320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht mõtetu vaidlus on see et kumb on parem kas Levadia või flora , Kindel on see et mõlemad meeskonnad annavad liigale palju juurde. Ma arvan et iga flora ja levadia fänn teab et kui poleks üht neist klubist oleks see eesti liiga üpris mõtetu . Kuna kui pole levadiat poleks hetke seisuga terveks hoojaks florale vastast ja kui poleks florat siis poleks levadiale vastast. Noortesüsteemis osas on täiesti mõtetu vaielda kummast tuleb rohkem häid mängijaid pigem võiksid mõlemad eesti suurklubid aidata kaasa oma talentide välismaale aitamisele , minu arvates saaks alles siis rääkida edukast noorte tööst. Kuna ma arvan et see kuhu flora ja levadia väga paljusid mängijaid saadab ei ole eesti noorte parim koht. Edu Mõlemale meeskonnale ja hooaja lõpuni on veel 5 vooru selle ajaga võivad mõlemad meeskonnad kaotada!

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack
      pras - sa oled tõesti lausa väga väga suur pessimist. natuke optimistlikumat suhtumist ei tee paha. kui sa ütled et Eestist ei tule mitte kunagi ühtegi ronaldot siis kuidas saab see sinu skandinaavialik mängustiil halvasti mõjuda? kui mängida suudaksime skandinaavialikult ainult aga üritame mängida ronaldolikult või kuidas iganes seda öelda (ehk siis mida me ei oska) siis mis oleks tulemus? üle oma võimete siiski ei saa astuda ma siiski arvan et treenerid kes on õppinud ja omavad kogemusi oskavad vähe paremini arvestada sellega milleks meie pallurid on üldse võimelised ja vastavalt sellele ka taktika ja muu paika panna. fännidena võime vaielda palju tahame siin kuid praegune teema käib siiski selle üle et oleks üks asi olnud oleks ka teine asi olnud. oleks jääb oleksiks ja minevikku muuta ei saa meist keegi ja tulevikku ka ennustada ei saa meist mitte keegi (ehk nõid Nastja oskaks ennustada )

      staaaaaar - väga hästi öeldud!
      kokkuvõtlikult - sinulik hall jutt. hea et hingelt ära said. ise oled ka ju pallimängu mängind ning peaksid teadma,et mämmutades ja haipides meeskonda ega ka mängijat vajalikule tasemele ei vii.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack

        staaaaaar - väga hästi öeldud!
        Vaata kui tore
        staaaaaaar räägib sama asja, mida mina, aga mina olen pessimist ja tema õige vend. Et kohe kui julgen rääkida negatiivsemast poolest olen kaabakas ja pätt ja pessimist ja mida veel?

        Aga Ballack ja urmar ja veel muud, kellel okas hinges... Ma usun, et ma sain PraSi mõttest aru ja üritan siis lahti seletada. Nimelt see noorte arendamine (mis on ju väidetavalt Flora peaeesmärk). Ja see nn skandinaavia stiilis jalgpall ehk siis mäng kus palli valdamisest tähtsam on kaitsetöö ja siis pall kiiresti ette (pikk pall ning võimalikult palju tsenderdusi jms et pall õhus). Ehk pigem on selline stiil tulemusele orienteeritud. Noorte arendamiseks on oluline ju, et pall oleks maas ja poisid lükkaks söötu ja suudaks kiiresti palliga ka midagi ette võtta, mitte ainult joosta pea kuklas kõrge palli järel. Kuidas üldse on võimalik vastasel juhul saada keksväljal kontrolli enda kätte rahvusvahelistel mängudel, kui igapäevaselt pole harjutud palli keskväljal hoidma ega seda seal veeretama (loe: jubedad valesöödud ja kohutav esimene puude).
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          FC FLORA
          PRESSITEADE
          09.10.2008
          Jalgpalliklubil FC Flora on häbi teatada, et 27. septembril 2008 toimunud Meistriliiga kohtumisel Narva JK Trans meeskonnaga käituti FC Flora fännide sektoris taas rassistlikult.

          Käesolevaga vabandab klubi Narva JK Transi ja Rameš Mamedovi ees, kes sai mõnede pealtvaatajate mõnituse osaliseks.

          Lisame, et FC Flora ei mõista, kuidas on võimalik sellise intsidendi juhtumine 3 päeva peale UEFA-lt samal teemal saadud trahvist teatamist. Oleme väga pettunud, et Flora mängudel käivate pealtvaatajate seas leidub inimesi, kelles puudub elementaarne inimlikkus mitmes tähenduses ja saame aru, et klubi fännitribüünil ei käi mänge vaatamas mitte ainult inimesed, kelle eesmärgiks klubi toetamine, vaid ka inimesed, kelle eesmärgiks klubile probleemide tekitamine.

          Teame, et Eesti ühiskonnas on iseseisvuse ajal jõuliselt toetatud negativistlikku ellusuhtumist, ometi on FC Flora püüdnud arendada ennast jõuliselt inimlikuna ja pakkuda sellisena väljundit inimesele, kes oskab hinnata usku headusesse, usku üksteise inimliku toetamise vajadusse ja teistesse tõelistesse väärtustesse - inimesele, kes ei naera ega irvita õnnetuse üle, vaid ulatab abivajajale käe.

          Oleme eestlase ja Eesti kultuuri keskne klubi, ometi ei tähenda see, et sooviksime alavääristada teisi kultuure või rahvaid.

          Loodame, et mõnitajadki mõistavad - ahvihäält tehes ei alanda te mitte ainult mängijat, kelle suunas häälitsused on lendu lastud, vaid sellest enamgi klubi, keda te fännitribüünile tulles omaks peate.

          FC Flora pressiteenistus
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Lõpuks ometi.
            Huvitav, kas EJL ka määrab FCFile trahvi? "Aivar trahvis Aivari...." Hahaha, dream on!

            Kommentaar


              Kaua see kepp käib. Ma ei hakka siin konkreetselt kellegile näpuga näitama aga olgem ausad flora fännid on nagu lasteaed. Olen ise ka aeg ajalt mängudel käinud ja kohati tuleb sealt tõesti rõvedat sitta ainult. Jah need kes siin endid suurteks eeskujulikeks fännideks peavad ütlevad et nemad ei tee, keegi suvaline alati teeb. Nii oli Djurgardeniga ka. Kui te nii kõvad patrioodid olete, mis te siis lasete mingil nn "kõrvalisel" isikul möliseda. Pange paika ja jalaga perse minema endi hulgast. Nii palju kui mina näinud olen, käib selliste idiootide röökimiste peale lihtsalt pihku irvitamine, kuna tegemist ikka endi "sõpradega" Eesti liigas kuna publikut eriti ei käi, siis saavadki sellised rahulduse sellest kui vahepeal mõni vaiksem hetk on, üle staadioni mingeid vaimukusi karjudes, et siis kõik kuulevad. Toetan ise ka florat, aga ei kuulu ühtegi fännirühmitusse, aga käige perse selle jutuga, et te ei tea midagi ja alati keegi teine. Tunnete seal kõik üksteist ja libistate õlut hiljem. Olge vähemalt mehed ja tunnistage aga ärge ajage sellist iba suust välja. Tore, et fännindus areneb siin, aga selle koha pealt olete küll mingid wannabed, et a la mujal maailmas on see tavaline. Miks me peame alati samastuma kellegagi. Lihtsalt tahtsin oma arvamust avaldada viimaste sündmuste valguses.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mädavagla Vaata postitust
                Kaua see kepp käib. Ma ei hakka siin konreetselt kellegile näpuga näitama aga olgem ausad flora fännid on nagu lasteaed. Olen ise ka aeg ajalt mängudel käinud ja kohati tuleb sealt tõesti rõvedat sitta ainult.
                Ja see ka põhjus miks mina vaatan parem Flora kohtumist kuskil kaugel tagumises nurgas üksi või kaksi,mitte nn. "fännitribüünil".
                Usun,et ma pole ainuke.
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  Rameš on päris äkilise temperamendiga noormees, vaevalt, et keegi nendest mõnitajatest julgeks neidsamu sõnu või häälitsusi tema suunas kuskil Tallinna tänavatel loopida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack
                    need Flora pooldajad kes siunasid siin - vaadake peeglisse ja mõelge mida olete TEIE teinud et asi paremaks läheks? KUI olete fännid siis te ei istuks vaikselt kusagil nurgas üksikult vaid suhtleks teiste fännidega ja aitaks midagi edasi arendada või mõnda probleemi lahendada

                    minu poolt ei tule mingit aktsiooni takistamist igatahes tänu pohuismile mis te olete siin foorumis tekitanud.
                    Kuidas sul endal on lood räuskamisega?

                    Viskad kaasvõitlejatele palli tagasi ("mõelge mida olete TEIE teinud et asi paremaks läheks") ja ise paned plehku ("minu poolt ei tule mingit aktsiooni takistamist")?

                    "puhta pasa txti kirjutamine ei aita mitte kõige vähematki." -- kotkad kirjutavad, et neil on kopp ees labasustest ja sa kostitad neid sellise sooja saiaga?
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      Tobe ning madalalaubaline on aserit ahvihäälitsusega mõnitada ja sama tobe on sellisele rumalusele valulikult reageerida (armeenlased muidugi muigavad).
                      Mulle igatahes imponeeris peale Jurmala sündmusi ühe leedu ajakirjanikuga tehtud intervjuu, kus küsimusele, kuidas ja kas ka Leedu ajakirjandus ning jalkaliit mäsule reageerib, vastas mees, et mitte kuidagi, sest Leedu jalkaliidu põhimõte on tolerantsus fännide suhtes, fänne tuleb hoida, muidu jäävad staadionid tühjaks aga mis mõtet on vutil ilma pealtvaatajateta.
                      Negatiivne infoväli jalka(fännide) ümber igatahes staadione rahvaga ei täida.
                      Aga võib-olla polegi pealtvaatajate rohkus liigamängudel EJL-l eesmärgiks, peamine, et poleks probleeme, pole fänni, pole võimalikku probleemi, küll Hispaania sugused gigandid pappi piisavalt sisse toovad, et hingitseda.
                      Muuseas Leedu on FIFA edetabelis 37 aga kus Eesti on?

                      Kommentaar


                        kokkuvõttes siis flora ja nõmme kalju ja üldse eesti liiga kohta

                        pole fänne, halb
                        on fännid, ikka halb
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          raix - kui sa täpsemini loeksid olukorda ja minu kirjutatut siis saaksid aru miks ma nii ütlesin ja teen. enne oleksin teinud aga enam tõesti ei kavatse teha kuna sellest mölast mida jälle valesti tehti on mul kopp ees ja mul on kõigest pohui nüüdseks mida kus karjutakse või tehakse ja pidev teema et Flora fännid on põhimõtteliselt maailma halvimad on ka vihale ajanud......... postitus oli mõeldud Flora fännidele kes ei ole fännitribüünil vaid eraldi nurgas vaikselt ja märkamatult ja siis siunavad et miks nii on ja miks te ühte ega teist ei tee. aga see on NENDE ASI aidata organiseerida jne kuna nad on Flora fännid ja kommenteerivad Flora fänlust. õigustatud oleks mölisemine siis kui nad oleks teinud kõik mis võimalik kuid kuna nad pole absoluutselt mitte midagi teinud siis sorry aga vähe vale on ilkuda ja möliseda siin. põhimõtteliselt peakski paska korraldama hakkama eraldi et saaks neist idiootidest lahti kes mölisevad ilma midagi tegemata olles endi arvates fännid. kui meist räägitakse kui maailma halvimatest fännidest siis peame ju ka nii käituma.
                          Oi-oi Ballack.....pole ma sõnagi rääkinud sellest,et Flora fännid halvimad on.

                          Kas sa hakkad korraldama,et mina(st. isik kes istub eraldi viiendst sektorist)ei saks enam staadionile??
                          No anna andeks,aga kuidas sa reaalselt kavatsed mind takistada staadionile tulemast??

                          Ennast sa Bllack pea flora fänniks.......vale puha,sa oled tavaline lollpea kes vihkab kõiki venelasi ja leiab läbi Flora võimaluse selles kõigile teada anda.
                          Flora ja Levadia vastasseis on ju meil sama magus kui rock-Kalev korvpallis,ning sina oled esimene kes kohe levadia fännidele kõrri kargab.Ükspuha mis teema parajasti arutlusel,sina oskad ka kõige levadia kaugemasse teemasse need pahad -vägivaldsed-ropud"SIBULAD" teemasse sisse pookida.


                          Vsjoo....Ballack,mul pole mingit põhjust sinuga siin kakelda ja vaielda,sa aja omi asju edasi,las mina istun kaugel üksikus nurgas omaette edasi(kui sa just füüsiliselt mind takistada ei kavatse).

                          Hoia kõva ja proovi mitte nii äärmusesse laskuda.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mg Vaata postitust
                            kokkuvõttes siis flora ja nõmme kalju ja üldse eesti liiga kohta

                            pole fänne, halb
                            on fännid, ikka halb
                            Täpselt nii.

                            Kommentaar


                              Ütleme nii et selline käitumine on ebanormaalne üks kõik kas vägivaldsed või idiootlikud häälitsused. Rahvast on mängudel niigi vähe ja nüüd käib pidevalt mingi idiootsus mitte aga oma meeskonna toetamine. Mis vahet seal on milline see vastas mängija on , ka vastast tuleb austada ükskõik milline ta on. Selliste asjadega viime me oma jalka mainet veel rohkem alla !

                              Kommentaar


                                Ja nagu äsja soccernetis oli uudis kus manu mängija Ferdinand kui ma ei eksi ütles et Fifa peaks hakkama julgemaid samme astuma rassismi jms vastu siis peaksid ka kohalikud liigad kui on korduvad sellised asjad võiks kas selle konkreetse mängu tulemuse tühistada panna siis tabelisse +-- või midagi sellist ehk see hakkaks mõjuma ! Kui see ka ei aita no siis on midagi väga mäda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X