320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Mind huvitab üks küsimus:

    Mis nüüd saab kui "tiblad" Taar ja Jahhimovits esindussatsis aktiivselt pelama hakkavad? See marurahvuslaste kamp jookseb fännama Tulevikku?Kaljut?Kuret?
    Kas Taar on ainult nimest eestlane siis?

    Ja ma usun, et pole kahtluski, et 5. sektori omad aastalõpukal kohal on. Nad reeglina igal aastal kohal.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Mind huvitab üks küsimus:

      Mis nüüd saab kui "tiblad" Taar ja Jahhimovits esindussatsis aktiivselt pelama hakkavad? See marurahvuslaste kamp jookseb fännama Tulevikku?Kaljut?Kuret?
      Oh mis sa muretsed, on ju vene perekonnanime kandjate hulgas asjalikke ka, küllap tead omast käest.

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        to tema poisid on suhteliselt pädevad ka... või mis?
        Kuidas võtta. Noorem Ratnikov on kogu oma karjääri peamiselt duublites mööda saatnud, põhikoosseisu on ta episoodiliselt saanud tõenäoliselt vaid isa armust.

        Pole see vanem Ratnikov ka mingi teab mis pädev mängumees. Enne seda kui ta Bulgaariasse siirdus, peeti teda siin juba suhteliselt perspektiivituks mängijaks. Välismaal veedetud aastad (täiesti tundmatuses klubides meie mõistes) on tal möödunud vaid pinki nühkides ja no mis pädev ta niiväga siin kodukamaralgi on?

        Aga no see, et noorem Rüütli Florasse võeti, on selgelt isa teene, siin pole midagi mõeldagi. Mänguklass seda taset välja ei kannata ja istub samuti kenasti duublis oma aastakese (kui ta ikka jääb Florasse üldse).
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          Vabandan, kui ma kellelegi nüüd liiga teen vms, aga minu arvates on natukene naljakas, et Henri Rüütli(21 aastane, kes mängis eelmisel hooajal Tuleviku eest nõrgalt ning tihti oli ka varumees ja kes pole kordagi saanud U21 koondisesse)on nüüd äkki Flora nimekirjas ja üllatuseks just pärast seda, kui ta isa sai klubi treeneriks
          Tulevikus oli väga kindel algkoosseisus alustaja, Flora nimekirjas võib ta olla sellepärast et neil pole sellele kohale enam kedagi panna?

          Kommentaar


            7/4 Flora v Levadia Eesti mänguks antud koosisus. Naljakas oli vaadata, kuidas FC FLORA nimi säras
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Õnne Rootsi Kunnile Mängu Võitmisel
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Kuidas võtta. Noorem Ratnikov on kogu oma karjääri peamiselt duublites mööda saatnud, põhikoosseisu on ta episoodiliselt saanud tõenäoliselt vaid isa armust.

                Pole see vanem Ratnikov ka mingi teab mis pädev mängumees. Enne seda kui ta Bulgaariasse siirdus, peeti teda siin juba suhteliselt perspektiivituks mängijaks. Välismaal veedetud aastad (täiesti tundmatuses klubides meie mõistes) on tal möödunud vaid pinki nühkides ja no mis pädev ta niiväga siin kodukamaralgi on?

                Aga no see, et noorem Rüütli Florasse võeti, on selgelt isa teene, siin pole midagi mõeldagi. Mänguklass seda taset välja ei kannata ja istub samuti kenasti duublis oma aastakese (kui ta ikka jääb Florasse üldse).
                Sa vist oled suletud silmadega vutti vaadanud. Daniil on vast meie liiga üks parimaid pallureid tehniliselt. Felipe on vast temast ainult asjalikum. Ed nagu ka Anniste polnd teab mis tasemel poisid sel aastal ja paljugi oli tingitud sellest aurast mis TVMK-d saatis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Sa vist oled suletud silmadega vutti vaadanud. Daniil on vast meie liiga üks parimaid pallureid tehniliselt. Felipe on vast temast ainult asjalikum. Ed nagu ka Anniste polnd teab mis tasemel poisid sel aastal ja paljugi oli tingitud sellest aurast mis TVMK-d saatis.
                  Ära juba tüütab see "liiga üks tehnilisemaid mängijaid" tiitli omistamine. Mina olen näinud neid "tiitleid" antavat juba vähemalt 20-le, kui mitte rohkemale mängijale. Ta võib sinu silmis üks tehnilisemaid mängijaid olla, aga fakt on see, et ta on enamuse aja oma karjäärist duublites passinud. Mismoodi ma nüüd suletud silmi vutti olen siis vaadanud?
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Ka Andres Koogas on Flora lehel "endiste" kategooriasse liikunud. Kus see vend jätkab?

                    Kommentaar


                      SUPER, et Siksten jäi Florasse
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Siksteni jäämine on tõesti väga hea. Arusaamatuks jäigi, miks temast vabaneda üldse taheti. Lõpp hea, kõik hea.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Mina saan asjast niimoodi aru, et siin lihtsalt tõmmati lohku üks heatahtlik noormees. Pohlakul (või kesiganes tema hääletorul) oli kontakt ballack'uga ja talle aeti mingit soga (mida ilmselt nad ise ka ei uskunud), kuid näed armas foorumlane jäi uskuma. Ning uskudes siiralt Aivar Pohlakut ja tema üllast plaani eesti jalgpalli edendamisel proovis ta inimestele, kes olid vähe hämmastuses sellisest Flora käitumisest, selgeks teha tema omanduses olnud informatsiooni.
                          Mingi moment aga olukord muutus(Rüütli või keegi teine targem mees, ilmselt siis andis mõista, et see poleks kuigi tark tegu, anda ära üks meeskonna parim poolkaitsja ning diil Kaljuga jäeti ära). Loomulikult on unustatud ka jutt, et mees ei arenenud piisavalt ja üldse saamatu kutt oli. Heal juhul ja hea vormi korral pääseb mees äkki isegi koondisesse? Kuid seda kõike ballacki arvel, kes nüüd julmal moel lolliks tehtud.

                          On ka võimalus, et Flora küsis mängija eest liiga palju raha või siis et Kalju ei saanud raha kokku, kuid see paistab pigem ebareaalne.
                          Ja ega sel tähtsust polegi. Klassiga mees jäi meeskonda ja sellega paranesid ka tiitlilootused märgatavalt
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Keegi Florast suurima lahkumise põhjuse peale ei mõelnud?? Äkki poiss lihtsalt ei tahtnud enam jalgpalli mängida seal. Ühe asja pärast on mul kahju et minema ei lähe, usun et Henn oleks selle koha väga osavalt ära täitnud.

                            Kommentaar


                              Kasimiri eest küsiti minu teda 100 tonni.Eesti mõistes on see jalgpalluri eest üsna kõva hind. Ei tea aga arvan ,et Kalju oleks selle raha leidnud aga lõpuks hakkasid meie omad lihtsalt aru saama ,et nii head mängijat pole mõtet võimalikule tugevale konkurendile maha müüa.
                              Need on siiski vaid minu oletused.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Nii. Kuuldes täna seda uudist, siis algselt ei uskunud. Ma teadsin, et Aivar Pohlak on tropp, keda suusõnaline kokkulepe absoluutselt ei koti. Olles kursis nii Flora poolsete kui ka Kalju poolsete esindate ütlustega, olin kindel, et Kasimir on uuest aastast Kalju mängija.

                                Nüüd veendusid aga kõik jällegi, et Pohlakuga diili teha on võimatu ning sellest tuleks heaga loobuda. Niipalju siis Pohlaku väidetud suurest sõprusest, samal ajal Kaljut ise taga rääkides ning näkku nussides.

                                Mulle meeldis(b) Flora, nii mängijad kui ka fännid. Paraku üks mees klubijuhina rikub kogu selle positiivsuse, mis teeb minu jaoks Flora järgneva hooaja kõige ebasõbralikumaks (loe: vihatumaks) tiimiks.

                                Kasimir on küll hea mängija, kuid loodetavasti sellest Kalju liinid väga nõrgemaks ei jää ning ehk tuleb mõni samal või paremal tasemel mängijagi asemele?

                                Ja miks üleüldse oli vaja Kasimiri ikkagi hoida? Nii Kalju kui ka Kasimir olid ise asjast väga huvitatud. Keskväljal on niigi Vunk, Anniste, Mošnikov, Konsa ning ka võimalikud variandid Kams, Jürgenson. Lisaks noored, kes vajavad samuti mänguaega. Praeguse seisuga ka Hakola. Nelja koha peale 7-8 Eesti tasemel supermängijat, normaalne.

                                Ja türa, järgmisel hooajal võtame selle eest Floralt 12 punkti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X