320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga vastupidine olukord?
    kui töö hakkab flora lootiks olemise tööd segama, siis koondisega lõpetatakse leping kohe?

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack
      Rüütliga hakati rääkima sellest peatreeneri kohast umbes 3 nädalat tagasi (Pohlakul olevat see mõte tulnud suve lõpul).
      Ja Pohlak ütleski nii? Äärmiselt kahju, kuna see ju räige valetamine.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Enne meil see asi ei arene, kui Aivar on troonilt lahkunud. Tõsiselt kurb olukord. Ja minu viimnegi austus Rüütlisse kui treenerisse, kadus samuti.

        Kommentaar


          Kui ta mõlemat tööd hästi teeb , siis mis vahet sellel on kus ta on ja kus ta ei ole ?

          Kommentaar


            Algselt postitas jalkutaavi Vaata postitust
            Kui ta mõlemat tööd hästi teeb , siis mis vahet sellel on kus ta on ja kus ta ei ole ?
            Ma ka aru ei saa. Ja kui siin keegi rääkis, et flora raha=EJL raha, siis ega Rüütli selle rahakoti kallal ei käi ju?!

            Kommentaar


              Algselt postitas jalkutaavi Vaata postitust
              Kui ta mõlemat tööd hästi teeb , siis mis vahet sellel on kus ta on ja kus ta ei ole ?
              Esiteks on Pohlak juba pikemat aega rääkinud, et koondise ja Flora treeneripingil peaks olema erinevad mehed. Rüütligi tuli Levadiast enne lepingu lõppu ära seepärast, et 100% koondisele pühenduda. Praeguses olukorras on mõlemad fännidele valetanud ja paska silma ajanud. Samas Pohlaku osas ei üllata enam miski.

              Teiseks tekitab sama peatreener paksu verd. Vabalt võib korduda olukord, kus koondisesse saavad igasugused Flora reservimehed, sest peatreener tunneb neid paremini ja on nende vormiga paremini kursis (Mingi peatreener tõi kunagi sellise vabanduse, nime ei julge pakkuda).

              Mul isiklikult on tõsiselt kopp ees sellest koondis=Flora süsteemist. Sama staadion, sama peatreener jne. Ma tausta ei tea, aga julgen pakkuda, et nii taustajõud kui ka rahakott on samad. Ja isegi kui ei ole, siis vägisi jääb selline mulje.

              Kommentaar


                Kuidas vahetada EJL-i president välja?

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Kuidas vahetada EJL-i president välja?
                  Jah, kus üldse leida EJLi põhikirja ja struktuuri ja töötajaid? Googeldamine mind selles osas ei aidanud.

                  Kommentaar


                    Oleme tagasi seal, kust aastaid tagasi alustasime, täelik arengumaa jalgpallis. See on nii jabur, et siin pole isegi midagi vaielda. Ükski proffesioonaalne jalgpalliklubi euroopas ei luba sellist jama omale, see on fakt, et tõsine klubi nõuab täielikku pühendumist oma tööle peatreenerilt nagu ka rahvuskoondis, kes tahab isegi ainult unistada kunagi finaalturniiridel mängimisest. See on umbes sama hea kui peaminister ja parlamendi juht oleks üks ja sama inimene.

                    Kommentaar


                      palgamõrv..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack
                        Miks peaks kindlalt valetamine olema? Äkki oligi nii. Kui tõendeid on siis lao lagedale, tahaks ka teada. Ei ole selle asjaga nii kursis.
                        Kuku raadio saates "Tund sporditähega" esines Pohlak 18 november. Tänasest TÄPSELT 3 nädalat tagasi. Ja seal oli temal juba selge, kes on Flora treener ja jutud olid juba piisavalt levinud, et ka saatejuhid teadsid teemat.
                        Ka kusagil teleklipis umbes samast ajast rääkis keegi florakas, et teab väga hästi treenerit ja temaga on väga hea klapp vms. Eks kui uurida viitsid, siis leiad isegi selliseid lahknevusi veel, ma usun.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Jah, kus üldse leida EJLi põhikirja ja struktuuri ja töötajaid? Googeldamine mind selles osas ei aidanud.
                          Sitta sa mul guugeldasid...
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Hahaa, ma olen idioot

                            Kommentaar


                              ootan huviga järgmist koondise mängu, et näha palju florakaid sinna kutsutud on. näiteks võrreldes viimaste tõsisemate koondisemängudega
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Rüütli oli ju petteks eelmisteks mängudeks kaasa kutsunud Konsa ja Zahhovaiko jne. Pohlakul ja Rüütlil on kõik hästi läbi mõeldud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X