320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aivar Pohlak lisas: "Tarmo Rüütli ametisse nimetamisega tahame jõuda olukorrani, kus peatreener tahab ja suudab juhtida klubi kogu sportlikku poolt. Viimase aja suurim probleem Floras oli, et peatreener nägi ainult esindusmeeskonda ja järgmist mängu, pööramata tähelepanu noortele, tulemuseks oli see, et paljudele liigamängudele sõitis Eesti suurima mängijatearvuga klubi esindusmeeskond vaid 2-3 varumängijaga. Noortele ei pakutud isegi võimalust nuusutada varupingilt Meistriliiga õhkkonda."

    jumal küll, sellest paistab küll, et koondise jaoks ei jäägi aega!

    Aga ballack... ma võtsin selle väite Pohlakult. Ka seal FC Flora pressiteates oli see algul märgitud ja keegi mainis ka lisaks AP-le. Ei viitsi ausaltöelda otsida ka. Sest kui ma leian järjekordse tõendi, et härra AP on m*nn leiad sa järgmise asja kus sinisilmselt mind maitea mis materdajaks või vaenalseks teha

    Ja nende sõnavõttude kohaselt paistab siiski, et Pohlakul oli õigus vähemalt Rüütli natuuris. Tõesti ass-kisser!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Aivar Pohlak lisas: "Tarmo Rüütli ametisse nimetamisega tahame jõuda olukorrani, kus peatreener tahab ja suudab juhtida klubi kogu sportlikku poolt. Viimase aja suurim probleem Floras oli, et peatreener nägi ainult esindusmeeskonda ja järgmist mängu, pööramata tähelepanu noortele, tulemuseks oli see, et paljudele liigamängudele sõitis Eesti suurima mängijatearvuga klubi esindusmeeskond vaid 2-3 varumängijaga. Noortele ei pakutud isegi võimalust nuusutada varupingilt Meistriliiga õhkkonda."

      jumal küll, sellest paistab küll, et koondise jaoks ei jäägi aega!

      Aga ballack... ma võtsin selle väite Pohlakult. Ka seal FC Flora pressiteates oli see algul märgitud ja keegi mainis ka lisaks AP-le. Ei viitsi ausaltöelda otsida ka. Sest kui ma leian järjekordse tõendi, et härra AP on m*nn leiad sa järgmise asja kus sinisilmselt mind maitea mis materdajaks või vaenalseks teha

      Ja nende sõnavõttude kohaselt paistab siiski, et Pohlakul oli õigus vähemalt Rüütli natuuris. Tõesti ass-kisser!

      See tsitaat on ju Flora kodukalt, kus ta praegugi on ja ilmselt tegid sealt copy. Ja nüüd siis keerutad, et on ära kustutatud, või sain sellest segasest jutust valesti aru?

      Terves maailmas on nii, et treenerid ja mängijad lahkuvad vihase konkurendi manu, aga sina elad endiselt "nagu Jaapani sõdur, kes tuleb 40 aastat hiljem džunglist välja ja ütleb, et tema jaoks sõda endiselt käib."

      Kommentaar


        Ma arvan, et billy t ütles Levadia teemas ilusasti ära, mis tema sellest arvab ja pedro ning zaz võiksid ka leppida. Pedro keskendugu aga jälle U-19 koondisele, eelkõige teadagi, see läheb paljudele hästi peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          Aga mind huvitab, et mis see sinu teema on, mis teistele peale läheb. Tihti näen, et sinu postitusi võetakse vastu väga negatiivselt. Kas sulle endale ei tundu, et äkki on viga sinus mitte kõigis teistes?
          No tegelikult on kõik suhteline, siin foorumis on kindlasti umbes 100 aktiivset külalist, seekord oli ju põhimõtteline heitlus ja negatiivselt vastasid vaid sina ja zaz. Ka aanvaller proovis vist ja veel mõned üksikud maskiga laksijad, keda pole viitsimist meenutada. Pole hullu, hetkel vaatan, kirjas on 25 kasutajat ja 61 külalist.

          Kommentaar


            Algselt postitas pedro
            Päris kurb ju, et klubi enda fänn negatiivselt vastas. Tegelikult mõtlesin üldisemalt, et olen tähele pannud, et ükskõik, kus sa ka ei postitaks, alati lähed seal kellegagi kergelt tülli
            Aga olgu. Ei ole mõtet su lemmikklubi teemat enam risustada. Jäägem siiski viisakaks ning proovime aru saada, et me lihtsalt näeme asju täiesti erinevalt.
            Pole midagi, zaz ongi üks parastaja, ega tema juttu ei saa tõsiselt võtta. Zaz võiks kohe oma arvamuste tõttu ka varasem PraS olla, aga ilmselt muidugi ei ole. Ütle parem, mis klubi toetaja ise oled, see pole ju normaalne, et mingi koondiste vaatleja vaid oled ja klubijalgpallist ükskõik mis on. Ära vaid ütle, et Flora pooldaja oled. Või armastad Eesti klubijalgpalli vaadates vaid mänguilu nautida.

            Kommentaar


              EJL on kala mis mädaneb nii peast kui sabast

              Kommentaar


                Te, sõbrakesed, privaatsõnumite vahetamise imelisse maailma ei taha kolida? Lisaks sellele, et panete lõpupoole mõnuga teemast mööda, pole see koht, kus kohati isiklikuks minnes dialoogi ajada.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack
                  Jäin ma miskisest Pohlaku või Pasi sõnavõtust või uudisest ilma?
                  Jäid vist küll. Kui ma ei eksi, siis olid need TV3 spordiuudised, kus Pohlak Pasi kohta sõna võttis.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack
                    Jäin ma miskisest Pohlaku või Pasi sõnavõtust või uudisest ilma?
                    Mingis siin lingitud ajaleheartiklis oli üpris ühemõtteliselt, kuid lähemalt täpsustamata vihje probleemsele lahkumisele. Vihjajaks oli seejuures Pohlak, mitte ajakirjanik.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      Jäin ma miskisest Pohlaku või Pasi sõnavõtust või uudisest ilma?
                      Kas iga Pohlaku kohta minev kritiikanool on kohe haav sinu hinges?
                      Tõsiselt kohe!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Jah, see teema on nüüd ammendunud ja teen siis vaherahu kõigega, andke andeks, keda juhtusin solvama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          Jäin ma miskisest Pohlaku või Pasi sõnavõtust või uudisest ilma?

                          "Tarmo Rüütli ametisse nimetamisega tahame jõuda olukorrani, kus peatreener tahab ja suudab juhtida klubi kogu sportlikku poolt. Viimase aja suurim probleem Floras oli, et peatreener nägi ainult esindusmeeskonda ja järgmist mängu," viskas Pohlak kivi eelmised kolm hooaega Florat juhendanud soomlase Pasi Rautiaineni kapsaaeda.


                          aga palun.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack
                            Enda arvates ei ole mul mingit haava hinges. Tahtsin teada mis probleem oli siis, kuna ma pole sellest kusagilt ei kuulnud, näinud ega lugenud. Ei saa aru miks sa võtsid seda nagu oleks mul haav hinges. Kui oleks mingi uudis ala "Flora sai trahvi 100 000 EEK" siis sa küsiksid raudselt miks sai trahvi. Ehk siis tagajärg on teada aga põhjus ei ole teada ja seda tahaks ju ikka teada. Kui kirjutatakse, et Pasi läks minema ja tüli oli (tagajärg) siis tahaks ka põhjust teada, et miks või milles see tüli seisnes ja millal. Loogiline, või mis?
                            Miski 2-3 sinu viimast postitust on olnud stiilis: "ei tea kus ütles? tõesta!" vms
                            ei muud!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack
                              Zaz - Kuna ma tavaliselt saan esimeste hulgas teada erinevaid asju mis parasjagu toimuvad siis mul paratamatult tuleb selliseid küsimusi kui pole sellest varem kuulnud. Pole midagi teha.
                              vabandust väga, aga mis krdi pärast sa siis mängid üllatunut jutu peale, et alles 3 nädalat tagasi alustati läbirääkimisi Rüütliga?
                              3 nädalat tagasi oli ilmselt ka treeningplaan juba Rüütlil koostatud, aga noh sa ju tead paremini!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack
                                Saan ma õieti aru, et tahad vaielda?
                                ei, kakelda
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X