320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kus kohas Kunn ära tõmmati?
    Ja kust nad teadsid, et me just sealt poolt läheme ära?
    Arvan, et see kõik värk on ettekavatsetud.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Arvan, et see kõik värk on ettekavatsetud.
      Politsei filmis fännitribüüni. Valisid linti vaadates 'kuritegelikud' näod välja ja saatsid peale mängu komando kallale. Luure töötab, suur vend jälgib, jms.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kõige nõmedam ettepanek, mida võib teha. Milles need mängijad süüdi on, päris tublisti võitlesid teised.
        Pole siin minu meelest nõmedat midagi ja enamus Flora fänne on sellega leppinud. Kes tahab mängu vaadata, see vaatab küljetribüünilt.
        Mingi plagu peaks ka tõmbama meie sektorisse.
        Ja Pohlak kes lubas suure suuga fänniühendustega maha istuda ja rääkida siis minu meelest on ta hiljaks jäänud nagu kõigi oma lubadustega.
        Pigem võiks ta politseile selgitada kuidas fännidega suhelda.
        Saatsin Pohlakule ka väljavõtte krim.asja lõpetamisest mis puudutab Kunni osalust kaklusest aga vastust ootan siiamaani.
        Just helistati slolehest, saan kokku, eks räägin eilsest ja sellest tingimisest staadionikeelu jagamisest ka.

        Aga mcn, anna siis head nõu kuidas saaks veel protesti teha sellise jõhkra vägivalla vastu mida eile politsei kasutas nii kunni, minu kui devili vastu. Deviliga läks tegelikult hästi, tema ei saanud vähemalt koera hambaid ja peksu.

        Kommentaar


          Pollarid olid lihtsalt Seni ja Kunni police-kirjaga kiivrite peale kadedad
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Politsei filmis fännitribüüni. Valisid linti vaadates 'kuritegelikud' näod välja ja saatsid peale mängu komando kallale. Luure töötab, suur vend jälgib, jms.
            Filmiti ka rootslasi, kuid alles siis kui aed maas ning vist kedagi kinni ei võetud

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              Deviliga läks tegelikult hästi, tema ei saanud vähemalt koera hambaid ja peksu.
              Sai ju sinise silma küll, ja konkreetselt politsei ebakompetentsuse tõttu.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Sai ju sinise silma küll, ja konkreetselt politsei ebakompetentsuse tõttu.
                noh mind peksti põhiliselt kõhtu ja väänati ja lükati, käed on ka päris sinised, näkku vähemalt ei löödud.

                mendis välja saamine oli ka muidugi omaette värk, kell 2 sain välja tänu lahedale mendityttole ja palusin et ka Kunn välja lastakse.
                Tuleb välja et kõik mendid polegi sitapead.

                mendist välja saades läksin levistväljapubi kus tegime ohtralt tekiilaasi koos djurgardeni fännidega, kummalisel kombel teadsid nad kõik et olin mendis istunud ja tänasid mind et nende sõpra enda pool kostitasin enne mängu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                  Pollarid olid lihtsalt Seni ja Kunni police-kirjaga kiivrite peale kadedad
                  Väga hea!

                  Ka mina pole staadionil ammu nii positiivseid emotsioone saanud (mängust), aitäh Flora! Andsite tõesti endast enam, kui sada protsenti. Väga ilus oli vaadata! Kahju loomulikult, et siiski nii vähe puudu jäi...


                  Vastukaaluks eelnevale kiitmisele on ka minul siiski sama tõrva"tilk" meepotis, millest siin juba räägitakse - nimelt Eesti Politsei eilne absurditeater. Kujutan ette, et läbi paksu seaduseraamatu vaadates on tõesti nägemine (ning seetõttu ka arusaamine) raskendatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauno Vaata postitust
                    Devil on väljas,ajasime Hundi ees juttu..Oli mitmeid kordi politsei käest küsinud miks ta kinni peeti,aga vastust ei saanud.Miks käed raudus minema viidi kuigi ta vastu ei hakanud millegagi ta ka ei teadnud.Sai 180EEK trahvi..vist avaliku korra rikkumise eest..võin eksida..lisaks olles käed raudus kongis,pandi samasse kongi mingi suvaline pätt ,kes Devilile ütles et annab talle lõuga..Devil olla vastu naeratanud ja ütelnud et anna..kutt andiski..väga hull polnud silm,veidi sinine ainult..Devili sõnade järgi Sen jääb kindlalt ööseks kongi..Kunnil on mingi variant välja saada..Kunn ise telefoni teel arvas ka ,et saab varsti välja kuid enam ei vastanud hiljem mobiilile..
                    Tore õhtu..peaaegu..politsei jättis igatahes kehva mulje.mäng oli iseenesest toretänud Kure ja Kalju fännidele..
                    ahjaa purjus somm ka kongis ja ööseks
                    Mina sain vastuseks et olin staadionil karjunud ja provotseerinud politseid!?!?!?
                    Kongikaaslaseks oli mingi naljakas tüüp kes kutsus 2 korda omale kiirabi, kiirabi isegi tuli, tegi oma mõõtmised ja otsustas et tüüp lihtsalt teeb nalja aga see tegelane nuttis koguaeg ja oli nii haletsusväärne, lohutasin teda ja sain tüübi lõpuks magama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      Pollarid olid lihtsalt Seni ja Kunni police-kirjaga kiivrite peale kadedad
                      Need kiivrid on tõesti lahedad
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        See on hea mõte otsasektor tühjaks jätta. Isiklikult paneks sildi peale "palju õnne tohver, said oma tahtmise". Äkki siis hakkab midagi kuskilt otsast kohale jõudma.
                        Ahjaa suur suur tänu Kaljudele ja muudele teiste klubide fännidele. Ja need 3 vene rahvusest neiut olid ka päris huvitavad, kes umbes 3 korda kuulsid hõiked ära ja siis panid ise ka täie häälega, kuigi paistis, et nad päris täpselt ei saand ise ka aru, mida nad karjuvad

                        Kommentaar


                          Kirjutage parem- Kui jõudu on, pole mõistust vaja!!!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            kui protesti teha ja tribüün tühjaks jätta, siis tehke seda järgmisel telemängul!!!!

                            2 asja... mäng ei jää nägemata ja ehk saab protest laiemat kajastust.

                            Kommentaar


                              Homme, mul sünna. Flora fännid ja muidu lahedad tüübid olete oodatud Muru 8 aeda, teeme sashlikut ja õlut ja arutame seda jalgpalli värki.
                              Konsulteerides siin targematega siis jätame siiski järgmise mängu boikotti ära, mõtleme miskit muud välja!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kirjutage parem- Kui jõudu on, pole mõistust vaja!!!
                                Eesti politsei moto

                                Kommentaar

                                Working...
                                X