320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    mendis välja saamine oli ka muidugi omaette värk, kell 2 sain välja tänu lahedale mendityttole ja palusin et ka Kunn välja lastakse.
    Tuleb välja et kõik mendid polegi sitapead.
    kus sind hoiti siis? Erika tänaval?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      jalgpalli´vaatamine on tervisele kõvasti ohtlikum kui täispeaga öösel kopli vahel lõuata.karmiks on see jalgpalli fännamine läinud
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Kahjuks, ei mängi homme Senni õnnitlemine välja, pole Põhja regioonides, kuid midagi peab siin riigis muutuma küll, et saaks elada ja vutti nautida rahulikult
        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          Homme, mul sünna. Flora fännid ja muidu lahedad tüübid olete oodatud Muru 8 aeda, teeme sashlikut ja õlut ja arutame seda jalgpalli värki.
          Konsulteerides siin targematega siis jätame siiski selle boikotti ära, mõtleme miskit muud välja!
          soovin sulle ette palju õnne sünnipäevaks.loodan et ei pahanda aga mina olin see kes SLõhtulehte sellest eilsest jamast teavitas,krt ükskord peab see politsei poolt liigne vägivald lõppema!ära siis pikka viha pea
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            soovin sulle ette palju õnne sünnipäevaks.loodan et ei pahanda aga mina olin see kes SLõhtulehte sellest eilsest jamast teavitas,krt ükskord peab see politsei poolt liigne vägivald lõppema!ära siis pikka viha pea
            Tänan, slolehega see värk et enne 20 aug EJL koosolekut ja enne seda toimuvat politsei ja EJL koosistumist mingit teavet minu poolt neile kahjuks ei tule, vastu tulles EJL-le.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              Tänan, slolehega see värk et enne 20 aug EJL koosolekut ja enne seda toimuvat politsei ja EJL koosistumist mingit teavet minu poolt neile kahjuks ei tule, vastu tulles EJL-le.
              Arvatavasti on telemäng 16aug mäng Levadiaga.Ja nagu sa mainid et 20 aug on EJL ja politsei koosistumine siis see mäng on hea kus saaks anda teada oma arvamusest sellest kõigest mis toimus.Ise ei poolda mängude boikoteerimist,sest mängijad ja klubi pole selles süüdi kui jõustruktuurid ei tea kuidas käituda või vähemalt oleks viisakas käituda..Siin on küsimus kui aus olla diskrimineerimises..Vabandus et neid on nii palju ja lasta teha mida tahavad on nõme(D.I.F fännid siis)..Lasknud siis pronksiööl ka teha mis tahtnuks (sry selle poliitilise võrdluse eest)..Ja siis kui tuleb veel rohkem tegelinskeid ja lihtsalt linna sodiks peksavad vaatab eesti politsei nurga tagant ,et mis toimub?

              Variante mida teha on mitu..otsatribüün tühjaks jätta ja sinna panna plagu tänusõnadega märulipolitseile ja Tohverile,kellel valulävi puudub ja FCF fännid kõigile teadaolevalt vastumeelsed on..Ise olla siis otsatribüüni teiisel korrusel(siiski poisse omal kohal toetamas)või kolida vastasfännide tribüünile..näidates ,et sellel tribüünil olles ei juhtu sinuga midagi
              või mis iganes variant..
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Tänan, slolehega see värk et enne 20 aug EJL koosolekut ja enne seda toimuvat politsei ja EJL koosistumist mingit teavet minu poolt neile kahjuks ei tule, vastu tulles EJL-le.
                ära siis pikkaviha pea ja ehk kunagi staadionil kohtume kui politsei inimlikumaks on muutunud ja tohver sule sappa on saanud
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  ära siis pikkaviha pea ja ehk kunagi staadionil kohtume kui politsei inimlikumaks on muutunud ja tohver sule sappa on saanud
                  eiei, pole miskit
                  vähe sellest, nüüd tunneb epl ka huvi
                  huvitav kus nad enne mängu olid ja miks mingit intervjuud ei tahtnud?
                  aga eks vägivald kahjuks müüb...

                  Kommentaar


                    Üks "rootslane" siiski ju politsei poolt ära viidi - Rootsi Kunn. Võib-olla ei suutnud turvapealik ennast piisavalt selgelt väljendada ...

                    Ühtlasi tervitused Kunnile ja näeme Põlvas
                    299195

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      eiei, pole miskit
                      vähe sellest, nüüd tunneb epl ka huvi
                      huvitav kus nad enne mängu olid ja miks mingit intervjuud ei tahtnud?
                      aga eks vägivald kahjuks müüb...
                      seda jah et kus ajakirjandus eile õhtul oli kui asi toimus aga samas hea et nüüd vähemalt huvi tunneb sest eks politsei üritab seda asja kohe maha matta aga õnneks ajakirjandusel on ikka piisav võim ja kui asi suure kella külge panna siis mingid tulemused peaks see andma.

                      aga kas sulle tehti siis trahvi ka ja mis oli põhjendus?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Jõhker ikka. Mingit kaklust ei olnud, laamendamist ei olnud, toolid ei lennanud...väga lame vabandus ikka politsei poolt, et "provotseerimine". No keda perset seal provotseerida oli?!
                        Isiklikult arvan, et Tohver korraldas kogu selle mürgli ainult sellepärast, et tagasi teha eelmise aasta mängude eest, kus ta väravas oli ja me teda "tohver-kohver-kõigi ohver" kutsusime. Nüüd kus ta oli suur ülemus, siis oli hea kohe Kunni ja Seni karistada.
                        Homme tuleme Muru 8 ja teeb väikse Viienda Sektori koosoleku vms.. mõtleme välja, kuidas oma protesti avaldada.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauno Vaata postitust
                          Ise ei poolda mängude boikoteerimist,sest mängijad ja klubi pole selles süüdi kui jõustruktuurid ei tea kuidas käituda või vähemalt oleks viisakas käituda..Siin on küsimus kui aus olla diskrimineerimises..Vabandus et neid on nii palju ja lasta teha mida tahavad on nõme(D.I.F fännid siis)..Lasknud siis pronksiööl ka teha mis tahtnuks (sry selle poliitilise võrdluse eest)..Ja siis kui tuleb veel rohkem tegelinskeid ja lihtsalt linna sodiks peksavad vaatab eesti politsei nurga tagant ,et mis toimub?
                          Ainult politseid süüdistada pole mõtet. Tõenäoliselt oli nad saanud EJL ilt ja (või) Flora juhtkonnalt selged juhised kuidas käituda ja mida teha. Politseinikud täidavad ainult käske ja nüüd kõiki politseinike sõimata on ka kohatu.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            aga kas sulle tehti siis trahvi ka ja mis oli põhjendus?
                            trahvi ei tehtud, eks ilmselt asi läheb kuskile otsustamisele
                            põhjuseks oli provotseeriv!?!?! käitumine, politsei sõimamine

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              trahvi ei tehtud, eks ilmselt asi läheb kuskile otsustamisele
                              põhjuseks oli provotseeriv!?!?! käitumine, politsei sõimamine
                              hea et nad veel ei öeld et oled riigile ohtlik.on ikka ...
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ainult politseid süüdistada pole mõtet. Tõenäoliselt oli nad saanud EJL ilt ja (või) Flora juhtkonnalt selged juhised kuidas käituda ja mida teha. Politseinikud täidavad ainult käske ja nüüd kõiki politseinike sõimata on ka kohatu.
                                Arvan et eksid, ei tahaks nagu uskuda seda. Olen jalkaliiduga suhelnud ja sealt tuleb aint positiivset meie suhtes.
                                See on puhas Viikmaa ja Kõrgemaa teema. Kõrgemaa on mul msn-is ka ja muidugi vennalt tuli mõnusat valet kui see tingimisi asi oli, siin figureerib ta 2mx all vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X