320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav ega kuskil keegi kella aega ei tea võõrsil toimuva mängu kohta, teaks vähemalt planeerida kuidas tööpäevad neljap.-reede teha 17-18 juuli. Kas ja kui palju end vabaks võtta töölt?
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      on ka positiivsetsaab jälle otselennuga kohale,ei pea nuputama kuidas ja millega ja kustkaudu..mul vist 17-18 graafikus vaba kaja kõigele lisaks ma pole Stockholmi lennujaamast kaugemale saanud...
      sigpic

      Kommentaar


        Floral jälle loosiga ei vedanud. Eesti kolmikust sai just Flora kõige raskema vastase, Levadia kõige kergema.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas rauno Vaata postitust
          on ka positiivsetsaab jälle otselennuga kohale,ei pea nuputama kuidas ja millega ja kustkaudu..mul vist 17-18 graafikus vaba kaja kõigele lisaks ma pole Stockholmi lennujaamast kaugemale saanud...
          Ei ole hullu Rauno,ma ple niigi kaugele jõudnud. Kuid sellest uurisin, et minul SASiga Helsinkist odavam kohale tulla, kui näha vaeva ja kulutada veel ka laevale pileti raha.
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Loosiga läks nagu alati aga Stokki tuleb ennast kohale vedada sest loootus sureb viimasena.
            Edasipääs on raske aga mitte võimatu. Loodetavasti saame Stokki sõiduks korraliku seltskonna kokku.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Dupikov ja Kuresoo hooaja lõpuni Sillamäel laenul?

              Kommentaar


                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Dupikov ja Kuresoo hooaja lõpuni Sillamäel laenul?
                Sellest võib välja lugeda ühe sõnumi Narva Transile. Kui te ennast liigutama ei hakka siis panustab EJL edaspidi Ida -Virumaal Sillamäe peale.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Dupikov ja Kuresoo hooaja lõpuni Sillamäel laenul?
                  Krt, keegi võiks need üleminekud ühte kohta kokku koondada. Hea näha, et kes ja kuhu. Urmar, sul peaks infot olema, teed ära?

                  Kommentaar


                    Tallink Stockholmi väljumisega 1800 16juuli ja tagasi 1800 18juuli tuleb neljane kajut kõige odavam 6062.- ehk kuskil 1500 nägu.Söök juurde siis veel kes tahab..et siis variant kes ei lenda
                    sigpic

                    Kommentaar


                      DIF - FC Flora, torsdag 17 juli 2008, kl 19.00

                      RÅSUNDA STADION, Solna

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Krt, keegi võiks need üleminekud ühte kohta kokku koondada. Hea näha, et kes ja kuhu. Urmar, sul peaks infot olema, teed ära?
                        Vara veel, alles algavad need üleminekud, eks varsti midagi selgub. Rakveresse lisandub ka vist paar uut nägu. Mina olen siiamaani sama tark nagu ülejäänudki. Pole meeleski olnud sellised tehingud.

                        Kommentaar


                          Kustkohast te muidu Dupikovi ja Kuresoo üleminekust lugesite? Või mingi siseinf?

                          Iseenesest ju hea lüke nad Sillamäele laenata, saavad pool aastat Meistriliiga karastust.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Flora duubel jookseb vist päris tühjaks. Tuleviku trennides ka 2-3 FCF kirjadega venda (ärge küsige, kes?- ei tunne) kaasa tegemas.

                            edit: üks neist on Ken Kallaste

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sosku Vaata postitust
                              Flora duubel jookseb vist päris tühjaks. Tuleviku trennides ka 2-3 FCF kirjadega venda (ärge küsige, kes?- ei tunne) kaasa tegemas.
                              Kui need vennad Flora duublist siis, Martti Klaus pole selle eest pikka aega platsile saanud (v pole mina vaadanud protokolle korralikult), kas tema äkki üks nendest?

                              Kommentaar


                                tulevik on ka floora duubel. ning pooltel madalama liiga puujalgadel on kuskil kapinurgas mõni floora hilp ajast enne seda, kui neist heidikud said.

                                ja see on igaaastane teema, et suviste üleminekutega mängitakse kogu floora süsteem ümber. duublite helgemad tuuakse meistrikasse ning lootusetud juhtumid saadetakse kuskile elvasse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X