320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kristi Vaata postitust
    Kas keegi homme Pärnu ka läheb?
    Jah Kristi, väikebuss stardib minu maja eest
    mahud ka peale

    Kommentaar


      Ma lähen juba hommikul vara Pärnusse. Mul koolis ärirahanduses kontrolltöö :P Lõppeb täpselt kell 13.00, seega peaksin väikese hilinemisega ka staadionil olema

      Kommentaar


        ETVSPORDist lugesin, et leping kestab järgmise aasta lõpuni, aga foorumis öeldi mõni leht tagasi, et leping lõppeb käesolev aastaga

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          ETVSPORDist lugesin, et leping kestab järgmise aasta lõpuni, aga foorumis öeldi mõni leht tagasi, et leping lõppeb käesolev aastaga
          Noo krt, roti siis Orksist ta MSN ja küsi isiklikult

          Kommentaar


            Flora treenerivahetus edasist samuti ei mõjuta. "Suhted sellega, keda keegi veel ei tea, on mul kogu aega head olnud," kostab Reim. Ja naerab ise. Ehk: kõik teavad, et Tarmo Rüütli tulek Florasse on avalik saladus.

            .. teavad või? ma loodan küll naiivselt seniajani, et see on mingi luulu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Noo krt, roti siis Orksist ta MSN ja küsi isiklikult
              Sul peaks ta msn olema, mille orksist rottisid, küsi minu eest, ma ei viitsi hakata lampi ka inimest lisama et ühte mõtetut asja küsida.

              Kommentaar


                [QUOTE=pedro;956714]"Levadia mängijate läbimurre koondisse algas kohe pärast Goesi eelkäija Arno Pijpersi äraminekut Eestist 2004. aasta sügisel,QUOTE]

                Ja tulemused käisid alla.

                Kommentaar


                  Udinese testis hiljuti ka ühte teist soomlasest keskväljameest...19a, Sakari Mattila, HJK. Udinese oli mehega rahul ning tegi ka konkreetse ostupakkumise, millega HJK rahul ei olnud. HJK saatis vastu oma müügitingimused ning peale seda pole Udinese huvist mingit märki. Arvatakse, et mehe eest sooviti umbes 700 000 euri.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    ETVSPORDist lugesin, et leping kestab järgmise aasta lõpuni, aga foorumis öeldi mõni leht tagasi, et leping lõppeb käesolev aastaga
                    Hakola leping kestab 2009. aasta lõpuni.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Siinkohal on vist õige aeg meenutada ühte Lemsalu ütlust ja veelgi enam liigutust pärast karika poolfinaali, kui mõned talle ühte konkreetset sõrme näitasid.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ma tuleks selle treenerijutu juurde tagasi... Ootan ja loodan, et tõesti ei tuleks JÄLLEGI Florale ja koondisele üks ja sama mees tüüri juurde. Ehk vaevalt nüüd Rüütli siis koondise juurest ära tuleb... Jääb võimalus, et Kivisild saab uue võimaluse või mõni muu Flora süsteemi tubli treener? Või tuuakse mõni vana ja teenekas mängija treeneripingile hoopis, näiteks Mart Poom On mida oodata...
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Siinkohal on vist õige aeg meenutada ühte Lemsalu ütlust ja veelgi enam liigutust pärast karika poolfinaali, kui mõned talle ühte konkreetset sõrme näitasid.
                          Nojah, selles suhtes oli neil õigus, aga mängija poolt kohatu käitumine.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Mõni mees paneb mängija fänniga ühele pulgale. Igal pool maailmas on (vist?)ikka nii, et teeb fänn verbaalselt, mis ta teeb, aga kui mängija sarnaselt vastu teeb, saab ta karistada. Võibolla, et eksin, eks parandage siis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Ma tuleks selle treenerijutu juurde tagasi... Ootan ja loodan, et tõesti ei tuleks JÄLLEGI Florale ja koondisele üks ja sama mees tüüri juurde. Ehk vaevalt nüüd Rüütli siis koondise juurest ära tuleb... Jääb võimalus, et Kivisild saab uue võimaluse või mõni muu Flora süsteemi tubli treener? Või tuuakse mõni vana ja teenekas mängija treeneripingile hoopis, näiteks Mart Poom On mida oodata...
                              Ma loodan sama, et koondise ja klubi peatreenerite kohad suudetakse eraldi hoida.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                No tegelikult on see Rüütli ande raiskamine, kui ta vaid koondisega tegeleb. Seda tööd on aastas kõike rohkem ehk kuni 2 kuud, tegelikult ilmselt vähemgi. Ülejäänud ajal polegi nagu midagi teha. Pidevalt välismaal mängijaid vaatamas käia on suht väikese kasuteguriga ja suht kallis lõbu. Kuna tema koondisekontor asub Floraga ühel staadionil, siis miks mitte ka Florat treenida. Ma usun, et kartus, et nüüd eriliselt Flora mängijaid koondisesse kutsutakse, on ka väga lühinägelik. Loodan vaid, et Rüütli ei hakkaks, juhul kui ta Flora treeneriks saab, kunstlikult teiste klubide mängijaid koondisesse kutsuma, et nö kahtlusi hajutada. Treenides samal ajal näiteks Levadiat, tekiks koondisetreeneril teatud probleemid, kuna baasid asuvad linna eri otstes, aga Flora puhul on kõik käe-jala juures. Ei näe nagu mingeid erilisi probleeme tekkimas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X