320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa täpselt aru, kuhu see vaidlus jõudnud on, aga ühte tean - kui atsurr on peal, siis ei loe
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Ma ei saa täpselt aru, kuhu see vaidlus jõudnud on, aga ühte tean - kui atsurr on peal, siis ei loe
      Kuhugi ei ole viinud,ning ega ei viigi.

      Õnnitlused siis levadia fännidele,tänavu on teie aasta.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack
        kui tihti levadia fännid valetavad? kas iga minuti tagant või peavad lausa pool tundi vastu?
        no meil on lausa sellised treeningud, kus harjutatakse vastupidavust valetamises ja ütleme nii, et ega ikka naljalt kedagi, kes suurema vahe kui veerand tundi jätaks (vahepeal on vaja lihtsalt hinge ka tõmmata) enam ei leiagi. nii et jah, veerand tundi ilma valeta on maksimum, aga seda ka Kremli aja järgi.
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Algselt postitas billy t Vaata postitust
          no meil on lausa sellised treeningud, kus harjutatakse vastupidavust valetamises ja ütleme nii, et ega ikka naljalt kedagi, kes suurema vahe kui veerand tundi jätaks (vahepeal on vaja lihtsalt hinge ka tõmmata) enam ei leiagi. nii et jah, veerand tundi ilma valeta on maksimum, aga seda ka Kremli aja järgi.
          selle vahepeal siis harjutate hingamise kinnipidamist:P? veerand tundi valetamis ja siis veerand hing kinnihea vastupidavus
          sry OFF TOPICU pärast..
          sigpic

          Kommentaar


            Pada sõimab katelt...
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              mina olen viimase aastaga loobunud mängudel kohal käimast. vanasti ikka käisin, aga nüüd on siginenud juurde sellist põmmpealikku elementi liiga palju. krt ma küll ei taha et mu väike poeg selliseid peab nägema. parem ju tv-st vaadata

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack
                alarikh - peale kohtumist pidasin sind normaalseks aga nagu ma näen siis ikka hakkasid hüppama siin foorumis raisk. pole hullu, küll su lõuad lõksuvad ka meie poolt kui aru ei saa. ma olen suht pettunud.
                Ma ei ole su girlfriend et olla liiga kurb et sa oled minust pettunud. Sa just näitasid oma kahepalgelisust. Pärast Hispaania mängu sa olid nagu tavaline vaikne, viisakas ja tagasihoidlik teenager. Kellega kusjuures oli täiesti ok suhelda. Siin sa oled jälle internet warrior nagu ma näen. Võtta eeskuju näiteks minu ja sinu FCF tuttavatest kellega sa olid pärast Hispaaniat ja enne FCF - Levadia mängu (tead kellest ma räägin). Nemad vist teavad kus on piir nalja ja solvangu vahel.

                "küll su lõuad lõksuvad ka meie poolt kui aru ei saa"

                Nii, mu kontaktid sul on olemas. Tahad mulle midagi pakkuda - ära jama avalikus foorumis.

                Saad sa aru, sinu ja minu arvamused üksteise kohta EI HUVITA SIIN KEDAGI.

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  no meil on lausa sellised treeningud, kus harjutatakse vastupidavust valetamises ja ütleme nii, et ega ikka naljalt kedagi, kes suurema vahe kui veerand tundi jätaks (vahepeal on vaja lihtsalt hinge ka tõmmata) enam ei leiagi. nii et jah, veerand tundi ilma valeta on maksimum, aga seda ka Kremli aja järgi.
                  Ära valeta!!! Praegu on minu kord!

                  Kommentaar


                    Pole vist see aeg kaugel,mil ühe ja teise klubi nn. ultrad lepivad kokku löömingu kuskil tühermaal

                    Loodan et seda ei juhtu........sellist jalgpallikultuuri me vist keegi ei taha.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      north - vaidle palju tahad kas on see pilt natsistlik või mitte aga igatahes sigasaga käis küll üle staadioni paar korda. huvitav on see et Flora fännide kohta oli 100% fasist sama pildi kohta aga kui teist endist sama pilt on siis pannakse 100 erinevat pilti et ei ole ja ei ole fasist. johhaidiii kaua võib munni mängida? kellele te valetate peale iseenda? meile te seda paska ei suuda näidata tõena kuna teame teid piisavalt palju.
                      Ziga Zaga pole natsistlik teema..Loe seda, kui oskad vene keelt:
                      http://www.tiblad.com/?p=899
                      FCLT.EU
                      ----------------------------------------------------------------------
                      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                      Kommentaar


                        tegelt on nende žestide põhjus lihtne - üle kadrioru lendavad päris tihti ebamaised lennumasinaid, mida siis fännid üksteisele näitavad.

                        love, peace and happiness!

                        Kommentaar


                          Eston koomikuks!
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Vabandan kohe ette ära, et siinsele sõnasõjale vahepeal ka natukene teemassepuutuvat kirjutan. Veider, kui kirjutada FC Flora võistkonnast, siis oleks see nagu juba OT, aga see selleks.

                            Flora fännidele - FCF naiskond peab täna oma esimese (ja kes teab võibolla ka viimase) mängu A Le Coq peaareenil (jajah, see väljak, kus muidu mängib meeskond või siis koondis) FC Levadiaga. Nagu soccerneti uudis kirjutab, siis võib Levadia selle mänguga endale tiitli kindlustada, samas on Floral hädasti punkte vaja, et mitte lasta Kalevil või Kuressaarel (kelledega mängitakse järgmisena) end üllatada.

                            Mängu algus 18.45. Publikule ruumi jagub Fännid näidake siis kordki ennast. Ultraparempoolsed vöivad koju jääda, sest Levadias mängib niimönigi vene rahvusest mängija.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Vabandan kohe ette ära, et siinsele sõnasõjale vahepeal ka natukene teemassepuutuvat kirjutan. Veider, kui kirjutada FC Flora võistkonnast, siis oleks see nagu juba OT, aga see selleks.

                              Flora fännidele - FCF naiskond peab täna oma esimese (ja kes teab võibolla ka viimase) mängu A Le Coq peaareenil (jajah, see väljak, kus muidu mängib meeskond või siis koondis) FC Levadiaga. Nagu soccerneti uudis kirjutab, siis võib Levadia selle mänguga endale tiitli kindlustada, samas on Floral hädasti punkte vaja, et mitte lasta Kalevil või Kuressaarel (kelledega mängitakse järgmisena) end üllatada.

                              Mängu algus 18.45. Publikule ruumi jagub Fännid näidake siis kordki ennast. Ultraparempoolsed vöivad koju jääda, sest Levadias mängib niimönigi vene rahvusest mängija.
                              http://foorum.soccernet.ee/forumdisplay.php?f=59 :haiguhaigu:
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Loll oled vöi? FCF naiskond on sama palju FCF kui meeskond. Ja seda naiste teemat ei loe keegi niikuinii.

                                Pealekauba vöid ka tubli portsu irooniat sellest mu eelnevast postitusest välja lugeda. Need jubešefid Flora fännid vöiks kordki näidata, et meeskond pole ainus keda/mida nad fännavad.

                                Meeldivat päeva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X