320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ootan huviga Flora ülivõimsa fänniarmaada põhjendusi, miks täna nr 5 bussile ei suudetud istuda ja Maarjamäele sõita? Levadia fännid olid oma koosseisus igatahes olemas, mis siis, et aia taga....

    Kommentaar


      maamesilane
      Ma olen Sillamäe, mitte "sillamäe" poolt ning elan Tallinnas.
      Nii ma arvasingi, et "mees" oled ainult siin, kui "värd`ks" nimetada vaja. Aga kui on vaja ka oma sõnade eest vastutada, siis oled esimene, kes põõsasse jookseb.

      Kommentaar


        Asjalik tegelane oled, Herd, et kohe siin esimesel tutvusel hakkad mehi kohtingule kutsuma. Rullnoka suhtumine see "tule õue ja vaata kas julged midagi öelda jne". Okei, head taasiseseisvuspäeva kõigile!

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Asjalik tegelane oled, Herd, et kohe siin esimesel tutvusel hakkad mehi kohtingule kutsuma. Rullnoka suhtumine see "tule õue ja vaata kas julged midagi öelda jne". Okei, head taasiseseisvuspäeva kõigile!
          Kahjuks minu kasvatus ei luba mul pealt vaadata, kuidas mingi tundmatu, mind "värd`ks" nimetab. Sinu postitusest jääb mulje, et sinu jaoks on see täiesti vastuvõetav.
          Siin peidubki põhjus, et järjest rohkem ning rohkem eesti naisi otsib endale silmarõõmu välismaalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas The Herd Vaata postitust
            Kahjuks minu kasvatus ei luba mul pealt vaadata, kuidas mingi tundmatu, mind "värd`ks" nimetab. Sinu postitusest jääb mulje, et sinu jaoks on see täiesti vastuvõetav.
            Siin peidubki põhjus, et järjest rohkem ning rohkem eesti naisi otsib endale silmarõõmu välismaalt.
            Hahaa. Loogika rändab sul igatahes huvitavaid radu pidi. Fakt on aga see, et oma väikeses luulereakeses alustasid sa ise laimamist. Et florakatel pole mune vms. Nii et pole sa siin mingi süütu lambuke, ikka vastupidi.

            Kommentaar


              Kas ma olen väitnud vastupidist? Kuid, mul on olemas alus selleks, et seda väita kuna flora fännid kardavad isegi Sillamäele külla tulla.
              Meie võistkonnal on aga alati tugev fännide toetus taga, isegi flora kodusel väljakul.
              Mis õigusega aga tema nimetab mind "värd`ks"?
              Kui ta soovib midagi vastupidist tõestada, siis olgu meheks ning öelgu seda mulle näkku.
              Pole vaja eriti kõva "mees" olla, et siin solvata.
              Mees suudab alati kaitsta oma tõekspidamisi. Suudab kaitsta seda, mis talle oluline on.

              Kommentaar


                Tra küll, rääkige parem mängust või vahetage msn-i aadresse ja jätkake seal!

                Kommentaar


                  No selge. Korraldage siis koos üks Sillamäe vs Flora tantsupidu ning saage kõik õnnelikuks. Mina kummagi meeskonna poolehoidja pole, seega võin rahus tähtpäeva edasi nautida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                    Mis õigusega aga tema nimetab mind "värd`ks"?
                    Sõnavabadus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      No selge. Korraldage siis koos üks Sillamäe vs Flora tantsupidu ning saage kõik õnnelikuks. Mina kummagi meeskonna poolehoidja pole, seega võin rahus tähtpäeva edasi nautida
                      Ilusat Taasiseseisvumispäeva sulle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                        Sõnavabadus
                        Minu mentaliteet ei luba mul SELLIST sõnavabadust aksepteerida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                          Maamesilane ning Gert
                          Elan A le Coq´st umbes 300 m. kaugusel ning loodan teiega kohtuda.
                          Äkki suudate seda ka mulle näkku öelda ning ka oma sõnade eest vastutada?
                          Mitte et ma seda pahaga oleksin öelnud, ära nüüd närvi kah mine

                          Kommentaar


                            Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                            ....
                            Mis õigusega aga tema nimetab mind "värd`ks"?
                            Kui ta soovib midagi vastupidist tõestada, siis olgu meheks ning öelgu seda mulle näkku.
                            Pole vaja eriti kõva "mees" olla, et siin solvata.
                            Mees suudab alati kaitsta oma tõekspidamisi. Suudab kaitsta seda, mis talle oluline on.
                            Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                            Minu mentaliteet ei luba mul SELLIST sõnavabadust aksepteerida.
                            Tahad kaitsta oma tõekspidamisi nagu Breivik?
                            Kulla mees rahune maha.

                            Ja kui sulle tõesti tundus antud solvamine tõsise õiguste rikkumisena siis pöördu politsei poole. Võtavad menetlusse küll. Ja on kohus selle eest ka trahve määranud...

                            Või sa eelistad erapooletule kolmanda osapoole hinnangule isiklikku kättemaksu?
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Ootan huviga Flora ülivõimsa fänniarmaada põhjendusi, miks täna nr 5 bussile ei suudetud istuda ja Maarjamäele sõita? Levadia fännid olid oma koosseisus igatahes olemas, mis siis, et aia taga....
                              Flora fännigrupp oli ju täitsa olemas, aga häält ei tehtud...
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                                Kas ma olen väitnud vastupidist? Kuid, mul on olemas alus selleks, et seda väita kuna flora fännid kardavad isegi Sillamäele külla tulla.
                                Meie võistkonnal on aga alati tugev fännide toetus taga, isegi flora kodusel väljakul.
                                Mis õigusega aga tema nimetab mind "värd`ks"?
                                Kui ta soovib midagi vastupidist tõestada, siis olgu meheks ning öelgu seda mulle näkku.
                                Pole vaja eriti kõva "mees" olla, et siin solvata.
                                Mees suudab alati kaitsta oma tõekspidamisi. Suudab kaitsta seda, mis talle oluline on.
                                Eestis on toimunud ainult 2 märkimisväärset fännide väljasõitu , mõlemad Florakate omad ja just Sillamäele - millest sa üldse räägid ?
                                paistad olevat suur õilishing, keegi ütleb paha sõna su kohta ning oled kohe sügavalt ja pikalt solvunud ?
                                kindlasti pole sellisel juhul foorumid kohad kus arvamust avaldada, saad edaspidigi enda kohta palju iseloomustavaid nimi- ja omadussõnu kuulda
                                nagu kõik teisedki, sealhulgas loomulikult ma isegi

                                aga hakata rääkima enda kodusest kasvatusest ...
                                kui pedagoogiline ...
                                kui igav ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X