olukorra.
                              Eilses mängus kahjuks kumbki väga ei õnnestunud, sest kaitsjad suutsid Posti enamikel juhtudel neutraliseerida. Sellisel juhul on seda taktikat raske rakendada. Aga näiteks Kalevi vastu tuli nii värav- Post sai pika palli karistusala joonel, lükkas tagasi Hakolale, kes umbes 20. meetri pealt pani ära.
                              Niisiis ma loodan, et nüüd ma tegin sulle selgeks, miks Reim lasi pikki ette, mitte ei hoidnud palli pool minutit nagu sina tahaks.
                              Kui sa ei saanud aru, siis palun ära vaevu kritiseerima Flora kaptenit. Ta ei peagi sulle meeldima.
                              Tegelikult kaa? Äkki oskad sa veel täpsemalt seletada, seda taktika asja. Ma ei saa veel hästi aru :S
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Jah, Reim oli imeline!!! enda väljakupoolel teeb imetrikke niiet vastased ei saa arugi, mis toimub.
                                See kuidas ta vastaseid tõmbas oli ju imeline, paar korda kui tegi oli liigutus koguaeg seesama ja sellele järgnes kohe... üllatus-üllatus PIKK PALL ETTE!
                                Reim on juba aegadealgusest õpetatud kuidas pimesi kindlasse tsooni pall toimetada. See sinu nn hea platsinägemine ongi just see pikk pall mille Reim saadab ette automaatselt.



                                Tegelikult kaa? Äkki oskad sa veel täpsemalt seletada, seda taktika asja. Ma ei saa veel hästi aru :S
                                Nojah, siis võiks ju Reimil silmad kinni siduda ja las mängib, kui ta nagunii kõigile automaatselt ära teeb. Minugi poolest.
                                Ja no muidugi see tuleb tal ka pimesi, et ta võtab palli ette, tõstab pilgu üles, vaatab, kuhu mängija liigub ja annab täpse söödu. Ma ei usu, et ta vaevub oma silmi avama selle käigus.
                                Muidugi oli see puhas juhus, et Reimiga põhikoosseisus ja sama taktikaga suudeti 23. mängu järjest meistriliigas kaotuseta olla, alistades sealhulgas ka Levadia 3-2.

                                Ei-ei, Floral on nüüd sinu jaoks uus taktika: pannakse kõik vanad ja kobad mängu ning tehakse, silmad kinni, automaatselt ja trikiga, levadiale ära, seejuures hoiab iga mängija palli vähemalt paar minutit järjest ja teeb kõigiga kannaseinasöötu, et keegi juhuslikult ennast kõrvalejäetuna ei tunneks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X