320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Mängu iseloomustab kõige enam see, et Kert Kütil ei tulnud teha mängu jooksul mitte ühtegi tõrjet.
    Ma nüüd ei taha Flora rünnakut kuidagi kiita, kuid ühele viiekastijoonelt tulnud pommile (oli äkki nurgalöögijärgsest olukorrast) jäi ta ilusti ette. See olukord oli värava järel ilmselt ohtlikkuselt nr 2 situatsioon mängus.

    edit: Rein krt

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Ma nüüd ei taha Flora rünnakut kuidagi kiita, kuid ühele viiekastijoonelt tulnud pommile (oli äkki nurgalöögijärgsest olukorrast) jäi ta ilusti ette. See olukord oli värava järel ilmselt ohtlikkuselt nr 2 situatsioon mängus.
      See oli vist see Midtgardeni löök. Üldiselt see on juba jah kunstiline liialdus, et Kütil mitte midagi teha ei olnud.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Mängijatele pole ühtegi etteheidet, kõik mängisid väga hästi ning ma olen üpris kindel, et sellise mänguga Flora täiseduga ei lõpeta kohe kuidagi.
        eat my shorts - ainukene teie taktika oli pikk pall ette ning siis tegi Neemelo end laiaks ja suunas tihti päris osavalt palli edasi ja vsjo (mom). See ninjago oli ka veel kuidagi arvestatav, kuid enamus teie mängijatest tegid rohkem valesööte, kui õigeid... vahetusest sisse tulnud Sergei de Rehhov (nagu mikrihääl ütles) näitas ainukesena sellist liikumist, mis on jalgpallurile kohane.

        kui minu teha oleks, siis annaksin esikoha Lasnamäe Ajaxile, sest ma pole ühtegi nende mängu näinud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          eat my shorts - ainukene teie taktika oli pikk pall ette ning siis tegi Neemelo end laiaks ja suunas tihti päris osavalt palli edasi ja vsjo (mom). See ninjago oli ka veel kuidagi arvestatav, kuid enamus teie mängijatest tegid rohkem valesööte, kui õigeid... vahetusest sisse tulnud Sergei de Rehhov (nagu mikrihääl ütles) näitas ainukesena sellist liikumist, mis on jalgpallurile kohane.

          kui minu teha oleks, siis annaksin esikoha Lasnamäe Ajaxile, sest ma pole ühtegi nende mängu näinud.
          Äärmiselt nõus sinuga.Ainuke mäng mida võiks tegelikult ka jalgpalliks nimetada see hooaeg meistriliigas oli Flora vs Kalju 3:3 lõppenud viik.
          Mina olen loobunud peale paari viimast mängu meistriliiga mänge kohapeal vaatamas käimisest.Sarnast toksimist näeksin ma ka 4.ndas liigas.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Äärmiselt nõus sinuga.Ainuke mäng mida võiks tegelikult ka jalgpalliks nimetada see hooaeg meistriliigas oli Flora vs Kalju 3:3 lõppenud viik.
            Mina olen loobunud peale paari viimast mängu meistriliiga mänge kohapeal vaatamas käimisest.Sarnast toksimist näeksin ma ka 4.ndas liigas.
            Aasta kõige idiootsem, pessimistlikum ning rumalam postitus. Ära enam tee!

            Kommentaar


              Kahele viimasele postitusele (enne nurmalnat), siis te olete lihtsalt debiilikud, minge vaadake pubis mõnd tippvutti! Ma usun, et minust üht suurimat kritiseerijat koduvutis väga ei leidu ja kui ma ikka ütlen, et oli viisakas, siis ka oli viisakas. Ja mis pikal pallil viga on?

              Kommentaar


                Kalju mängis Flora vastu selgelt oma tugevuse peale. Kui ees on Viikmäe ja Neemelo, siis miks ei peaks nad pika palliga mängima?! Pigem peaks kriitikat saama Flora, kes viimased 30 minutit reaalselt ainult paanikas pikalt puhtaks lõid selleasemel, et äärte kaudu oma rünnakut üles võtta ja Kalju kõrgele tõusnud kaitseliini ära karistada....

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ma usun, et minust üht suurimat kritiseerijat koduvutis väga ei leidu ja kui ma ikka ütlen, et oli viisakas, siis ka oli viisakas.
                  Ühtlasi on selgunud ka foorumi suurim egoist, peale counti muidugi.

                  Kommentaar


                    Palju önne mängu korraldajale (st Florale) selle puhul, et publikut ülemisele tribüüniosale ei lastud. Järgmine kord kui mäng satub vihmasele ilmale, siis jääb suur hulk publikut lihtsalt koju, sest kes ikka viitsib pea 2 tundi vihma käes istuda. Kodus diivanil vihma ju ei saja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Kas Aivar teeb täna ülemise tasandi oma võtmekesega lahti või peavad hiljem jõudjad vihma käes istuma?
                      Läks nii nagu minema pidi. Sadagu või pussnuge, aga ülemisele korrusele EI TOHI KEDAGI LASTA!

                      Kommentaar


                        Suhteliselt nõme oli tõesti. Teeme kõik selle nimel, et vaataja enam Meistriliiga mängu edaspidi ei külastaks. Saab "omade" seltsis suurel staadionil mängu nautida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                          Suhteliselt nõme oli tõesti. Teeme kõik selle nimel, et vaataja enam Meistriliiga mängu edaspidi ei külastaks. Saab "omade" seltsis suurel staadionil mängu nautida.
                          Fännika alune koridor oli ka taaskord kinni... Ja piletitädisid oli ainult üks, teine oli tervislikel põhjustel ära... Pange siis krt Ljuba kassasse kui kedagi teist ei ole, aga et see järjekorra jama ükskord lõppeks (toetajakaardiga pääses õnneks seismata sisse).

                          Võit oli tore, aga teise poolaja mängupildi põhjal on tiitel endiselt sama kaugel kui Kuu Maast (Narva, Levadia, Sillamäega, Paidega mängimata).

                          Müts maha Pedõki ees, kes lonkas valdava osa teisest poolajast, kuid pidas lõpuni vastu.
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            Ühtlasi on selgunud ka foorumi suurim egoist, peale counti muidugi.
                            Egoism ei pidanud paha omadus olevat

                            Aga no tõesti, mida eelkõnelejad siis Eesti meistrivõistlustest ootavad, on ju ilmselge, et meie tase on üks Euroopa nõrgimaid, seega on ka loomulik, et erilist mänguilu väljakutel ei pakuta. Minu arvates mängis Kalju isegi üle oma võimete, ja sellist lauset ei ole minu suust selliseid sõnu pole enne tulnud. Ainuke, mille üle natuke viriseda võiks, oli see, et me ei üritanud kaugelt eriti peale lüüa ning mängu algusega andsime Pedõkile mängukindluse. Pikk pall oli sellistes tingimustes väga õige, arvestades seda, kes meil tipus on ja see tõi ka asjalikult olukordi, mida küll ära ei löödud, aga taktika kohapealt küll midagi halba öelda ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Kalju mängis Flora vastu selgelt oma tugevuse peale. Kui ees on Viikmäe ja Neemelo, siis miks ei peaks nad pika palliga mängima?! Pigem peaks kriitikat saama Flora, kes viimased 30 minutit reaalselt ainult paanikas pikalt puhtaks lõid selleasemel, et äärte kaudu oma rünnakut üles võtta ja Kalju kõrgele tõusnud kaitseliini ära karistada....
                              no tegelikult ei ole raske ühel keskvälja mehel äärele appi minna, et palliga mehel oleks vähemalt kaks sööduvõimalust + siis veel huupi kõrget panna.
                              ja nende liikumiste peale ei peagi söötma - see liikumine ise tekitab juba mujal õhku juurde ning vastaste kaitseliin tõmmatakse ribadekes. panimaješ?

                              lisaks sellele kui sul tuleb keegi ennast+1 pakkuma, avaneb (prostist ei räägi, veel), siis ei pea ka pikka palli panema, ei pea mingit keerulist lahendit mõtlema, ei pea erilist tehnikat olema... silmad lahti ja jalad liikuma - noh lühidalt öeldes on mängige jalgpalli, mitte võrkpalli.

                              Florale muidugi nõnda palju peab krediiti jagama, et nad elasid ikka väga korralikult seljas - tihti tegid küll vea, mida ei vilistatud, kuid hingata ei lasknud. Alles mängu lõpupoole vastas Kalju samaga. Ehk ei midagi keerulist.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Egoism ei pidanud paha omadus olevat

                                Aga no tõesti, mida eelkõnelejad siis Eesti meistrivõistlustest ootavad, on ju ilmselge, et meie tase on üks Euroopa nõrgimaid, seega on ka loomulik, et erilist mänguilu väljakutel ei pakuta. Minu arvates mängis Kalju isegi üle oma võimete, ja sellist lauset ei ole minu suust selliseid sõnu pole enne tulnud. Ainuke, mille üle natuke viriseda võiks, oli see, et me ei üritanud kaugelt eriti peale lüüa ning mängu algusega andsime Pedõkile mängukindluse. Pikk pall oli sellistes tingimustes väga õige, arvestades seda, kes meil tipus on ja see tõi ka asjalikult olukordi, mida küll ära ei löödud, aga taktika kohapealt küll midagi halba öelda ei ole.
                                jutt käib jalgpalli ABC-st, mis tegelikuses ei vaja erilisi oskusi.

                                muidugi sul on vaja füüsist ja tehnikat, kuid nendest on vähe kasu kui mängu ennast pole. Vähemalt mina seda mängu eile ei näinud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X