320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    1.04.2002 FC Flora Tallinn - JK Trans Narva 1-6 A. Le Coq Arena
    Mitte et see kuidagi teemasse puutuks, pigem vast rubriiki "kasutud teadmised", aga kas selles kohtumises ei sahistanud mitte Flora võrku ka meie suur tulevikulootus (tollal 16-a. ja kõigest pohhui), kes viimati Norn Ironi vv-i kaugelt pommitatades häbistas?
    Mingi udune pilt oleks nagu silme ees. Löök ei olnud ka just väga lähedalt mu meelest.

    Kommentaar


      Jep, Meistriliiga debüüt – http://www.ohtuleht.ee/120682

      «See mäng jääb elu lõpuni meelde,» meenutab Kink ligi aasta hiljem. «Hooaja eel oli mul Pohlakuga juttu Florasse tulekust. Ta ei uskunud, et veel meistriliigas hakkama saan. Näitasin, et saan küll.»

      Kommentaar


        Kas Aivar teeb täna ülemise tasandi oma võtmekesega lahti või peavad hiljem jõudjad vihma käes istuma?

        Kommentaar


          Gruznov oli kohtumise eel endise narvalase ja eilse vastase Jevgeni Novikoviga kihla vedades Transi 2:0 edule lootnud. Nüüd pidi ta kukalt kratsima: “Mis teha, ei vedanud mul! Alahindasin meie võimeid!”

          No ühtlasi tuleb tõdeda, et Guznovi puhul pole asi üheksa ja poole aastaga põrmugi muutunud...

          Kommentaar


            Elagu valitsev Eesti Meister!
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              paluks ikka enne cl'i publiku seas olnutel siia muljetama tulla, et kuda siis mäng oli
              slimm.ee

              Kommentaar


                Flora võitis selle mängu nii läbi ussimunni kui vähegi saab. Viimased 30 minutit ei suutnud Flora absoluutselt mitte midagi luua ja vaevalt kontrolliti kohati palli. Kaljul oli võimalusi kõvasti, kahjuks ei suudetud aga ära lüüa...

                Kommentaar


                  Külm oli ja sadas vahepeal kohutavalt.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    valdava enamuse ajast mõtisklesin, et mille pärast ma seda mängu küll vaatan - algus, ca 15-20 minutit, oli kohutav. Jumala eest ärge avanege, ärge liikuge pallile vastu... äkki on kellegil võimalus sööta või nii, äkki tekib mingi liikumine, äkki tekivad mingid koridorid, äkki tekib mingi teravus. Siis mingi 10-15 mintsaks Kalju muutus passiivseks ja Flora trikitas keskväljal söötudega aga ei ühti rohkemat. Kütt pidanuks väravalöögi ära võtma - vist ei uskunud, et vastane pallile pihta saab. No päris tõsiselt - 10-st löögist 7 oli pallipoistele, kahel juhul ei saadud pallile pihta ja ühel korral lendas pall väravani välja.
                    Teisel poolajal oli Kalju aktiivsem pool ning nii mõnigi hea võimalus tekkis. Neemelo oli kui buldooser - kattis kehaga palli ning üritas mingit söödumängu eesliinis tekitada. Pedõk oli paaril korral kindel ning... esimisel poolajal tõrjus palli, mis tundus juba võrgus olevat - lööjaks oli Ze Le Ninja.

                    rohkem ei viitsi kirjutada. ilm oli sitt, mäng ka.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ütleks lühidalt, teine poolaeg mängis Flora sama sitalt kui oli mängukorraldus publikule.
                      Sama teema, mis alles hiljuti, kui Euromängudele saabus Vutiliidu tšinovnikutele üllatavalt palju rahvast.

                      Esiteks järjekord, kus viimased said sisenetud esimese poolaja lõpuks kuna piletimüüjaid ja avatud väravaid oli ainult üks.

                      Teiseks üleolevalt väärakas suhtumine publikusse, eriti Flora oma fännidesse, kes on sunnitud jätkuvalt fännisektorisse ronima, teisi pealtvaatajaid segades, läbi tooliderea, mitte sisenema sektorisse läbi loomulikuks sisenemiseks ehitatud koridori ja ukse kaudu.
                      Pange lint mitte koridori ette, vaid fännisektorisse viiva uksekäigu taha, lambad.

                      Turvalt küsides, oli vastus, et juhised tulevad ülevaltpoolt, uks on lukus, võtit pole...tähendab, pohhuistlik suhtumine fännidesse tuleb ikkagi ülevaltpoolt.

                      Ei ole Flora kodumängude organisaatorite tase oodata mängule ja teenindada 725 huvilist, tase kannatab välja 225 pealtvaatajat maksimaalselt... kui sedagi.

                      Staadion võib olla poolik, läbitilkuva katusega, publikule mõeldes halvasti ehitatatud aga perfektselt sujuva mängukorraldusega on võimalik need vead kõik marginaalseks minimeerida.

                      Kurb ja võõrastav, eriti kui lasta võrdluseks silme eest läbi need korrad, mil mujal, publikut väärtustavate, vutiriikide staadionitel viibitud.

                      Saksa vutituristid otsisid fännipoodi, miks meil seda siiani pole?

                      Kommentaar


                        Selline võistkond on valitsev Eesti meister ning tänasest suurim tiitlinõudleja? Kahe mängu kokkuvõttes oldi Kaljust ikka nii palju sitemad. Mängu iseloomustab kõige enam see, et Kert Kütil ei tulnud teha mängu jooksul mitte ühtegi tõrjet. Aga kui ise oma domineerimist ei suuda väravateks realiseerida, siis ei saagi enamat punktiteta jäämisest. Mängijatele pole ühtegi etteheidet, kõik mängisid väga hästi ning ma olen üpris kindel, et sellise mänguga Flora täiseduga ei lõpeta kohe kuidagi.

                        See kuidas läbi ussi munni neid Flora kodumänge korraldatakse on muidugi omaette nali, häbi Eesti suurim klubi!

                        Kommentaar


                          Mäng oli kehva tõesti Flora poolelt, aga jalgpallis ilu eest punkte ei anta. Loeb ikka ja ainult see, kes palli(d) väravasse ära lööb.

                          Natuke kõhe tunne on muidugi Flora praegust alavormi vaadates viimasele ringile vastu minna.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Läbi ussimunni küll aga võit on võit ja kõik on jällegi enda kätes!
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Mnjah! Midagi pole öelda täna olid kõik jumalad Flora poolt. Niivõrd sita mänguga teenitud kolm punni, seda ei mäleta isegi minu silmad.
                              Esimene poolaeg oli veel kuidagi moodi seeditav aga teine lihtsalt JUBE. Jah õnneks pole jalgpall iluuisutamine ,kus stiili eest punkte antakse. Stiili poolest oleks Flora täna suure nulli saanud . Mind teeb murelikuks see ,et mängupilt oli sama kehv või isegi hullem ,kui Hiiul ja Reimi Martin võib mulle rääkida ,mida tahes ,et kolm silma on tähtsamast tähtsam ( tean seda isegi ) aga sellise mänguga me meistriks ei tule .
                              Kuigi saime tähtsad punktid ei tundnud ma seekord täit võidurõõmu. Selle asemel ,et mängida ja võidelda, venitasime kummi ja simuleerisime nagi mingid hädapätakad. Jätke kutid meelde ,et minu silmis te sellise mänguga lugupidamist ei teeni. Oleks kohtunik Tarajev rohkem munadega kohtunik siis oleks meil kummi venitamisega juba ammu paar kollast võinud olla. Muideks kohtunikust nii palju ,et kuigi hoidis suht kindlat joont ( vigu ei vilista ) siis selle mängu jaoks ta valmis ei olnud. Tal pole seda taset ,mis vastab Eesti liiga tipptasemele. Veel ei ole võibolla areneb veel .molodoi !
                              Tuleb tunnistada ,et Kalju on Meistrikatest teinud see hooaeg tõeliselt põneva seriaali ,mille kuminatsiooni ei oska praegu veel keegi kindlalt ette näha .
                              Laupäeval ei tule ka Tartus midagi kergelt olen selles üsna kindel aga see võit peaks siiski natuke enesekindlst taastama. Loodame parimat ja nüüd ei tohi enam mingeid punkte kaotada ,sest tundub ,et Kalju sellises hoos ,et siin ei jäeta enam midagi juhuse hooleks.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Mängu iseloomustab kõige enam see, et Kert Kütil ei tulnud teha mängu jooksul mitte ühtegi tõrjet.
                                No tuli ikka küll, esimesel poolajal võttis ikka päris korraliku löögi ära, aga küllap olid samal ajal koos "sõpradega" oma roosa teki alla ja seepärast jäi nägemata Homod
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X