320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oeh, Flora püsis vee peal. Nüüd vaja kodus võit võtta

    Kommentaar


      Mäng läbi ja seis jäigi 0:0. Väga hea tulemus, nüüd tuleb Tallinnas see võit ära noppida.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Mina olen rahul!


        0:0 on võõrsilt hea tulemus ja kodus paneme ära!

        FLORA FOREVER!
        FC Flora

        Kommentaar


          minu jaoks suht uskumatu tulemus.üllatus et kams kaitses mängis.mina mäletan ikka et oli ikka poolikus.aga eks peab poisile helistama ja õnne soovima
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            üllatus et kams kaitses mängis.
            Kams on sel aastal nii mõnedki korrad ka Eesti Meistriliigas Flora paremkaitses mänginud.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas brandisco Vaata postitust
              Mina olen rahul!


              0:0 on võõrsilt hea tulemus ja kodus paneme ära!

              FLORA FOREVER!
              Duubeldan:P
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                0:6 tuleb kodus...Esbjerg kordub, siis olid ka kõik peale võõrsilmängu juba kiimas.

                Kommentaar


                  Ahjupera just vikerraadios kiitis kohapeal olnud neljateistkümmet fänni
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Homie Vaata postitust
                    0:6 tuleb kodus...Esbjerg kordub, siis olid ka kõik peale võõrsilmängu juba kiimas.
                    Pipart sulle keele peale, debiilik!!!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Homie Vaata postitust
                      0:6 tuleb kodus...Esbjerg kordub, siis olid ka kõik peale võõrsilmängu juba kiimas.
                      pole mina ka teab mis suur flora fänn aga kui ikka eesti klubi mängib eurosarjas siis loomulikult olen eesti klubi poolt.loodame ikka kõige paremat
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Homie Vaata postitust
                        0:6 tuleb kodus...Esbjerg kordub, siis olid ka kõik peale võõrsilmängu juba kiimas.
                        mida sa rikud teiste tuju? imelik

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          tal eestlaslik kadeduseuss peal
                          jahh, terve öö unistasin kuidas Sillamäe Kalev ehk ükspäev Rosenborgiga võõrsil 0:0 viigi teeb...

                          Kommentaar


                            ..eile peale trenni u. 23:15 ajal Kunnile helistades võttis küll Sen vastu ja siis neil metroos mingi seis rootsi-hooligansidega oli tekkimas=pooleli - egas keegi tea kuidas see lahenes - (õnnelikult ma loodan)?
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Flora tegi ilusa mängu jah
                              Macheser United
                              Roda
                              AC Milan

                              Kommentaar


                                Djurgardeni huligaanid seal metroos ei tahtnud üldse kaklema minna... ütlesid vaid, et te olete toredad ja teiega ei ole meil mingit kavatsust siin kaklema hakata. Kõik lahenes kenasti, tehti nalja jne.
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X