320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack
    Miks peaks kindlalt valetamine olema? Äkki oligi nii. Kui tõendeid on siis lao lagedale, tahaks ka teada. Ei ole selle asjaga nii kursis.
    Mõista-mõista, miks Rüütli kevadel Levadiast lahkus?

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      FIA ja Ferrari on nagu fc flora ja EJL
      aga see viimase kooslus on veel jubedam ja kahjulikum
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        rüütli ruulib ja budu on loll, kes näeb igas asjas ainult sitta.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          rüütli ruulib ja budu on loll, kes näeb igas asjas ainult sitta.
          nagu sa aru oled saanud siis mina üksi ei näe selles paska,veame kihla et nii klubi ja koondisele mõjub see kooslus kehvalt
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Mõista-mõista, miks Rüütli kevadel Levadiast lahkus?
            Täpselt, Levadia kihutas peale juhuslikku kaotust Transile mitteolulises superkarikamängus Rüütli minema. Isegi, kui lahkumine oligi viisakas, oli see puhas kingaandmine esimesel soodsal võimalusel. Kas seda tahtsid öelda?

            Kommentaar


              Ei tea, mis selle asjaga ette võtta, et Kalju peatreener on samaaegselt ka ranna- ja saalijalgpallikoondises ametis? Kusjuures hooaja käigus segas see isegi mängukalendrit, mida tuli muuta, kui rannajalkakoondis mängimas käis. Karta on, et Kalju hakkab hooaja keskel mängude liigutamist soovima, kui rannaomad kuskil mängimas käivad. Tõenäoline on, et neid mänge tuleb ehk rohkemgi, kui tänavu oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ei tea, mis selle asjaga ette võtta, et Kalju peatreener on samaaegselt ka ranna- ja saalijalgpallikoondises ametis? Kusjuures hooaja käigus segas see isegi mängukalendrit, mida tuli muuta, kui rannajalkakoondis mängimas käis. Karta on, et Kalju hakkab hooaja keskel mängude liigutamist soovima, kui rannaomad kuskil mängimas käivad. Tõenäoline on, et neid mänge tuleb ehk rohkemgi, kui tänavu oli.
                sinul vist pole kunagi ühtegi etteheidet ei florale ega jalkaliidule.oled lojaalne jünger
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  sinul vist pole kunagi ühtegi etteheidet ei florale ega jalkaliidule.oled lojaalne jünger
                  ja sina heidad terve elu absoluutselt kõike Florale ja jalkaliidule ette...mitte, et ma nüüd nii superhüper õnnelik oleksin rüütli tuleku üle Flora peatreeneriks..
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    sinul vist pole kunagi ühtegi etteheidet ei florale ega jalkaliidule.oled lojaalne jünger
                    Ma ei näita seda välja, aga tegelikult lootsin ma seda treeneriametit ikka endale saada.

                    Kommentaar


                      ei heida ju.vaid just see kompott on mulle vastumeelne.mul floras nii mõnigi tuttav mängimas ja ma ei vihka seda klubi
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        ei heida ju.vaid just see kompott on mulle vastumeelne.mul floras nii mõnigi tuttav mängimas ja ma ei vihka seda klubi
                        Tore teada, mina arvasin koguaeg, et ikka vihkad. Nüüd äkki veidi veel uurides, äkki oled hoopis Tuleviku fänn?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Tore teada, mina arvasin koguaeg, et ikka vihkad. Nüüd äkki veidi veel uurides, äkki oled hoopis Tuleviku fänn?
                          ma olen Eesti jalgpallifänn ja tahan et kõik läheks hästi aga teatud tegelased annavad endast parima et see nii ei läheks.

                          lõpuks saab oma maakonna klubile meistriliigas kaasa elada ehk siis Paidele
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            ei heida ju.vaid just see kompott on mulle vastumeelne.mul floras nii mõnigi tuttav mängimas ja ma ei vihka seda klubi
                            see kompott on paljudele vastumeelne aga seda ma ei tea mida see endaga toob ja ei too...seda võib ainult oletada..

                            pmst seda kas see kompott hakkab rohkem Flora mängijaid koondisesse tooma saame näha aga koondises on ikka enne kõike välisklubides mängivad mängijad ja peale neid tulevad Flora ja Levadia mängijad..mina igatahes usun ja loodan, et see kompott nüüd automaatset koondise kutset ühelegi Florakale ei too...
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              ma olen Eesti jalgpallifänn ja tahan et kõik läheks hästi aga teatud tegelased annavad endast parima et see nii ei läheks.

                              lõpuks saab oma maakonna klubile meistriliigas kaasa elada ehk siis Paidele
                              Kas Voolaid jätkab teil? Oli ju üllatuslikult lausa parim mees tänavu. Nüüd, kui ta Floras abitreenerina ei jätka, peaks tal olema võimalik teie eest MLi mängida. Loodan, et saate ka Rikbergi uuesti mängima

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                see kompott on paljudele vastumeelne aga seda ma ei tea mida see endaga toob ja ei too...seda võib ainult oletada..

                                pmst seda ka see kompott hakkab rohkem Flora mängijaid koondisesse tooma saame näha aga koondises on ikka enne kõike välisklubides mängivad mängijad ja peale neid tulevad Flora ja Levadia mängijad..mina igatahes usun ja loodan, et see kompott nüüd automaatset koondise kutset ühelegi Florakale ei too...
                                seda juttu võib juba veits isegi seedida
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X