320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängust kah. 1. poolaeg oli üsna unine ja uimane, ei osatud palliga midagi teha. 1 värav ikkagi löödi, see aga kohe mängu alguses. Kalevil oli palju häid võimalusi, kuid nende arusaamatus omavahel ja kehvad löögid hoidsid Kalevi kuival.

    2. poolaeg oli natuke kiirem ja oldi juba kergelt üles ärganud. Kalev otsis oma võimalusi, aga lõime 2-0. Siis aga järgnes paanika: Pedõk pani paska ja lõpuks tuli penalti, mille Kalev realiseeris. Siis saime enam-vähem mängumootori lõpuks ikkagi käima ja lõime 2 väravat.
    Ausalt öeldes, Flora tegi kehva mängu.
    Seis oleks pidanud jääma umbes 6-0.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack
      alarikh

      Eesti keelt ei oska, siis mingu putsi kah. nahui nad elavad siin üldse? riigikeel ja ei oska? kaua nad siin elanud on? pane tähele et 10 aasta pärast hakkab asi teil väga sitaks kätte ära minema kuna vene keelt oskav põlvkond hakkab ära kaduma ja asemele tuleb see kes ei räägi seda. vaatame kuidas te tööl siis hakkama saate. äkki kurdate jälle et diskrimineeritakse et eestlased ei räägi venekeeles. asi on sellekohapealt palju hullem kui arvata oskate.


      bljäääääd
      Tänasel Flora- Kalevi mängul tegin paar huvitavat tähelepanekut.
      1. Vanade fännide hulk on päris väikseks jäänud. Isegi nn need käeviibutajad olid kohal suurema seltskonnaga. Iseenesest on positiivne kui pidevaid mängudel käijaid juurde tuleb.
      2. Ükskäeviibutaja karjus sellel ajal kui Hermanson müüri paika pani ja ühte Jura nimelist mängijat juhendas- Jura, vse nasha... (loe:edasi kolmadat punkti).
      3. Osad florakad suhtlesid platsil omavahel vene keeles . Mis värk on? Kas nad ei austa Eesti Vabariiki? Või ei oska nad eesti keelt? Või on nüüd floras töökeeleks vene keel? Miks nad Levadias , Transis või mõnes muus tiblade klubis ei mängi?


      Mängu kohta kah. Esimene poolaeg ja teise algus mängiti kui võrdne võrdsega. Omad võimalused olid mõlemal poolel. Teisel poolajal pääses flora parim füüsis maksma ja siis ei olnud enam midagi teha. Viimane Posti värav oli ilus. Kalevi poolel üllatas positiivselt Televinov kuigi lõpus oli ka tema täitsa läbi.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ahjaa, Evu võitis endale Flora särgi.
        slimm.ee

        Kommentaar


          kurat, mul oli lava hirm, vasakule risti ei töödanud. paremale latti töötas.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Minu meelest on väga debiilne hakata siin inimesi niimoodi lahterdama. Igast rahvusest leidub inimesi, kes on kas nõdrameelsed või siis puudub neil igasugune normaalne mõttetegevus. Ballack, ma ei mõista, miks sa nii ülbelt kõigesse suhtud. Flora satsis oli täna väga mitu vene nimega mängumeest - Pedõk, Sido ja Mosnikov näiteks suhtlesid teineteisega vene keeles terve mängu jooksul. Sina, kui eestimeelne ja keelne "venelaste" vihkaja ei tohiks ju seda sallida. Mis sa nüüd siis peale hakkad, kütad turpsi? Mõtle teinekord, mida ja kuidas sa seda ütled. Ära allu igasugustele provokatsioonidele ja sõima teisitimõtlejaid mingiteks värdjateks, tibladeks ja muudeks sellisteks olevusteks. Kui sa pole veel aru saanud, siis mõni foorumlane proovib sind meelega närvi ajada, kuna sa ei suuda normaalselt provokatsioonile reageerida. Rusikad ja perse saatmine ei ole alati võimalus. Võta ennast natukene käsile!

            Tänase mängu kohta polegi nagu midagi öelda. Kalev üritas, omas võimalusi, samas Flora oli selgelt üle. Kohati tundus, et sellised tulevikulootused nagu Anier, Mosnikov, jms. olid ikka väga kuses. Anier ei saanud vahepeal mitte midagi aru. Kalevi poole pealt üllatas Televinov - ilusti võitles, kuid lõpus väsis. Lisaks üks päris hea sähvatus Ervin Stüfilt - kes kaugelt peale põrutas. Tikenberg oli kuidagi loid ja aeglane, ei saanud kohe kuidagi hakkama. Kams oleks võinud muidugi kohe alguses kiirelt kübara ära lüüa, kuid iluväravale rohkem ei järgnenud. Publikut oli ka muidugi hädiselt vähe.

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Minu meelest on väga debiilne hakata siin inimesi niimoodi lahterdama. Igast rahvusest leidub inimesi, kes on kas nõdrameelsed või siis puudub neil igasugune normaalne mõttetegevus. Ballack, ma ei mõista, miks sa nii ülbelt kõigesse suhtud. Flora satsis oli täna väga mitu vene nimega mängumeest - Pedõk, Sido ja Mosnikov näiteks suhtlesid teineteisega vene keeles terve mängu jooksul. Sina, kui eestimeelne ja keelne "venelaste" vihkaja ei tohiks ju seda sallida. Mis sa nüüd siis peale hakkad, kütad turpsi? Mõtle teinekord, mida ja kuidas sa seda ütled. Ära allu igasugustele provokatsioonidele ja sõima teisitimõtlejaid mingiteks värdjateks, tibladeks ja muudeks sellisteks olevusteks. Kui sa pole veel aru saanud, siis mõni foorumlane proovib sind meelega närvi ajada, kuna sa ei suuda normaalselt provokatsioonile reageerida. Rusikad ja perse saatmine ei ole alati võimalus. Võta ennast natukene käsile!
              Respect, Silver.

              Kommentaar


                EJL-i mitteametlikus protkollis on 200 pealtvaatajat. No kohe mitte ei olnud ju.

                Kommentaar


                  Rohkem oli.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Floral on sel hooajal mingi imelik tendents, et kuidagi väga aeglaselt saadakse end käima. Tihtilugu on esimesed poolajad nagu sisseelamiseks ja teisel poolajal võetakse parema füüsise pealt lihtsalt oma. Tabeli alumise otsaga mängides see muret ei tekita, aga ülemise poolega madistades peab ikka terve mängu 100% andma. Või see on Pasi uus käekiri?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      marcello - ma olen ise kuulnud kuidas martin bljääd ütleb (martin, meenub kuidas me nägime üksteist endises old captonis koos sakslannadega? viimane kord kui sind reaalselt nägin).
                      Märjad unenäod jäägu ikka voodisse, kulla noormees. Ja, Helga, spritzen! Sakslannad, mingi tundmatu koht ja topeltkohting ballackuga? Komöödia või armastus. Panustan esimesele. Muide, selle postitusega meenub kohe see ja selgituseks see.

                      Kuid ma tahaks siinkohal põrutada ka teemasse ja kiita Florat. Hooaja alguses oleks ma neile küllaltki kindlat medalit pakkunud, kuid mitte seda kuldset. Pasi on aga mõned täielikud puujalad ja poole kohaga jalgpallurid imeliselt tööle pannud ning tüübid rabelevad ikka tohutult. Hoian pöialt, et Euroopas tuleks vähegi mängitavamad vastased, sest tahaks mõnda edukat kodumaist klubi näha ja tõenäoliselt on Floral kõige paremad võimalused üllatamiseks.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Tore, et minuga-mittekunagi-nõus-olev inimene on minuga nõus.

                        FLORA - KULD ON MEIE!
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Pasi on aga mõned täielikud puujalad ja poole kohaga jalgpallurid imeliselt tööle pannud ning tüübid rabelevad ikka tohutult.
                          Keda sa nende puujalgade all silmas pead?
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            kindlasti ei pidanud ta silmas sander posti, sest post on teadupärast eesti (võib-olla ka kogu euroopa) kõige graatsiliseim mängija.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              kindlasti ei pidanud ta silmas sander posti, sest post on teadupärast eesti (võib-olla ka kogu euroopa) kõige graatsiliseim mängija.
                              Post oli juba Elvas ja Tulevikus mängides üsna resultatiivne. Siis ta koht väljakul varieerus ka tublisti - keskkaitsjast poolkaitsja ja ründajani. Väravatelöömine pole tema jaoks küll mingi avastus. Ja milleks selline iroonia graatsilisuse aadressil? Graatsia eest punkte ja väravaid ei anta. Post on resultatiivne ja see on kõige olulisem.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Post on resultatiivne ja see on kõige olulisem.
                                Aga kuhu sa rahvuse ja eesti keel oskuse unustasid?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X