320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Cantona hüppas kord ühele fännile jalaga näkku.
    Nii änksa oli see. See juhtus inglismaal.
    Ootan millal Eestis selline asi ära tehakse, sest Inglismaal on seda juab tehtud.

    Minge persse ohmud!!!
    See näitas lihtsalt cantona ebaproffesionaalsust. Ja ta sai selle eest ka rämedalt karistada! Noh ja kui juhtubki seda eestis mis siis saab???? Ma arvan, et jalgpall sellepärast mängimta ei jää! Narva president-treener läks hulluks kätte. Mis juhtus? Ta sai 8 mängu keeldu klubi hunniku trahvi ja tagatippu said viljandi käest sumpsi! Ja elu läheb edasi! ja ma usun et tartu väravavaht mängib kah edasi sõltumata sellest kas teda hüütakse dimaks, sibulaks, tiblaks või jumal teab kelleks! Ja kui ta laseb ennast sellest häirida ja eksib selle tõttu siis see näitab lihtsalt tema ebaproffesionaalsust.

    Kommentaar


      Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
      üle-eelmisel aastal? siis oli ju Tartus kaks Meistriliiga klubi. või te vahepeal ei olegi Tartusse mängudele jõudnud? ja see nimede panemine on samasugune vastase "töötlemine", mille poolt te ise olete. aga kohtuniku orientatsiooni omavoliline määratlemine on üks ebanormaalsemaid asju, mida ma kuulnud olen!
      Puust ette ja punaseks:

      Mis puutub siia see tihti ma Tartus mänge vaatamas käin? Sinu rahustuseks võin öelda, et käisin ka eelmisel aastal.

      Nimesid ei pandud mitte mängijatele, vaid see käis FCF-i fännide kohta.

      Mis puutub kellegi õrna hinge, siis küsimuse raskuspunktiks oli ikka see, et on igasuguseid publiku hulgas igal pool. Aga siin käib pidev tampimine kui pahad on FCF-i toetajad. Tehke silmad-kõrvad lahti enne kui lahmite.
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Jutt läheb küll Florast juba üsna kaugele, aga ma ei saa aru, kust tuleb see loll arusaam, et tribüünilt võib karjuda seda, mida sülg suhu toob, kui aga mängija sellele reageerib, on ta kohe "ebaproffesionaalne"? Tänaval sa ju ei sõima teisel inimesel nägu täis lihtsalt sellepärast, et ta sulle ei meeldi - miks see staadionil peaks teisiti olema? Fänniks olemine ei tõsta kedagi automaatselt teistest kõrgemale ja mängijaks olemine ei alanda teist inimest automaatselt süljetopsiks. Vastaste närvi ajamine on muidugi normaalne asi, aga seda saab teha ka nt vaimukuste abil, mitte ainult roppusi pritsides, ja pealegi kipub mõnel mehel omade toetamine suure räuskamise kõrval täitsa meelest minema. Aga noh, andke aga minna, kui endal sellest parem hakkab. Ainult et see ongi see IQ taseme jutt, mida Rein silmas pidas, ja seda on tõesti võimalik kõrvalt vaadates üsna kergesti ära määrata.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Jutt läheb küll Florast juba üsna kaugele, aga ma ei saa aru, kust tuleb see loll arusaam, et tribüünilt võib karjuda seda, mida sülg suhu toob, kui aga mängija sellele reageerib, on ta kohe "ebaproffesionaalne"? Tänaval sa ju ei sõima teisel inimesel nägu täis lihtsalt sellepärast, et ta sulle ei meeldi - miks see staadionil peaks teisiti olema? Fänniks olemine ei tõsta kedagi automaatselt teistest kõrgemale ja mängijaks olemine ei alanda teist inimest automaatselt süljetopsiks. Vastaste närvi ajamine on muidugi normaalne asi, aga seda saab teha ka nt vaimukuste abil, mitte ainult roppusi pritsides, ja pealegi kipub mõnel mehel omade toetamine suure räuskamise kõrval täitsa meelest minema. Aga noh, andke aga minna, kui endal sellest parem hakkab. Ainult et see ongi see IQ taseme jutt, mida Rein silmas pidas, ja seda on tõesti võimalik kõrvalt vaadates üsna kergesti ära määrata.
          kui tartu väravavahile öeldakse dima bilan siis see ongi vaimukas ju! Saage üle! Ostke endale huumori meel või neelake trammi!

          Kommentaar


            On rõõm olla Flora fänn, mõtleb Diana.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas reix Vaata postitust
              kui tartu väravavahile öeldakse dima bilan siis see ongi vaimukas ju! Saage üle! Ostke endale huumori meel või neelake trammi!
              Ja täiesti nõus, muide. Ongi vaimukas. Sibul või pede samas ei ole näiteks. Sellest rääkisingi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Kas Eesti jalgpallis on väljakul toimuv tõesti nii igav, et sellest midagi rääkida pole? Ma pole mitte kuskil teiste riikide-klubide foorumites näinud sõnagi sellest, mida keegi kuskil staadionil hüüdis. See ei huvitagi kedagi. Tundub, et Eestis erutab meeli rohkem just see, mitte väljakul toimuv.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Õige laupäeval saab flora pärnu käest kotti!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    On rõõm olla Flora fänn, mõtleb Diana.
                    On rõõm olla Flora fänn, kui mingid teatud inimesed otsivad alati põhjuseid, et meie kohta ikka midagi nummit öelda. Saite endale hea maiuspala hambusse tänu sellele kaklusele ja nüüd sai vist toit otsa ja justkui polegi midagi, mida närida? Ja selle tulemusena hakkate õhust asju võtma?

                    Selle Dima Bilani värgi pärast nokkimine oli muidugi tipp. Ma ei tea, pole sõnu.

                    Kommentaar


                      Osadel inimestel paraku puudub nähtavasti midagi sellist mida nimetatakse eluks, seega mängivad siin foorumis "isakesi". Hankige omale lapsed ja kasvatage neid kui on soovi kedagi hirmsasti "harida". Igal juhul - kõik Kadriorgu , karikas on meie !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Diana Vaata postitust
                        Selle Dima Bilani värgi pärast nokkimine oli muidugi tipp. Ma ei tea, pole sõnu.
                        Ärge täna vähemalt lapsi pekske
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          mõttetu nali.

                          aga mängust siis siiamaani:
                          Floral on kõvasti vedanud. Tartlased tahavad võitu kuidagi rohkem.
                          Usun siiski, et Flora võidab selle. Aksalu on kuradi hea.
                          Vaatasin vahepeal U17 EM poolfinaali Türgi ja Prantsusmaa vahel ja kurb on see, et need noored poisid näitavad masendavalt palju paremat jalgpalli kui meie karikafinalistid. Tehniliselt ollakse täiesti teisel tasemel.
                          Kurb
                          Kes võitis ?

                          Kommentaar


                            Flora


                            10101

                            Kommentaar


                              Ja nii ta ongi , Eesti jalgpalli karikavõitjaks 2008 tuli FC Flora
                              >>

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                Aga hea finaal oli: 4 väravat, 2 punast kaarti, 2 penaltit, 1 värav, mida ei loetud.
                                miinus see, et tulemus oli pärast 30 sekundit teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X