320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    wank, sind ei sunni keegi midagi tegema, mine helista politseisse, su maja ees 2 venelast kaklevad.

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Mis krdi lause see oli Mina saan väita et sa ei tea mitte midagi, kes on tulevane peatreener ja lihtsalt tulid end siia kõvaks meheks tegema. Ja see väide on kusjuures 100% tõde.
      sa ei tea ikka sittagi siis loe teisi teemasid ka ja mõtle uuesti
      FC Flora

      Kommentaar


        Right flank!!!!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          sa ei tea ikka sittagi siis loe teisi teemasid ka ja mõtle uuesti
          Möh, kas mu väide ei vastanud tõele v?

          Kommentaar


            mis mõttes te tühise kapsaussi pärast kaklete, oodake paar päeva ja küll siis kuulete uuest treenerist. täiesti tühja kohapeal kaklemine ei too ju mingit lahendust.
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              Möh, kas mu väide ei vastanud tõele v?
              su väide ei vastanud tõele jah
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                mis mõttes te tühise kapsaussi pärast kaklete, oodake paar päeva ja küll siis kuulete uuest treenerist. täiesti tühja kohapeal kaklemine ei too ju mingit lahendust.
                Ei kaklegi Ma lihtsalt väitsin midagi ja kõik, mis laual on tõestab mu väidet.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  su väide ei vastanud tõele jah
                  Nii kergelt lykatakse tänapäeval väiteid ümber v? Peaks advokaadiks hakkab, lähed tuppa ja ytled see ei ole nii ja ongi kogu lugu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas käbi Vaata postitust
                    Ei kaklegi Ma lihtsalt väitsin midagi ja kõik, mis laual on tõestab mu väidet.
                    usu või ei aga ma tean rohkem kui sa arvatagi oskad
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      sinu tõde ei tea ma midagi mis treenerit puudutab, küll aga tean et nii nagu Levadias lõpetas eile oma mängija karjääri Lemsalu, siis Floras tegi seda Reim.
                      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                      http://runplus.wordpress.com

                      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        usu või ei aga ma tean rohkem kui sa arvatagi oskad
                        Ma olen Ateist. Ma usun fakte, fakt on see et sa ajad sooja õhku suust välja ja ma väitsin, et sa teed seda selleks et eputada. Aga sellepärast et Reim lõpetas ma hakkan nüüd uskujaks ja usun et sa tead asju mida sa öelda ei saa ja tead neid kindlatest kohtadest mida öelda ei saa. ning see kõik on tõsi, mida tõestada ei saa.Ainuke mure minu jaoks on kuidas ma seda usku enda jaoks kutsuma hakkan

                        Kommentaar


                          kuule käbi,

                          ära aja asju enda jaoks keeruliseks, treeneri asju võid sa edasi vaielda kui nii väga soovid fcfloraforever'iga, Reimi asja kuulsid sa aga minu mitte tema käest. See mis usku sa hakkad olema eks püüa ise endas selgusele jõuda.

                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          Ma olen Ateist. Ma usun fakte, fakt on see et sa ajad sooja õhku suust välja ja ma väitsin, et sa teed seda selleks et eputada. Aga sellepärast et Reim lõpetas ma hakkan nüüd uskujaks ja usun et sa tead asju mida sa öelda ei saa ja tead neid kindlatest kohtadest mida öelda ei saa. ning see kõik on tõsi, mida tõestada ei saa.Ainuke mure minu jaoks on kuidas ma seda usku enda jaoks kutsuma hakkan
                          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                          http://runplus.wordpress.com

                          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            wank, sind ei sunni keegi midagi tegema, mine helista politseisse, su maja ees 2 venelast kaklevad.
                            Kusjuures ei kakle.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Käbi ja ma teangi kindlaid asju mida ei saa öelda ja kindlatelt isikult keda nimetada ei saa..isegi mängijad teavad juba kes uus peatreener on aga selle avalikustamisega Flora millegi pärast tahab oodata.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Okei, mis siin ikka, pole ju kellegile mingi uudis, et tarmo rüütlist saab Flora uus peatreener aga seda kus ma kuulsin seda ma jätan enda teada aga kinnitan, et väga usaldusväärne allikas ja kuulub Flora meeskonda hetkel veel.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X