320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Värav+sööt enne homset kohtumist Sillamäega.

    16+3 Henri Anier
    5+5 Valeri Minkenen
    4+6 Sergei Mošnikov
    3+6 Gert Kams
    3+6 Andre Frolov
    7+1 Alo Dupikov
    6+2 Nikolai Mašitšev
    6+1 Hannes Anier
    5+1 Zakaria Beglarišvili
    3+3 Siim Luts
    1+3 Nikita Baranov
    3+0 Karl Palatu
    1+2 Markus Jürgenson
    1+1 Rauno Alliku
    1+1 Erik Midtgarden
    1+1 Meelis Peitre
    1+0 Sander Post
    1+0 Karol Mets
    0+1 Eron Krillo
    0+1 Johannes Kukebal

    Kommentaar


      0-6.... Hästi tehtud!
      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

      Kommentaar


        Laupäevasel kodumängul Levaadikutega kostus tribyynilt igasugu imelikku jaburdust fu.ing ru..ia,tiblarotid jne.Ljevaadias ei ole ju kõik tiblad.Või mis?Vaadates Pohlaku jyngrite koosseisu 6vene nimega mängjat,1soome poluvernik,1 kitsekarjus jne!Praeguses Eesti koondises mängib 6 vene nimega+3 eesti nimega endist Levaadikut.Neile elatakse kaasa ei ole nad tiblad ega muu rämps!Sellest järeldub kui Kink mängis Levaadikutes oli tibla nyyd enam pole!

        Kommentaar


          Plää... järjekordne vend sama teema ja sama tekstiga. Ikka aasta-aastasse. Sama asja on leierdatud siin aastaid ja kordasid - kes on tibla, kes ei ole, floras ka venelased, levadias eestlased jnejnejne.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Algselt postitas hokeist Vaata postitust
            Laupäevasel kodumängul Levaadikutega kostus tribyynilt igasugu imelikku jaburdust fu.ing ru..ia,tiblarotid jne.Ljevaadias ei ole ju kõik tiblad.Või mis?Vaadates Pohlaku jyngrite koosseisu 6vene nimega mängjat,1soome poluvernik,1 kitsekarjus jne!Praeguses Eesti koondises mängib 6 vene nimega+3 eesti nimega endist Levaadikut.Neile elatakse kaasa ei ole nad tiblad ega muu rämps!Sellest järeldub kui Kink mängis Levaadikutes oli tibla nyyd enam pole!
            hakkasid tina panema ?

            Kommentaar


              Algselt postitas hokeist Vaata postitust
              Laupäevasel kodumängul Levaadikutega kostus tribyynilt igasugu imelikku jaburdust fu.ing ru..ia,tiblarotid jne.Ljevaadias ei ole ju kõik tiblad.Või mis?Vaadates Pohlaku jyngrite koosseisu 6vene nimega mängjat,1soome poluvernik,1 kitsekarjus jne!Praeguses Eesti koondises mängib 6 vene nimega+3 eesti nimega endist Levaadikut.Neile elatakse kaasa ei ole nad tiblad ega muu rämps!Sellest järeldub kui Kink mängis Levaadikutes oli tibla nyyd enam pole!
              Oh sa vaeseke Marko, oleks sa Rangers-Celtic või Millwall-Westham mängul käinud? Mida siis kõik su kõrvad oleks kuulnud. See ei ole hoki ega tennis.
              Mine järgmine kord levaadikute sektorisse ja kuula mis laule nad meie kohta laulavad. Aga see ongi normaalne!
              Ja nii jaburat postitust ei ole sinult veel olnud aga eks alko teeb oma töö, tean seda omast käest
              Kas serbija oleks paremini sobinud?

              Kommentaar


                Ma jumala kaine ,ei ole hulluks läinud .Tulin trennist tahtsin mõnele kysimusele lihtsalt vastust ,mõtlesin et kirjutan ja vaatan mida inimesed ytlevad ,muud ei midagi.Ma ei saa ikkagi aru miks karjuti Flora fännisektoris eestikate mängul fucking russia!!!!!!Miks see hyydlause puudutab Emv mängu?Sina sir nuutu oi blääd võta teatavaks et mul paluti kysida selle teema kohta siin.Kas ei tohi või?
                Last edited by hokeist; 30.09.11, 22:34. Põhjus: lisa

                Kommentaar


                  Tegemist ei ole raketiteadusega, lihtsalt vaata neid kahte lippu:

                  Tallinna Levadia alistas Eesti jalgpallimeistrivõistlustel võõral väljakul 1:0 FC Flora. Tabamuse järel süütasid Levadia fännid ka raketid, mis lõpuks ka neid endid natuke segama hakkasid.



                  Laulda ja lõuata võivad mida tahes, lihtsalt Kitsekülas peab meie laul nendest alati peajagu üle kõlama.
                  tulevik on tunni aja pärast

                  Kommentaar


                    Tänud, nyyd saan venekeelsetele siis asjad segeks teha.

                    Kommentaar


                      Flora on ilmselgelt tiitlit võitmas aga, kurat, kui mu lemmik meeskond võidab ainult tänu kohtunike ja sohimängudega tiitleid, siis loobuksin ma selle klubi toetamisest. Huvitav mis maitsega selline tiitel on???

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        kui mu lemmik meeskond võidab ainult tänu kohtunike ja sohimängudega tiitleid, siis loobuksin ma selle klubi toetamisest.
                        kindlasti
                         
                        mitte
                         
                        hea küll. võib-olla tõesti püüaksid sa kellelegi pugeda ja saada kõige 'objektiivsema' fänni diplomit, aga tegelikult ... nigga pliiz
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Flora on ilmselgelt tiitlit võitmas aga, kurat, kui mu lemmik meeskond võidab ainult tänu kohtunike ja sohimängudega tiitleid, siis loobuksin ma selle klubi toetamisest. Huvitav mis maitsega selline tiitel on???
                          mis juhtus siis?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            mis juhtus siis?
                            Sohimäng ja kohtunike abi tähendab ilmselt Viikmäe "jumala kätt" eilses mängus, mille kohtunik penaltiks luges. Lisaks veel see et karupuurist põgenenu saadeti rahva silma eest ära enne mängu lõppu.
                            Tegelikult võiks Flora oma endisele mängijale selle suurepärase töö eest väikese vimpli küll anda hooaja lõpus
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              Kuna Viikmäe plaanib läbilööki modellina,ei söendanud nägu pallile ette panna!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Mida inimesed mõtlesid kaks aastat tagasi Florast: Ma jään huviga ootama seda Flora ümberehitust, renessanssi, fööniksina tuhast tõusmist, kui soovite. Plats puhtaks, uued poisid meeskonda ja kahe aastaga meistriks, nagu lambavestiga härrasmees on lubanud nii kuluaaride ees kui taga. Kust nad selle uue, arengu- ja võiduvõimelise satsi jaoks materjali leiavad jääb, muidugi, seniks saladuseks. Aga mis tal muud teha ongi kui uut algust ja paremat ilma lubada, sest nii on praegu kõikjal kombeks. Savikas lubab kartuleid, Ansip eurot ja majandus uut tõusu, ega Pohlakki niisama taha pealt vaadata.

                                Kokkuvõte: Tehtud! (aga mitte kahe aastaga vaid ühe aastaga)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X