320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

    Ja türa, järgmisel hooajal võtame selle eest Floralt 12 punkti!
    vat see on küll suur lubadus.loodetavasti peale esimest vooru on selge, et 12 punkti te ei võta

    aga vb oli see rüütli tahe, et kasimir jääks kuna neil kahel ju oli mingi jutuajamine mis otsustas selle asja..
    FC Flora

    Kommentaar


      Urmar, kus sa oled? Täna ei kaitsegi kõike Floraga seonduvat?

      Võtame näite, on tööandja ning töötaja. Ühel heal päeval ütleb tööandja töötajale, näe sa oled head tööd teinud, tõstame su palka 30%. Kolme päeva pärast, kui on konsulteeritud sõbraga, kes annab nõu, et mismõttega sa palka ikka tõstad, otsutab tööandja sellest loobuda ning jätab palja samaks.

      Minu arvates analoogne juhtum. Täielik näkkusülitamine.

      Kommentaar


        Jäite ilma, ja mis siis?

        Otsite kuskilt mujalt samaväärse ja kõik õnnelikud.

        Kommentaar


          Ma arvan samuti ,et Kalju fännidel pole mõtet väga põdeda . Kasimiril on plusse ,kuid on ka miinuseid.Ta lõi küll eelmisel hooajal 10 kolli vist aga väga palju super häid olukordi jättis realiseerimata. Ühes mängus, Kalevi , vastu kus võib öelda ,et me kaotasime kullalootused ei suutnud ta mitmes 100 taalases olukorras palli väravasse saata. Üsnagi ebastabiilne.
          Ja vaatamata sellele ,et Romario lubas meile kõigile tappa anda on Kalju mulle ikkagi sümpaatne klubi.
          Pekske Pohlakut ,kui tahate aga tehke seda täringujalgpallis nagu mina eile .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Urmar, kus sa oled? Täna ei kaitsegi kõike Floraga seonduvat?

            Võtame näite, on tööandja ning töötaja. Ühel heal päeval ütleb tööandja töötajale, näe sa oled head tööd teinud, tõstame su palka 30%. Kolme päeva pärast, kui on konsulteeritud sõbraga, kes annab nõu, et mismõttega sa palka ikka tõstad, otsutab tööandja sellest loobuda ning jätab palja samaks.

            Minu arvates analoogne juhtum. Täielik näkkusülitamine.
            Ära nüüd üle ka pinguta, esiteks ei lähe see näide kohe kuidagi antud situatsiooniga kokku, teiseks ei näe ma hetkel isegi mingit eetilist halba külge antud situatsioonis, suusõnalistest kokkulepetest rääkimata. Näiteks Puri väntsutuste kõrval on see üleminek poisike.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Ma arvan samuti ,et Kalju fännidel pole mõtet väga põdeda . Kasimiril on plusse ,kuid on ka miinuseid.Ta lõi küll eelmisel hooajal 10 kolli vist aga väga palju super häid olukordi jättis realiseerimata. Ühes mängus, Kalevi , vastu kus võib öelda ,et me kaotasime kullalootused ei suutnud ta mitmes 100 taalases olukorras palli väravasse saata. Üsnagi ebastabiilne.
              siis on vist suisa kahju, et lahti ei saanud?

              (vahva poliitilis-psühholoogiline jada kulgeb siin teemas)

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ära nüüd üle ka pinguta, esiteks ei lähe see näide kohe kuidagi antud situatsiooniga kokku, teiseks ei näe ma hetkel isegi mingit eetilist halba külge antud situatsioonis, suusõnalistest kokkulepetest rääkimata. Näiteks Puri väntsutuste kõrval on see üleminek poisike.
                Puri väntsutused Borussias said just otsa. Ja nüüd on Kasimiri üleminek jällegi kõige tähtsam teema meie jalgpallis
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Mulle tundub ka see Kalju fänni(de) hädakisa ülereageerimisena. Samas, ega ma täpseid asjaolusid ka ei tea, seega ei kiirusta järeldusi tegema.

                  Kui Pedro väitis, et siin foorumis on läbi käinud asjaolu, et Kasimir pole piisavalt arenenud. Einooh, mis suurt arengut on oodata sellises vanuses mängijalt? Tema toodi Florasse mängima, mitte õppima. Tooge siis juba mõni näide suure arenguhüppe teinud sellises vanuses mängijatest?
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Hannes Anier on kõvasti arenenud. Jee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      zaz - seda uudist ma teadsin juba enne uudise välja tulemist internetiavarustesse (tõestaja on olemas). Üleminek oli lihtsalt paaris punktis mis nõudsid täitmist kuid kõik neist ei sanud täidetud ja järelikult ka ei toimunud üleminek.
                      Proovi nüüd minu postitus uuesti läbi lugeda, kohe mitu korda. Kui ikka jõuad samale järeldusele (postituse sisus), siis otsi mind aastalõpukal üles. Seletan personaalselt.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        kuniks pole allkirju lepingul, pole miski 100% kindel
                        Lihtne

                        Kommentaar


                          Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Floral veterane ei olegi?
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jan
                              tõstataks selle küsimuse veelkord, on kellelgi infot?
                              Sõjaväes on minu meelest hetkel ja jätkab vist Tulevikus.

                              Kommentaar


                                Mis Allikust saab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X