320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tripp tehtud, Tartus käidud. Igati lahe reis oli. Ainult mäng oli kehv. Alguses lootsime umbes 8-0 võitu.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Tripp tehtud, Tartus käidud. Igati lahe reis oli. Ainult mäng oli kehv. Alguses lootsime umbes 8-0 võitu.
      Ega see et teil üks mäng kõik õnnestus ning 7:1 võitsite, see ei tähenda et iga mäng nii peaks minema. Võtsite võidu ning see on peamine ja see on täiesti normaalne et eeldatavalt nõrgemad on võimelised mängima kui võrdne võrdsega.

      Kommentaar


        Tõesti väga äge ja lõbus tripp oli.Nalja sai, võit tuli koju kuigi mängu pilt oli halb ja olime raskustes.Tartu fännid karjusime ka üle.Suured tänud meie seltskonnale.Teiega juba igav ei hakka!
        FC Flora

        Kommentaar


          nii.. ma loodan, et flora ikka täna kaotab, see oleks õiglane tulemus.

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            nii.. ma loodan, et flora ikka täna kaotab, see oleks õiglane tulemus.
            Flora mäng peaks olema järgmisel neljapäeval.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              nii.. ma loodan, et flora ikka täna kaotab, see oleks õiglane tulemus.
              eestlane (kui taku ikka on eestlane !?) on ikka imelik olevus. unistab võõra võidust, sest kodusel MV-l teise klubi fänn. eurosarjades ootan ikka Eesti klubide võitu, sest siis pääseb edasi ja võib näha teisi huvitavaid vastaseid kodust kaugele sõitmata

              Kommentaar


                Algselt postitas spekter Vaata postitust
                eestlane (kui taku ikka on eestlane !?) on ikka imelik olevus. unistab võõra võidust, sest kodusel MV-l teise klubi fänn. eurosarjades ootan ikka Eesti klubide võitu, sest siis pääseb edasi ja võib näha teisi huvitavaid vastaseid kodust kaugele sõitmata
                mine Levadia teemasse ja loe eilseid postitusi ja näed, et neid "imelikke olevusi" on küll ja veel
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack
                  kui tegemist levadiaga siis pole vahet mis klubi vastas on aga peaasi, et levadia kaotaks. naiste- ja lapsepeksjatest fännidega klubi ei vääri head.
                  Aga klubi, mille mõned fännid on rassistid väärib head???

                  Kommentaar


                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    eestlane (kui taku ikka on eestlane !?) on ikka imelik olevus. unistab võõra võidust, sest kodusel MV-l teise klubi fänn. eurosarjades ootan ikka Eesti klubide võitu, sest siis pääseb edasi ja võib näha teisi huvitavaid vastaseid kodust kaugele sõitmata
                    Selle teemaga seoses meenub üsna mitmete aastate tagune intervjuu ühe Leedsi fänniga enne ManU meistriteliiga mängu (vist Prantslastega). Selles küsiti Leedsi fänni käest, mis tulemust ta ootab? Ja Leedsi fänn ütles silmagi pilgutamata, et ta loodab ManU kaotust. Tegelikult on selline käitumine üsna tavapärane, kus näiteks rahvusvahelistes kohtumistes oodatakse oma koduse rivaali suurt kaotust. Seega ei ole põhjust hädaldada. Tegelikult ei saagi aru, miks peaks tavapärases situatsioonis vihatavale klubile mingis teises olukorras kaasa elama. See näitab, et tegelikult ei omata tõsiselt toetatavat klubi ja ollakse lihtsalt kaasajooksjad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Aga klubi, mille mõned fännid on rassistid väärib head???
                      Vägev argument sul. Ma kardan , et maailmas on üsna vähe klubisid kelle fännide seas ei oleks ühtegi ultraparempoolsete vaadetega fänni.

                      Kommentaar


                        Pole küll otseselt Flora teema, aga PraS on vist idahõimude esindaja ja kindlasti oli ta UEFA karika finaalis Zeniidi poolt. Huvitav, kuidas ta küll suutis, arvestades kui rassistlikud on Zeniidi fännid. Veerandfinaalis prantslastega mängides kandis seal nii mõnigi mees KKK mütse.

                        Aga selle "olen teise Eesti klubi vastu" teema pani Vähetuntud vutivaatleja oma postitusega juba paika ja aitab nüüd küll sellest.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Pole küll otseselt Flora teema, aga PraS on vist idahõimude esindaja ja kindlasti oli ta UEFA karika finaalis Zeniidi poolt. Huvitav, kuidas ta küll suutis, arvestades kui rassistlikud on Zeniidi fännid. Veerandfinaalis prantslastega mängides kandis seal nii mõnigi mees KKK mütse.

                          Aga selle "olen teise Eesti klubi vastu" teema pani Vähetuntud vutivaatleja oma postitusega juba paika ja aitab nüüd küll sellest.
                          Olen täitsa eestlane ning hoian eestlastele pöialt. UEFA Cupi finaali ei vaadanudki. Enne kui hakata teisi parastama siis tuleks vähe peegli ka vaadata mitte lahmida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Pole küll otseselt Flora teema, aga PraS on vist idahõimude esindaja ja kindlasti oli ta UEFA karika finaalis Zeniidi poolt.
                            Jätkates OT-d: Mina olin ka UEFA Cupi finaalis Zeniidi poolt ja minu teada oli Piiteri klubi poolt ka väga palju teisi eestlasi, mis seal nii imelikku siis on ? Siin foorumis olevate kasutajate kelle avataril on FC Flora logo, nende inimeste venelaste vastasus on läinud täiesti mõttetuks, nagu oleks nende vihkamine lahe.........

                            Samas saan neist aru, sest suur hulk venelasi tõesti ei hiilga oma käitumisega, aga jorsse on igast rahvusest

                            Kommentaar


                              eks igast jorsse ole ka flora rahvusest...

                              Kommentaar


                                Have you started to clear old town main square for us yet?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X