320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina ei tea midagi, tean ainult seda, et Pohlak on Eesti Jalgpalli lõhkuja. Pohlak võrdub samaga nagu Savisaar Tallinna linnaotsas.

    Kommentaar


      Algselt postitas pedro
      Levad(i)ale tehti julmalt ära.
      Kaks härrat söövad isuga oma sõnu.
      Üks neist meestest ei üllata sellega kedagi.
      Teine aga rikkus sellega oma hea maine ning lõi olukorra, kus tema väljaütlemisi ei saa enam kunagi uskuda.
      Flora sai endale hea treeneri.
      Varsti on koondises koos Konsa, Zahovaiko ja ka Ahjupera
      Sinu eksimused algavad kohe esimesest lausest. Mälu on sul ka valikuline. Ja edaspidine on sellest tulenev demagoogia, mida mulle üritad kaela määrida.

      Kommentaar


        Algselt postitas pedro

        Olgu. Tundub, et sa näed asju täiesti teises valguses kui mina.
        Aga mis seal ikka- kõik ei saagi ju samamoodi mõelda.
        Täpselt sobivad laused arutelu lõpetuseks.

        Kommentaar


          Isiklikult ei mõista samuti Rüütli samme. Ootan huviga tema intervjuud ja selgitavaid põhjendusi oma seisukoha muutustele.

          Ei oska arvata, kas tegu on tõesti Rüütli poolse rahaahnusega. Ise ei tahaks seda eriti uskuda, et sellises eas enam sellist ahnust nii väga eksisteerib(kui Tarmol just mingi kolme milline kodulaen seljas ei tiksu).
          Pigem viskas vanal kodus kottide sügamine kopa ette. Olgem ausad, et Eesti Koondise treeneriks olemine on suht lebo töö - vaba aega on joptvõimat kui palju, kuna rahaga priisata pole, siis välismaale mängijaid vaatama ka ei saa minna, peale sitta mängu peab paar intervjuud ära kannatama ja nädal hiljem on asi juba unustatud pmst jnejne.

          Kui ma hetkel Levada oleks, siis ma oleks arvatavasti suht pissed off. Usun, et antud sündmus võib mõjutada Viktori isu paigutada suuri rahasid Levadiasse. See oleks ju FC Flora poolt vaadatuna väga mõnus uudis.

          Üldiselt on väga kahju. Lootsin, et ei pea seda uudist teisipäeva hommikul lugema aga kahjuks läks teisiti.

          Olen zaz'iga sama meelt, et eriti naeruväärne on see Rüütli palgakulude säästmine sellisel jagamise meetodil. Kas pakuti Rüütlit "jagamiseks" ka mõnele teisele klubile?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Intervjuu Rüütliga seoses kahe ametiga

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro

              Rüütli on Flora ja Eesti koondise peatreener! Nüüd peavad kõik need inimesed, kellele läheb Eesti jalgpall korda, lootma, et selline süsteem toimib ning ei tekita meie koondisele kahju.
              Mistan'd oligi... Pigem lõputa õudus kui õudne lõpp?
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                Igatahes seda peab tõdema, et nüüd arvatavasti muutuvad Flora-Levadia vastasseisud veel vihasemaks(Y)

                Kommentaar


                  Rüütli sõnastus intervjuus Kalevile on päris hea:

                  "Tasapisi lihtsalt selgus, et olukord nõuab sellist tegutsemist ja siis tuli otsus kohe vastu võtta"

                  Krt,ma ei tea mida Pohlak Rüütliga teinud on.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Ei ole küll ilge susservusserite austaja aga äkki pakkus Pohlak Rüütlile kõik või mitte midagi?
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      öine uitmõte
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Ilus lause: Ma ei ole Jaapani sõdur, kes tuleb 40 aastat hiljem džunglist välja ja ütleb, et tema jaoks sõda endiselt käib.

                        Nii mõnigi võiks sellesse süveneda. Soe soovitus.

                        Kommentaar


                          mis kuradi kuri vaim seda pohlakut vaevab, nüüd on Pasi ka paha ja kuri. Õnnetu mees...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Ei tea, mis selle asjaga ette võtta, et Kalju peatreener on samaaegselt ka ranna- ja saalijalgpallikoondises ametis? Kusjuures hooaja käigus segas see isegi mängukalendrit, mida tuli muuta, kui rannajalkakoondis mängimas käis. Karta on, et Kalju hakkab hooaja keskel mängude liigutamist soovima, kui rannaomad kuskil mängimas käivad. Tõenäoline on, et neid mänge tuleb ehk rohkemgi, kui tänavu oli.
                            Keegi kommenteeris, et brass on ainus, kes seda randa jagab. ei usu.
                            Ranna- ja saalijalka koondise peatreeneri leiaks ka Eestist. Näiteks Risto Sarapik. kogenud treener, hea treener. on küll II liiga Nõmme Unitedi treener ka, aga see ei tohiks segada.

                            Kommentaar


                              Leidsin mingi 2 aastat vana artikli
                              Ja koondisetöö kohta: «Kunagi olin hädaolukorras varnast võtta. Kui ka praegu oleks vaja, vastaksin: teeme ära! Aga arvan, et ei ole vaja. Jelle Goes on väga hea valik. Olukord on normaliseerunud: Flora ja koondis ei kõnni enam lahutamatult käsikäes nagu aamen kirikus. Ja Jelle on tõestanud, et on valikutes vaba.

                              Ma ei arva, et olen viletsam vend, kui antakse üksteist meest ja vastane ning öeldakse, et nüüd on vaja mängida. Aga kui vaadata, et Jelle on treeneriks kasvanud õiges jalgpallikultuuris ja mina pooleldi isehakanuna, on vahe tohutu.»
                              Selles valguses ahkkab asi isegi veidi klaaruma.
                              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                kas kinnitati ka abitreener ja Flora II treener???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X