320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Pääseks sealt viikingitemaalt viigiga, siis oleks väga bro. Lootust on hetkel (lootus on ka muidugi võidule veel).
    kas mitte rootslastega ei mängita????viikingit vanasti olid ikka norrakad
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Miks ta ilmtingimata täna võitma peab? Nagu mängijate ja treeneri endi kommentaaridest enne minekut selgus, minnaksegi rohkem viiki tooma. Võõrsil viik Rootsi Allsvenskan klubiga on väga ilus tulemus.

      Ega see muidugi ei tähenda, et võidumõtted üldse maha maetakse, aga küllap mängitakse suhteliselt kaitsest lähtuvalt.
      Kui täna Flora viiki mängib, siis jääb sellest väheks, et järgmisse ringi pääseda.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        kas mitte rootslastega ei mängita????viikingit vanasti olid ikka norrakad
        Viikingite asuala laius praeguse Norra, Rootsi ja Põhja-Taani territooriumil. Ega siis tollal selliseid riigipiire ei tunnistatud. Aga aitab nüüd ajalootunnist.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          kas ei saagi nüüd siis kuulata raadiost ülekannet?
          või mul lihtsalt vale sagedus?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            kas ei saagi nüüd siis kuulata raadiost ülekannet?
            või mul lihtsalt vale sagedus?
            mul tuleb mingi mõtetu musa praegu.
            FC Flora

            Kommentaar


              Mina kuulan "muusikatundi" koos Koiksoniga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kui täna Flora viiki mängib, siis jääb sellest väheks, et järgmisse ringi pääseda.
                Imelik, Levadia kaotuse järel oled sa nende edasipääsus palju kindlam kui Flora viigi puhul.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  kas ei saagi nüüd siis kuulata raadiost ülekannet?
                  või mul lihtsalt vale sagedus?
                  Vikerraadio - Vikerraadio online station from Estonia Listen Vikerraadio online.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Imelik, Levadia kaotuse järel oled sa nende edasipääsus palju kindlam kui Flora viigi puhul.
                    Kindlat pole siin midagi. Ei Floral ega Levadial.
                    Loodetavasti saavad mõlemad edasi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Teemasse lugu.

                      Kommentaar


                        mida vittu.3 minti enne lõppu lasevad ahvid muusikat!!!!dibiilikud
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          mida vittu.3 minti enne lõppu lasevad ahvid muusikat!!!!dibiilikud
                          tra aru ma ei saa mis idikad seal faking vikerraadios töötavad!!!!!!!!!!!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                            tra aru ma ei saa mis idikad seal faking vikerraadios töötavad!!!!!!!!!!!
                            nagu juba KalevSpordis et enne lõppu paneme reklaami peale aga nemad musa
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              0-0

                              Palju õnne!!!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Mis te kiunute, harige end klassikalise eesti muusikaga!

                                muuseas, Flora sait väidab, et lõppes 0:0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X