320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tehke parem mingi teema "Tippklassi huumor" vms ja pange need lahmivad postitused sinna. Saab vähemalt hommikul kohe tuju heaks
    Eestlastel on selle kohta ütlus - Pada söimab katelt, ühed mustad mölemad.

    Kommentaar


      Ma juba mitmendat korda võtan hommikukohvi kõrvale lehe asemel selle foorumi lahti Meelt lahutav.....
      Nõmme Uskumatud!!!

      Kommentaar


        to Alarikh. Sina ja su sugulased ja tuttavad, kes väidetavasti on siin sündinud ja siin elavad olete see kõige suurem rämps kui te ei ole suutnud eestit omaks võtta,keelt selgeks õppida ja üldse lojaalne olla. Mul on palju sõpru ja tuttavaid venelasi kes elavad venemaal ja nad väga normaalsed inimesed ja mõistavad ka teiesugused sissetungijad hukka.Kuidas teile kohale ei jõua,et sellise mentaliteedi ja mõtlemisega inimesi nagu teie, kunagi armastama ei hakata. Te ei ole siin teretulnud ja palun kolige siit kusagile mujale kus teil omal rohkem meeldiks ja teile sõbralikum elu oleks.

        Kommentaar


          now playing:

          Sõpruse puiestee - Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Kirjutasin juba enne, kuid siis kustutasin. Inimesed, kes te sõimate teisi keeleküsimustes. Palun-palun austage seda keelt vähemalt ise ja vaadake natukenegi, mida ja kuidas Te kirjutate. Trükiviga on mõistetav, kuid pidev pasandamine mitte. Eriti silmakirjalik on sõimata kedagi teist ja siis ise keelele sülitada. Asja, mis on Teile sõnades ja näiliselt kallis, võiks hellalt kohelda.

            Teema osas: nõustun Mayhemiga, yheksa ja Siimphotoga.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              zaz - nagu juba mitu korda olen kirjutanud: MA KURAT EI TEADNUD ET TA NAINE ON!
              Yheksa pole siin ainuke naine keda sa sõimasid ja molli lubasid anda.
              Tean vähemalt ühte õrnemasoo esindajat kellele sa ka siin foorumis just kõige ilusamaid sõnu pole kinkinud.
              Mind ei häiri kui sa mind sõimad või molli lubad anda, aga inimesi keda sa ei tunne, nendega võiksid natuke viisakam olla.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Mõned ajad tagasi avasin foorumis teema FCFlora ja lugesin klubi tegemistest. Tore oli. Mitte et ma fänn vms oleksin, oh ei (Tartlane), aga tore oli ikkagi lugeda. Nüüd aga loen sitta. Mõttetuid lahmivaid kommentaare, mõistliku argumenteerimise asemel teisi ründavaid postitusi. Tehke ehk uus teema või rahunege maha.
                Alarikh kirjutab ilusas eesti keeles,toetab Levadiat, tore.
                Ballack toetab Florat, tore.
                Tore pole aga see, et mingi turpi sõitmise teema on olulisem kui jalgpall? nagu mida v***u?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                  Tore pole aga see, et mingi turpi sõitmise teema on olulisem kui jalgpall? nagu mida v***u?
                  see pidavat ju jalgpallikultuur olema, mida tasuks läänelt üle võtta
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Alarikh

                    See, et sa siin sündinud oled, ei anna sulle absoluutselt mitte mingeid privileege. Genfi konventsiooni kohaselt ei tohi okupeeriv riik okupeeritavat riiki okupantidega asustada. Selle kohaselt peaksite te kõik oma kohvrid pakkima ja tagasi oma kodumaale sõitma. Võib ka tsiviliseeritud korras, mitte loomavagunites, millega te eestlasi transportisite.

                    Rahvusvahelised õigused on teile koguaeg tume maa olnud, küll aga oskate seda teistelt nõuda. Nutta ja halada, kuidas teid diskrimineeritakse kõikjal ja alati.

                    Mina sinu tuttavatest Euroopas midagi ei tea, aga mul on palju tuttavaid-sõpru Saksamaal ja seal peetakse teid küll täielikeks prussakateks. Üks Vene ajakirjanik on seda isegi öelnud, miks Vene migrante kuskil ei sallita ja põhjus pole mitte põlisasukates. Küllap oled isegi kursis oma edumeelsete rahvuskaaslasest ajakirjanike üllitistega. Tähendab nendega, keda Putin veel pole jõudnud lasta maha tappa.

                    Flora teemast läheb see nüüd väga välja, aga üks üleliigne postitus nende eelmiste kõrval ei muuda ka enam midagi.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      rein - billy_t'le ma hetkel ei mäleta et oleks öelnud et talle endale annaks molli......
                      Miks sa arvad, et ma billy_t silmas pidasin?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack
                        keda siis?

                        Mõni tahab veel foorumis ka anonüümne olla, erinevalt meist
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Miks sa arvad, et ma billy_t silmas pidasin?
                          mingis teemas lasete juba pulmakelladel kõlada ja siis teed nii üllatunud näo pähe?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Tule taevas appi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack
                              martin - ajakirjanikel pole siin ka mitte millegi üle hõisata. kirjavigu neilgi rohkem kui 5 aastasel. tee üleüldse vahet õigekirjal ja keeleoskusel. foorumis ma jah ei jälgi üldse õigekirja (paljud seda teevad üldse?).
                              Loe Martini postitus uuesti läbi. Õigekirja ta silmas ei pidanudki, sinu bläädid ja nahuid on eesti keele peale sülitamine...

                              Teema kohta siis pada-katel
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                                to Alarikh. Sina ja su sugulased ja tuttavad, kes väidetavasti on siin sündinud ja siin elavad olete see kõige suurem rämps kui te ei ole suutnud eestit omaks võtta,keelt selgeks õppida ja üldse lojaalne olla. Mul on palju sõpru ja tuttavaid venelasi kes elavad venemaal ja nad väga normaalsed inimesed ja mõistavad ka teiesugused sissetungijad hukka.Kuidas teile kohale ei jõua,et sellise mentaliteedi ja mõtlemisega inimesi nagu teie, kunagi armastama ei hakata. Te ei ole siin teretulnud ja palun kolige siit kusagile mujale kus teil omal rohkem meeldiks ja teile sõbralikum elu oleks.
                                Vastan vaid sulle sest tundub et Nahkpele, Bollockile, Senile jne ei ole mõtet üritada midagi seletada.
                                "ei ole suutnud eestit omaks võtta,keelt selgeks õppida ja üldse lojaalne olla" -Mida sa üldse tead minust? Ma mitte kunagi ei ole kirjutanud MIDAGI Eesti, Eestlaste vms vastu. Toetan Eesti meeskonda staadionitel. Ma õppisin riigikeelt mitte koolis vaid tänu mu Eestlastest sõbradele. Mu jaoks on siin elu piisavalt sõbralik. Mu Eestlastest sugulased sündisid siin mitu sada aastat tagasi. Mul on siin palju Eestlasi ja Venelasi kellega saan super läbi.

                                Imelik et sa tegid selliseid järeldusi minu suhtes AINULT sellepärast et ma ei talu inimesi kes vihkavad Venelasi ainult sellepärast et nad on Venelased ja et ma ei karda sellest rääkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X